• Обновено
AT&T 89-0008-05 Модел 93040; ВО&Т 210 Trimline Corded Телефон, Црна

AT&T 89-0008-05 Модел 93040; ВО&Т 210 Trimline Corded Телефон, Црна

DEN 446.88
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ВО UPC 650530930409; Направени во Кина.Запалени Тастатурата; слушен апарат Компатибилен; Исклучете ги Копчето за Приватност; 10-број за Брзо Бирање; 3 one-touch меморија Копчиња за итни случаи или често се нарекува броеви.Еден Допир повторно Бирање на Последниот Број; Блиц; Приемник Контрола на Јачина на звук; Измамник Контрола на Јачина на звук; Маса и Ѕидот Mountable.Димензии : 3. 5 H x 9 L x 4. 5 W инчи; 1. 5 фунти; Спакуван во Мало Поле; Здрав Изградба; Чист Дизајн; Нема AC Моќ е Потребно.ВО UPC 650530930409; Направени во Кина; Запалени Тастатурата; слушен апарат Компатибилен; Исклучете ги Копчето за Приватност; 10-број за Брзо Бирање; 3 one-touch меморија Копчиња за итни случаи или често се нарекува броеви; Еден Допир повторно Бирање на Последниот Број; Блиц; Приемник Контрола на Јачина на звук; Измамник Контрола на Јачина на звук; Маса и Ѕидот Mountable; Димензии : 3. 5 H x 9 L x 4. 5 W инчи; 1. 5 фунти; Спакуван во Мало Поле; Здрав Изградба; Чист Дизајн; Нема AC Моќ е Потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

NSHDR Европски Антички Телефон, Ретро Гроздобер Телефон Телефони Класичен Биро Фиксни Телефонски со Реално Време & Caller ID Екранот
 • Обновено

NSHDR Европски Антички Телефон, Ретро Гроздобер Телефон Телефони Класичен Биро Фиксни Телефонски со Реално Време & Caller ID Екранот

DEN 4251.36

★Материјал : Смола + Легура ★Рака полиран, убава слика, мазна површина, на база е тотем шема, класичен и с

Ontihang Телефон Ретро старомодни Фиксни Телефони, со LCD Дисплеј & Redial Копчето за Office Home Дневна Соба Оркестарот Прекрасен
 • Обновено

Ontihang Телефон Ретро старомодни Фиксни Телефони, со LCD Дисплеј & Redial Копчето за Office Home Дневна Соба Оркестарот Прекрасен

DEN 432.00

Носталгија за 70тите : Овој телефон се прикажува одлична класична и современа Британска дизајн од почето

Panasonic 2-Линија Cordless Телефонски Систем со 2 мобилни Телефони - Секретарка, Link2Cell, 3-Начин Конференција, Повик Блок, Долго
 • Обновено

Panasonic 2-Линија Cordless Телефонски Систем со 2 мобилни Телефони - Секретарка, Link2Cell, 3-Начин Конференција, Повик Блок, Долго

DEN 2789.04

LINK2 CELL А cordless телефонски систем, кој работи заедно со вашиот мобилен телефон.Едноставно наполнете го ва�

NSHDR Ѕид-Монтирани Ретро Телефон-Стар Стил Ретро Ѕид Телефон Corded и Влага Доказ за Дома,Хотел,Бања,Дневна Соба,Училишни и Канцелариски
 • Обновено

NSHDR Ѕид-Монтирани Ретро Телефон-Стар Стил Ретро Ѕид Телефон Corded и Влага Доказ за Дома,Хотел,Бања,Дневна Соба,Училишни и Канцелариски

DEN 5954.64

★Corded Телефон идеален додаток за посебна дневна соба дневна или во вашиот сон куќа, Својот елегантен над

KerLiTar К-037 Тенок-линија Corded Телефон Ѕид Mountable Фиксни Телефонски Водоотпорен и Влага-Доказ за Office Home Хотел Бања(Црна)
 • Обновено

KerLiTar К-037 Тенок-линија Corded Телефон Ѕид Mountable Фиксни Телефонски Водоотпорен и Влага-Доказ за Office Home Хотел Бања(Црна)

DEN 479.76

Основните телефон идеали за оние кои уживаат во удобноста на домот телефон; Лесно да се одржи на крајот �

PDGJG Фиксни Телефонски/Европски Дом Ретро Телефон/старомодни Антички Телефон/Дрво Телефон/Стил Телефон Дома Фиксна Ретро Телефон
 • Обновено

PDGJG Фиксни Телефонски/Европски Дом Ретро Телефон/старомодни Антички Телефон/Дрво Телефон/Стил Телефон Дома Фиксна Ретро Телефон

DEN 11956.80

☆Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија ☆Нашите �

Телефон Антички Цврсто Дрво, Антички Богови бирате Телефонски Ретро Телефон Стариот Телефон, Плочи Ротари dial Антички земјени за
 • Обновено

Телефон Антички Цврсто Дрво, Антички Богови бирате Телефонски Ретро Телефон Стариот Телефон, Плочи Ротари dial Антички земјени за

DEN 2275.20

redial (механички звук на ѕвонење + електронски звук на ѕвонење) за тон за ѕвонење двојно прилагодливи.Трад�

AT&T DL72219 DECT 6.0 2-Телефон Cordless Телефон за Почетниот со Поврзете на Ќелијата, забрана за повици, 1.8 позадинско осветлување
 • Обновено

AT&T DL72219 DECT 6.0 2-Телефон Cordless Телефон за Почетниот со Поврзете на Ќелијата, забрана за повици, 1.8 позадинско осветлување

DEN 1200.00

Голем Дострел Искуство најдобро во голем дострел покриеност и јасност, обезбедени од страна на уникате

NSHDR Телефон-Антички Телефон Ретро Гроздобер Дрво Руралните Ротирачки Диск Домашен Телефонски Земјени,Функционални Ротари Бирате
 • Обновено

NSHDR Телефон-Антички Телефон Ретро Гроздобер Дрво Руралните Ротирачки Диск Домашен Телефонски Земјени,Функционални Ротари Бирате

DEN 5093.28

★Corded Телефон идеален додаток за посебна дневна соба дневна или во вашиот сон куќа, Својот елегантен над

Бирате Телефонски, Смола Материјал Датум на Прикажување на Часовникот на Екранот за повратен повик Функција Ретро Фиксни Телефонски
 • Обновено

Бирате Телефонски, Смола Материјал Датум на Прикажување на Часовникот на Екранот за повратен повик Функција Ретро Фиксни Телефонски

DEN 2349.36

1 сет на автоматска IP, секој сет на мемориската должина (вклучувајќи ги зацврсти IP пристап број) е 32 бита.�

Телефон Ретро Ротари Бирате Телефонски Антички Богови Континентална Телефонски Телефонски Декорација Дома Декорација
 • Обновено

Телефон Ретро Ротари Бирате Телефонски Антички Богови Континентална Телефонски Телефонски Декорација Дома Декорација

DEN 14983.44

Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија.Нашите про�

Стар Стил Ретро Ѕид Телефонот со Слушалката Контрола на Јачина на звук Земјени Corded Telehone Водоотпорен и Влага Доказ за Дома,Хотел,Бања,Дневна
 • Обновено

Стар Стил Ретро Ѕид Телефонот со Слушалката Контрола на Јачина на звук Земјени Corded Telehone Водоотпорен и Влага Доказ за Дома,Хотел,Бања,Дневна

DEN 1007.52

КОНТРОЛА на ЈАЧИНА на звук СЛУШАЛКА : Кристално јасен глас квалитет со тонско бирање.Уникатен мобилен Т�

XJJZS Corded Телефони - мобилни Телефони - Ретро Новина Телефон - Мини Caller ID Телефон, Ѕид-Монтирани Телефонски Фиксна Телефонска
 • Обновено

XJJZS Corded Телефони - мобилни Телефони - Ретро Новина Телефон - Мини Caller ID Телефон, Ѕид-Монтирани Телефонски Фиксна Телефонска

DEN 1460.40

Материјал : ABS.Стил : едноставна.Големина : 105*80*200 MM.Тежина : 370 G.Работа : се Поврзете на фиксна телефонска л�

SPNEC LQGSYT Ретро Фиксни Телефонски Бела изработен од ABS Антички Фиксен Телефон Стариот Corded Redial за Домашната Канцеларија,
 • Обновено

SPNEC LQGSYT Ретро Фиксни Телефонски Бела изработен од ABS Антички Фиксен Телефон Стариот Corded Redial за Домашната Канцеларија,

DEN 8628.48

Карактеристики : Епоксидна копче за бирање, електронски прстен вклучите, се справи со ниво на звук датот

Jacksing Corded Телефон, Намалување на Шумот Брзо Бирање Двојниот Интерфејс Жичен Телефон за Хотел за Статистика за Дома
 • Обновено

Jacksing Corded Телефон, Намалување на Шумот Брзо Бирање Двојниот Интерфејс Жичен Телефон за Хотел за Статистика за Дома

DEN 954.96

За исклучување на Функцијата : Ако не сакате да бидат сослушани од страна на другиот крај на телефонот, г

Qdid Ретро Стил Телефон/Ротари Бирате Телефонски/Гроздобер Телефон/Класичен Биро Телефон со Ротациони Бирачот (Боја : Црна-1)
 • Обновено

Qdid Ретро Стил Телефон/Ротари Бирате Телефонски/Гроздобер Телефон/Класичен Биро Телефон со Ротациони Бирачот (Боја : Црна-1)

DEN 2732.64

Ротари Ретро : класичен телефон директно од претседателот биро, На Drrrriiiiiiing ќе го слушнете кога телефон�

SXRDZ Антички Телефон, Фиксна Dital Гроздобер Телефон Класичен Европски Ретро Фиксни Телефонски Corded со Бесење Слушалки за Дома,
 • Обновено

SXRDZ Антички Телефон, Фиксна Dital Гроздобер Телефон Класичен Европски Ретро Фиксни Телефонски Corded со Бесење Слушалки за Дома,

DEN 7832.16

☆Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија...

IRISVO Ретро Ротари Фиксни Телефонски за Дома, Гроздобер Ротари Бирате Телефонски Старата Мода Телефон Corded Телефон со Рацете Слободни
 • Обновено

IRISVO Ретро Ротари Фиксни Телефонски за Дома, Гроздобер Ротари Бирате Телефонски Старата Мода Телефон Corded Телефон со Рацете Слободни

DEN 1199.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �