• Обновено
VTech CS6719-16 DECT 6.0 Телефон со Caller ID/Повик на Чекање, 1 Cordless мобилен Телефон, Црвена

VTech CS6719-16 DECT 6.0 Телефон со Caller ID/Повик на Чекање, 1 Cordless мобилен Телефон, Црвена

DEN 513.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Caller ID/Call Waiting - се Знае кој е повик со Caller ID/Повик на Чекање.Мобилен телефон го прикажува името, бројот, времето и датумот на дојдовни повици.Позадинско осветлување на Тастатура и Дисплеј - На целата тастатура осветлува заедно со LCD екран, овозможувајќи за полесно прикажување во слабо светло.Full Duplex Handset Звучникот - Уживајте звучникот дека може да остане во чекор со вашите повици.Зголемување на учеството дозволува на двете страни да се зборува и да се слуша—во исто време за разговори, кои се повеќе налик на живот.Енергија-чување технологија успева потрошувачка за оптимално работата на батеријата.Овој модул се користи CS6709 додаток handset (се продава одделно).На VTech CS6719-16 Cordless Телефон со Caller ID карактеристики на проширување систем во кој можете да додадете до пет дополнителни мобилни телефони (користи CS6709).Ова на телефонот, прилагодете ги вклучува позадинско осветлување на тастатурата и екранот за лесна за гледање, ЕКО режим на енергија-чување технологија и тивок режим дека тишини на ѕвонењето за да се спречи прекин на услугите.На VTech телефонски систем со повик на чекање има caller ID, full duplex телефон со звучникот и индикатор дека ве известува за чекаат говорна пошта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Телефон Ретро Ротари Бирате Телефонски Антички Богови Континентална Телефонски Телефонски Декорација Дома Декорација
 • Обновено

Телефон Ретро Ротари Бирате Телефонски Антички Богови Континентална Телефонски Телефонски Декорација Дома Декорација

DEN 14983.44

Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија.Нашите про�

AT&T CL82267 DECT 6.0 2-Телефон Cordless Телефон за Почетниот со Секретарка, забрана за повици, Caller ID Најавувач, Спогодба и голем
 • Обновено

AT&T CL82267 DECT 6.0 2-Телефон Cordless Телефон за Почетниот со Секретарка, забрана за повици, Caller ID Најавувач, Спогодба и голем

DEN 1379.52

** ДОЛГА НИЗА & ГЛОБАЛЕН СИСТЕМ ** Искуство најдобрите во голем дострел покриеност и јасност, обезбедени о

Напредни Дома Повикување на Телефонски Зелена Смола Коњ Фиксна Телефонска Земјени Копче за Бирање Антички Телефон со Caller ID, Електронски
 • Обновено

Напредни Дома Повикување на Телефонски Зелена Смола Коњ Фиксна Телефонска Земјени Копче за Бирање Антички Телефон со Caller ID, Електронски

DEN 10016.64

Интегрален калапи лесна резба и поврзување процес.Батеријатаслободен заштита на животната средина диз

NSHDR Ѕид-Монтирани Ретро Телефон-Стар Стил Ретро Ѕид Телефон Corded и Влага Доказ за Дома,Хотел,Бања,Дневна Соба,Училишни и Канцелариски
 • Обновено

NSHDR Ѕид-Монтирани Ретро Телефон-Стар Стил Ретро Ѕид Телефон Corded и Влага Доказ за Дома,Хотел,Бања,Дневна Соба,Училишни и Канцелариски

DEN 5954.64

★Corded Телефон идеален додаток за посебна дневна соба дневна или во вашиот сон куќа, Својот елегантен над

Corded Телефон, Ѕид Phone Телефон со FSK/DTMF Двоен Систем, Без Caller ID Екранот, Без Батерија е Потребно, Биро Телефон Фиксни Телефони,
 • Обновено

Corded Телефон, Ѕид Phone Телефон со FSK/DTMF Двоен Систем, Без Caller ID Екранот, Без Батерија е Потребно, Биро Телефон Фиксни Телефони,

DEN 621.36

ЅИДОТ ТЕЛЕФОН / БИРО ТЕЛЕФОН Тоа може да биде ставен на десктоп или ѕид.ФУНКЦИЈА Со флеш функција.Не caller

Ретро старомодна Антички Телефон,Класичен Креативни Модни Дигитални Фиксни Телефонски со Дојдовен Повик Екранот за Домашна Канцеларија,
 • Обновено

Ретро старомодна Антички Телефон,Класичен Креативни Модни Дигитални Фиксни Телефонски со Дојдовен Повик Екранот за Домашна Канцеларија,

DEN 1944.00

Класичен стил, копчето телефони, еденкопче за бирање, едноставна операција, удобно допир, одговорно, јас

Стар Стил Ретро Ѕид Телефонот со Слушалката Контрола на Јачина на звук Земјени Corded Telehone Водоотпорен и Влага Доказ за Дома,Хотел,Бања,Дневна
 • Обновено

Стар Стил Ретро Ѕид Телефонот со Слушалката Контрола на Јачина на звук Земјени Corded Telehone Водоотпорен и Влага Доказ за Дома,Хотел,Бања,Дневна

DEN 1007.52

КОНТРОЛА на ЈАЧИНА на звук СЛУШАЛКА : Кристално јасен глас квалитет со тонско бирање.Уникатен мобилен Т�

Фиксен телефон, Corded Телефон, Калкулатор Функција, Барањето Повик Историја, Hands-Free Повик, Бирање Функцијата, 20cm16cm5cm
 • Обновено

Фиксен телефон, Corded Телефон, Калкулатор Функција, Барањето Повик Историја, Hands-Free Повик, Бирање Функцијата, 20cm16cm5cm

DEN 2078.40

Можете да го пребарување на повик историја.Антикражба аларм функција.Ја осветленоста на екранот може д�

KerLiTar К-037 Тенок-линија Corded Телефон Ѕид Mountable Фиксни Телефонски Водоотпорен и Влага-Доказ за Office Home Хотел Бања(Црна)
 • Обновено

KerLiTar К-037 Тенок-линија Corded Телефон Ѕид Mountable Фиксни Телефонски Водоотпорен и Влага-Доказ за Office Home Хотел Бања(Црна)

DEN 479.76

Основните телефон идеали за оние кои уживаат во удобноста на домот телефон; Лесно да се одржи на крајот �

Бирате Телефонски, Смола Материјал Датум на Прикажување на Часовникот на Екранот за повратен повик Функција Ретро Фиксни Телефонски
 • Обновено

Бирате Телефонски, Смола Материјал Датум на Прикажување на Часовникот на Екранот за повратен повик Функција Ретро Фиксни Телефонски

DEN 2349.36

1 сет на автоматска IP, секој сет на мемориската должина (вклучувајќи ги зацврсти IP пристап број) е 32 бита.�

SPNEC LQGSYT Ретро Фиксни Телефонски Бела изработен од ABS Антички Фиксен Телефон Стариот Corded Redial за Домашната Канцеларија,
 • Обновено

SPNEC LQGSYT Ретро Фиксни Телефонски Бела изработен од ABS Антички Фиксен Телефон Стариот Corded Redial за Домашната Канцеларија,

DEN 8628.48

Карактеристики : Епоксидна копче за бирање, електронски прстен вклучите, се справи со ниво на звук датот

Ontihang Телефон Ретро старомодни Фиксни Телефони, со LCD Дисплеј & Redial Копчето за Office Home Дневна Соба Оркестарот Прекрасен
 • Обновено

Ontihang Телефон Ретро старомодни Фиксни Телефони, со LCD Дисплеј & Redial Копчето за Office Home Дневна Соба Оркестарот Прекрасен

DEN 432.00

Носталгија за 70тите : Овој телефон се прикажува одлична класична и современа Британска дизајн од почето