• Обновено
KISSIO Дијамантски Сјај Течни EyeLiner,Тенка Главата Течни сенката за Очи,Или Трепет,Долготрајни & Blendable Око Шминка,ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА,6 Бои да се избере (05#)

KISSIO Дијамантски Сјај Течни EyeLiner,Тенка Главата Течни сенката за Очи,Или Трепет,Долготрајни & Blendable Око Шминка,ПРОФЕСИОНАЛНА

DEN 143.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Бои】6 бои да се изберат за да се исполнат различни шминка потреби.Истакнете вашата извонредна око шминка. 【Текстура】Уникатно лесни, вода-исполнет текстура, тоа глајд модели на напор, а потоа се суши надолу без проблеми.Се создаде метален пенливи ефект за вас. 【Внимание на детали】екстремно фини четка главата што е различно од обичните сенката за очи пенкала, се грижи за секој детал од око шминка, магија оружје што ќе не дамка око шминка. 【Водоотпорен и издржливи】течни сенки е водоотпорен, дупка со-доказ и ќе трае до 12 часа за негово високо трепет пигментирани формула. 【Лесно да се Примени и Чисти】шарени течни сенки не само лесно да се придава и ги шири со рамен четка или со прстот, но исто така лесно да се отстрани чисто со шминка смена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Eyeliner Пен Збир, Eyeliner Молив во Собата, Водоотпорен Шарени Eyeliner Комплет Долготрајни Сенки Молив Professinal Око Шминка Поставите
  • Обновено

Eyeliner Пен Збир, Eyeliner Молив во Собата, Водоотпорен Шарени Eyeliner Комплет Долготрајни Сенки Молив Professinal Око Шминка Поставите

DEN 43.44

【Долготраен и Не Smudging】производот е водоотпорен и потдоказ, не е лесно да дупка со, така што ќе може да с�

KYDA 6 Бои Мат Eyeliner,Шарени Eyeliner Гел Пенкало Мат Eyeliner Молив за Професионални Око Шминка Водоотпорен Гел Eyeliner Долготрајни
  • Обновено

KYDA 6 Бои Мат Eyeliner,Шарени Eyeliner Гел Пенкало Мат Eyeliner Молив за Професионални Око Шминка Водоотпорен Гел Eyeliner Долготрајни

DEN 191.76

【Шарени Eyeliner Поставите】 6 различни бои на мат боја eyeliner pen може да ви помогне да дизајн различни око шми�

Шарени Веѓа Молив Eyeliner Веѓа Усна Лагер Молив Пенкало Шминка Козметички Обоени Eyeliner И Усна Лагер Гел Пенкало за Око и Усна
  • Обновено

Шарени Веѓа Молив Eyeliner Веѓа Усна Лагер Молив Пенкало Шминка Козметички Обоени Eyeliner И Усна Лагер Гел Пенкало за Око и Усна

DEN 43.20

【Голема Изберете】Идеален за smoky ефекти и драматичен изглед.Тоа ви овозможува да се создаде густа мачки

6 Бои Eyeliner Пен Збир, Сенката за Очи Молив, Бисер Eyeliner Комплет Метален Eyeliner Молив Сјајот Eyeliner за Жените Око и Усна
  • Обновено

6 Бои Eyeliner Пен Збир, Сенката за Очи Молив, Бисер Eyeliner Комплет Метален Eyeliner Молив Сјајот Eyeliner за Жените Око и Усна

DEN 43.44

【Долготраен и Не Smudging】производот е водоотпорен и потдоказ, не е лесно да дупка со, така што ќе може да с�

Магнетни Eyeliner и Трепки Комплет,Магнетни Трепките со Eyeliner,3 стилови 3D реално mink трепките 1 tweezer 1 магнетни eyeliner
  • Обновено

Магнетни Eyeliner и Трепки Комплет,Магнетни Трепките со Eyeliner,3 стилови 3D реално mink трепките 1 tweezer 1 магнетни eyeliner

DEN 167.76

Висок квалитет на вистински mink материјал,Силни магнети, но многу меки и безбедно.Lash должина е 15mm.Три раз�

Erinde 5 Бои Течни Сјајот Eyeliner Сет, Металик Трепет Сенки, Сребро Злато Дијамант Очи Лагер Стап, Долготраен Сјај Eyeliner Сенката
  • Обновено

Erinde 5 Бои Течни Сјајот Eyeliner Сет, Металик Трепет Сенки, Сребро Злато Дијамант Очи Лагер Стап, Долготраен Сјај Eyeliner Сенката

DEN 239.52

✨【ДИЈАМАНТ ТРЕПЕТ ТЕЧНИ EYELINER】 Овој дијамант пенливи течни eyeliner не само што може да ефикасно да се поте

Edanta Сјајот Течни Eyeliner Трепет на Око Лагер Шарени Око Шминка Метален Eyeliner Козметика Направи се за Лица Cosplay Око Шминка
  • Обновено

Edanta Сјајот Течни Eyeliner Трепет на Око Лагер Шарени Око Шминка Метален Eyeliner Козметика Направи се за Лица Cosplay Око Шминка

DEN 215.76

Сјајот течни eyeliner, високо пигментирани, водоотпорен, силна лепливоста.Долго носи искра eyeliner lavishes очи со

8Pcs Eyeliner Stencils,Мачка Eyeliner Сенки Stencils Налепници за Полнење,Брз Око Шминка Алатка во Собата за Совршен Smokey Eye Сенка
  • Обновено

8Pcs Eyeliner Stencils,Мачка Eyeliner Сенки Stencils Налепници за Полнење,Брз Око Шминка Алатка во Собата за Совршен Smokey Eye Сенка

DEN 215.76

【Да ги собере сите Око Форми】8 различни начини шминка stencils за eyeliner сенки дизајни може да ве упати да го �

Lune+Aster Утро до Мрак Течни Eyeliner - Високо влијание, џет црна течност eyeliner создава мазна, ултра-дефинирани линија во една
  • Обновено

Lune+Aster Утро до Мрак Течни Eyeliner - Високо влијание, џет црна течност eyeliner создава мазна, ултра-дефинирани линија во една

DEN 576.00

Ова високо влијание, џет црна течност eyeliner создава мазна, ултрадефинирани линија во еден удар.Лесензако

Hyper Лесно Течни Eyeliner Сет, Долго Носат EyeLiner Водич Стапче, Анти-се тресат Дизајн Силикони EyeLiner, Лесно да се Одржи со
  • Обновено

Hyper Лесно Течни Eyeliner Сет, Долго Носат EyeLiner Водич Стапче, Анти-се тресат Дизајн Силикони EyeLiner, Лесно да се Одржи со

DEN 503.76

ПРИРОДНИ PERPECT EYELINE ОБЛИК : глајд модели по lash линија без tugging, влечење, или влече,со цел да се постигне пове