• Обновено
Revlon Прецизност Lash Curler

Revlon Прецизност Lash Curler

DEN 203.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Дизајниран да навивам внатрешниот и надворешниот-агол трепките дека традиционалните curlers може да се пропушти.Тесен предната плоча достигне право да lash линија - совршени за кратки удари со камшик.Целосната-ракува зафат за удобност, Контрола и ефикасност.Кориснички навивам контрола.Прецизноста lash curler е наменета за сопствени навивам контрола.Навивам само надворешниот агол трепките за широк очи крилести изгледа, или се фати на трепките дека традиционалните curlers може да се пропушти.И кратко, е тешко да навивам трепките не шанси против тесен предната плоча дека кадрици право од lash линија.Зошто е наше подобро?Нашите curler е дизајниран да навивам на внатрешниот и надворешниот агол трепките што дури и на најдобрата традиционалните lash curlers може да се пропушти.Еден-Чекор Трепките.Се gorgeously завиткан удари со камшик во еден стискаш со нашите иновативни, нивоа curler, со lash влошки дека блокирам во 3 точки да навивам во 3 места одеднаш.Издржливи и Прецизни.Обликот на вашето веѓите како про со нашиот иновативен керамички совет помош на пинцета.Тие нема да прашина, рѓа, или ги кородираат, па можете да tweeze секој косата со леснотија и прецизност.Навивам Со Прецизност.Стигнат до секој последен lash лесно со нашиот најпрецизен lash curler.Внатрешно, надворешно, и дури и тврдоглави краток трепките може да биде завиткан.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Силиконски Eyelash Curler Со Рефил Влошки & Сатен Торбичка Дизајниран за да Нема Pinching или Влечење и Совршен за Оние Со Директно
  • Обновено

Силиконски Eyelash Curler Со Рефил Влошки & Сатен Торбичка Дизајниран за да Нема Pinching или Влечење и Совршен за Оние Со Директно

DEN 167.76

✅ ТРАЈНИ РЕЖАПОМАЛКУ се СПРАВУВА НАПРАВИ ВИТКАЊЕ УДОБНО И АПСОЛУТНО НЕ краен случај, да се ПОВЛЕЧЕ ИЛИ �

Newmind Eyelash Perming Стап 10Pcs Мито Лажни Трепки Стапче Кревање Curler Апликатори Лесни Лесно да се Носат за Почетник Професионални
  • Обновено

Newmind Eyelash Perming Стап 10Pcs Мито Лажни Трепки Стапче Кревање Curler Апликатори Лесни Лесно да се Носат за Почетник Професионални

DEN 1814.40

* Компактен и лесен, лесно да се носат и продавница 10 парчиња eyelash четки за вашето дневно eyelash шминка Пого�

Загреан Eyelash Curler, Електрични Eyelash Curler за Жени, со Температура уреди со покажувач на Силиконски Греење Влошки, Природни
  • Обновено

Загреан Eyelash Curler, Електрични Eyelash Curler за Жени, со Температура уреди со покажувач на Силиконски Греење Влошки, Природни

DEN 1449.60

Траен Природни Трепките : Електрични Eyelash Curler траен навивам на eyelash лесно, Да биде природно кадрава, долг�

Eyelash Curler, Премија Lash Curler за Совршен Трепките, Не Pinching или Влечење око lash curler, ги Собере Сите Око Форма, Се Прекрасни
  • Обновено

Eyelash Curler, Премија Lash Curler за Совршен Трепките, Не Pinching или Влечење око lash curler, ги Собере Сите Око Форма, Се Прекрасни

DEN 213.84

Безбедни за користење Се : eyelash curler е дизајнирана според човечкото тело е лицето, создава повеќето приро�

EMILYSTORES Професионална Шминка Алатка За Трепки Со 2 Замена на Силиконски Рефил Влошки Малку Болка СЛОБОДНИ Метални Eyelash Curler
  • Обновено

EMILYSTORES Професионална Шминка Алатка За Трепки Со 2 Замена на Силиконски Рефил Влошки Малку Болка СЛОБОДНИ Метални Eyelash Curler

DEN 239.52

Метал Eyelash Curler.Со 2 Замена На Силиконски Рефил Влошки.ЛесензаКористење за да се Добие Убава Око Трепките.

Уметноста Lash Curler за Жените, Премија Eyelash Curler за Трепките,со 4 Силикони Рефил Влошки,Долготрајни Трепки за сите Око Форми,
  • Обновено

Уметноста Lash Curler за Жените, Премија Eyelash Curler за Трепките,со 4 Силикони Рефил Влошки,Долготрајни Трепки за сите Око Форми,

DEN 95.52

Обезбедува 4 врвот на силиконски замена влошки, така што eyelash curler има долг живот.На врвот eyelash curler во соба�

FEISI22 Класичен Eyelash Curler,Само Драматично Завиткан Трепките & Lash Линија во Секунди,Curler Одговара на Сите Око Форми
  • Обновено

FEISI22 Класичен Eyelash Curler,Само Драматично Завиткан Трепките & Lash Линија во Секунди,Curler Одговара на Сите Око Форми

DEN 238.80

Произведено во САД или Увезуваат.Жените V Вратот Chemise Nightgown Чипка долна Облека Полна Лизга Фустан Модалн�