• Обновено
VTech CS6719-15 DECT 6.0 Телефон со Caller ID/Повик на Чекање, 1 Cordless мобилен Телефон, Сина

VTech CS6719-15 DECT 6.0 Телефон со Caller ID/Повик на Чекање, 1 Cordless мобилен Телефон, Сина

DEN 513.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Се знае кој е повик со caller ID/повик на чекање.Мобилен телефон го прикажува името, бројот, времето и датумот на дојдовни повици.Уживајте звучникот дека може да остане во чекор со вашите повици.Зголемување на учеството дозволува на двете страни да се зборува и да се слуша—во исто време за разговори, кои се повеќе налик на живот.Целата тастатура осветлува заедно со LCD екран, овозможувајќи за полесно прикажување во слабо светло.Енергија-чување технологија успева потрошувачка за оптимално работата на батеријата.Овој модул се користи CS6709 додаток handset (се продава одделно).На VTech CS6719-15 Cordless Телефон со Caller ID карактеристики на проширување систем во кој можете да додадете до пет дополнителни мобилни телефони (користи CS6709).Ова на телефонот, прилагодете ги вклучува позадинско осветлување на тастатурата и екранот за лесна за гледање, ЕКО режим на енергија-чување технологија и тивок режим дека тишини на ѕвонењето за да се спречи прекин на услугите.На VTech телефонски систем со повик на чекање има caller ID, full duplex телефон со звучникот и индикатор дека ве известува за чекаат говорна пошта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Panasonic 2-Линија Cordless Телефонски Систем со 2 мобилни Телефони - Секретарка, Link2Cell, 3-Начин Конференција, Повик Блок, Долго
 • Обновено

Panasonic 2-Линија Cordless Телефонски Систем со 2 мобилни Телефони - Секретарка, Link2Cell, 3-Начин Конференција, Повик Блок, Долго

DEN 2789.04

LINK2 CELL А cordless телефонски систем, кој работи заедно со вашиот мобилен телефон.Едноставно наполнете го ва�

Heayzoki Гроздобер Телефон,Европската Ретро Стариот Моден Стил Фиксни Телефонски,Антички Стил Corded Биро Home Office Гроздобер Оркестарот
 • Обновено

Heayzoki Гроздобер Телефон,Европската Ретро Стариот Моден Стил Фиксни Телефонски,Антички Стил Corded Биро Home Office Гроздобер Оркестарот

DEN 602.40

【Топло Совети】Работат директно со тековните на телефонска линија, не се користи надворешно напојувањ�

Бирате Телефонски, Смола Материјал Датум на Прикажување на Часовникот на Екранот за повратен повик Функција Ретро Фиксни Телефонски
 • Обновено

Бирате Телефонски, Смола Материјал Датум на Прикажување на Часовникот на Екранот за повратен повик Функција Ретро Фиксни Телефонски

DEN 2349.36

1 сет на автоматска IP, секој сет на мемориската должина (вклучувајќи ги зацврсти IP пристап број) е 32 бита.�

Европската Ретро Телефон, старомодни Фиксни Телефонски Часовникот на Екранот FSK/DTMP Двоен Систем Рацете Слободни Функција Redial
 • Обновено

Европската Ретро Телефон, старомодни Фиксни Телефонски Часовникот на Екранот FSK/DTMP Двоен Систем Рацете Слободни Функција Redial

DEN 3638.16

Квалитет на Материјалот : телото е направена од еколошки смола, рачно резбани, средината на дршката е на�

Голема Копчето Фиксни Телефони за Постарите, Засилена Телефон за Слушно Оштетени им се Помогне на Телефонот за слабовидните со Висока
 • Обновено

Голема Копчето Фиксни Телефони за Постарите, Засилена Телефон за Слушно Оштетени им се Помогне на Телефонот за слабовидните со Висока

DEN 887.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Qdid Ретро Стил Телефон/Ротари Бирате Телефонски/Гроздобер Телефон/Класичен Биро Телефон со Ротациони Бирачот (Боја : Црна-1)
 • Обновено

Qdid Ретро Стил Телефон/Ротари Бирате Телефонски/Гроздобер Телефон/Класичен Биро Телефон со Ротациони Бирачот (Боја : Црна-1)

DEN 2732.64

Ротари Ретро : класичен телефон директно од претседателот биро, На Drrrriiiiiiing ќе го слушнете кога телефон�

IRISVO Ретро Ротари Фиксни Телефонски за Дома, Гроздобер Ротари Бирате Телефонски Старата Мода Телефон Corded Телефон со Рацете Слободни
 • Обновено

IRISVO Ретро Ротари Фиксни Телефонски за Дома, Гроздобер Ротари Бирате Телефонски Старата Мода Телефон Corded Телефон со Рацете Слободни

DEN 1199.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Snokwin Старата Мода Corded Фиксни Телефонски Ретро Имитација Антички Телефон Оркестарот Антички Гроздобер Жичен Home Office Telephone
 • Обновено

Snokwin Старата Мода Corded Фиксни Телефонски Ретро Имитација Антички Телефон Оркестарот Антички Гроздобер Жичен Home Office Telephone

DEN 13002.48

■ Високо Квалитетен Материјал : материјал од античкиот телефон е високо квалитетен материјал, тоа нема

AT&T CL82267 DECT 6.0 2-Телефон Cordless Телефон за Почетниот со Секретарка, забрана за повици, Caller ID Најавувач, Спогодба и голем
 • Обновено

AT&T CL82267 DECT 6.0 2-Телефон Cordless Телефон за Почетниот со Секретарка, забрана за повици, Caller ID Најавувач, Спогодба и голем

DEN 1379.52

** ДОЛГА НИЗА & ГЛОБАЛЕН СИСТЕМ ** Искуство најдобрите во голем дострел покриеност и јасност, обезбедени о

SPNEC LQGSYT Ретро Фиксни Телефонски Бела изработен од ABS Антички Фиксен Телефон Стариот Corded Redial за Домашната Канцеларија,
 • Обновено

SPNEC LQGSYT Ретро Фиксни Телефонски Бела изработен од ABS Антички Фиксен Телефон Стариот Corded Redial за Домашната Канцеларија,

DEN 8628.48

Карактеристики : Епоксидна копче за бирање, електронски прстен вклучите, се справи со ниво на звук датот

Corded Телефон, Ѕид Phone Телефон со FSK/DTMF Двоен Систем, Без Caller ID Екранот, Без Батерија е Потребно, Биро Телефон Фиксни Телефони,
 • Обновено

Corded Телефон, Ѕид Phone Телефон со FSK/DTMF Двоен Систем, Без Caller ID Екранот, Без Батерија е Потребно, Биро Телефон Фиксни Телефони,

DEN 621.36

ЅИДОТ ТЕЛЕФОН / БИРО ТЕЛЕФОН Тоа може да биде ставен на десктоп или ѕид.ФУНКЦИЈА Со флеш функција.Не caller

KerLiTar К-037 Тенок-линија Corded Телефон Ѕид Mountable Фиксни Телефонски Водоотпорен и Влага-Доказ за Office Home Хотел Бања(Црна)
 • Обновено

KerLiTar К-037 Тенок-линија Corded Телефон Ѕид Mountable Фиксни Телефонски Водоотпорен и Влага-Доказ за Office Home Хотел Бања(Црна)

DEN 479.76

Основните телефон идеали за оние кои уживаат во удобноста на домот телефон; Лесно да се одржи на крајот �

Ротари Телефони за Фиксни, Ретро Фиксни Телефонски Старата Мода Дома Телефони, Corded Гроздобер Телефон Антички Телефон за Дома Декор,
 • Обновено

Ротари Телефони за Фиксни, Ретро Фиксни Телефонски Старата Мода Дома Телефони, Corded Гроздобер Телефон Антички Телефон за Дома Декор,

DEN 2750.16

Старомодните РОТАЦИЈА ТЕЛЕФОН : Ова гроздобер декоративни земјени е направена од еколошки смола + метал

Античкиот Телефон, Бронза Гроздобер Фиксни Телефонски, Намалување на Шумот Старата Мода Дома Телефони со Број Продавница Функција,
 • Обновено

Античкиот Телефон, Бронза Гроздобер Фиксни Телефонски, Намалување на Шумот Старата Мода Дома Телефони со Број Продавница Функција,

DEN 1535.76

☎【Старата Мода Телефон】☎ телефонски функции гроздобер инспириран дизајн.Нека вашето време sculpt на ре�

PDGJG Фиксни Телефонски/Европски Дом Ретро Телефон/старомодни Антички Телефон/Дрво Телефон/Стил Телефон Дома Фиксна Ретро Телефон
 • Обновено

PDGJG Фиксни Телефонски/Европски Дом Ретро Телефон/старомодни Антички Телефон/Дрво Телефон/Стил Телефон Дома Фиксна Ретро Телефон

DEN 11956.80

☆Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија ☆Нашите �

Напредни Дома Повикување на Телефонски Зелена Смола Коњ Фиксна Телефонска Земјени Копче за Бирање Антички Телефон со Caller ID, Електронски
 • Обновено

Напредни Дома Повикување на Телефонски Зелена Смола Коњ Фиксна Телефонска Земјени Копче за Бирање Антички Телефон со Caller ID, Електронски

DEN 10016.64

Интегрален калапи лесна резба и поврзување процес.Батеријатаслободен заштита на животната средина диз