• Обновено
1PC Dielectric/Метал Филм Рефлектор Леќи, Полн Бенд рефлексивноста >99%, за Оптички Тестирање на Стакло Листови

1PC Dielectric/Метал Филм Рефлектор Леќи, Полн Бенд рефлексивноста >99%, за Оптички Тестирање на Стакло Листови

DEN 624.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

1 PC Dielectric/метал филм рефлектор леќи, полн бенд рефлексивноста >99%, за оптички тестирање на стакло sheets Classification.A-1 : 6*6*1.1 мм dielectric film A-2 : 9.6*5*0.7 мм dielectric film A-3 : 12*12*1.1 мм dielectric film A - 4 : 13*10*1.1 мм медиуми film A - 5 : 14*7*0.8 мм медиуми film A - 6 : 20*5*1.1 мм медиуми film A - 7 : 25*12*1.1 мм медиуми film A - 8 : 26.5*26.5*3мм медиуми film A - 9 : 35*12*1.1 мм медиуми film A - 10 : 60*20*1.1 мм медиуми film A - 11 : 60*50*1.1 мм медиуми film A - 12 : 14*7*1.1 мм метал film A - 13 : 12*1mm метал film A - 14 : 36*1.3 mm метал film A - 15 : 7.5*1.1 Метал Film A - 16 : 10*10*1.2 мм метал film A - 17 : 70*50*1.2 мм метал film A - 18 : 5*5*1.1 мм метал film A - 19 : 35*26*1.2 мм метал film A - 20 : 47*33*1.9 мм метал film A - 21 : 20*1.2 mm метал film A - 22 : 15*14*1.2 мм метал film A - 23 : 42.5*1.1 mm метал film A - 24 : 20*20*3мм метал film Packing : 1 PCSWarranty период : 120 дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Shanrya Мини Фото Рамка Фото Рамка за Instax Професионален Дизајн Погодно да се Користи за Photoes Home Office Филмот(Необележани
  • Обновено

Shanrya Мини Фото Рамка Фото Рамка за Instax Професионален Дизајн Погодно да се Користи за Photoes Home Office Филмот(Необележани

DEN 170.16

Пет бои се достапни.Уникатен и лесни назад поддршка за лесно екранот.Изработен од КОМПЈУТЕР материјал, �

Shrink Wrap Пиштол-Pof Топлина Shrink Wrap Кеси POF Топлина Shrinkable Торба Транспарентен Dustproof и Влага Доказ Пластична Амбалажа
  • Обновено

Shrink Wrap Пиштол-Pof Топлина Shrink Wrap Кеси POF Топлина Shrinkable Торба Транспарентен Dustproof и Влага Доказ Пластична Амбалажа

DEN 2083.20

★Услуга начело : Ние обезбеди usercentered висококвалитетни услуги.Ќе добиете пакет рок од 20 дена.После тоа, а

Фото Декорација, Преносни 20PCS 3во Филмови Налепница за Фото Декорација за 3во Инстант Фотографии(Цртан филм Дел 8)
  • Обновено

Фото Декорација, Преносни 20PCS 3во Филмови Налепница за Фото Декорација за 3во Инстант Фотографии(Цртан филм Дел 8)

DEN 849.60

Погоден за сите видови на 3" инстант фотографии.Со лепило налепница, лесен за употреба и се држи на фотог�

xiongying Притиснете и Печат Заврши-Сапун Пакување POF Топлина Shrinkable Пакување Торба Топлина Пиштол Намали 100 Парчиња Повеќе
  • Обновено

xiongying Притиснете и Печат Заврши-Сапун Пакување POF Топлина Shrinkable Пакување Торба Топлина Пиштол Намали 100 Парчиња Повеќе

DEN 831.84

★Ви благодариме за купувањето на нашите производи.Ќе добиете вашиот парцела во околу 20 дена.Ве молиме п

Цинк Кодак 2x3 Премиум Цинк Фото Хартија (20 Листови) со 64-Џеб Мини Албум,Границата Налепници Рамки,Фото-Квадрат Рамки,TTM Маркери,ИЗМАМА
  • Обновено

Цинк Кодак 2x3 Премиум Цинк Фото Хартија (20 Листови) со 64-Џеб Мини Албум,Границата Налепници Рамки,Фото-Квадрат Рамки,TTM Маркери,ИЗМАМА

DEN 1891.20

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Aufee Фото Декорација, Живописни Бои Шема Погодно 3 инчен Филмови Налепница за Polaroid, за Дома Лични(Разубавувањето Втор Став)
  • Обновено

Aufee Фото Декорација, Живописни Бои Шема Погодно 3 инчен Филмови Налепница за Polaroid, за Дома Лични(Разубавувањето Втор Став)

DEN 165.36

Погоден за сите видови на 3" инстант фотографии 20 различни видови налепници по торба.Натпреварот на еден