• Обновено
AMBF WC125S6EX9T-25 Спб. String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, Двојно Отворен крај Заптивка Тефлон О-Прстен/За?

AMBF WC125S6EX9T-25 Спб. String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 1965.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AMBF WE10S5TX3T-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, Конзервирани
 • Обновено

AMBF WE10S5TX3T-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 10 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, Конзервирани

DEN 5846.16

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF WS125M3EX9-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен
 • Обновено

AMBF WS125M3EX9-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 13597.68

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF WP30S7EX7T-15 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Полипропилен
 • Обновено

AMBF WP30S7EX7T-15 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 6153.60

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF WN1S1EX7S-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Полипропилен
 • Обновено

AMBF WN1S1EX7S-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 11371.68

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF WN200M3TX2-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 200 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Конзервирани
 • Обновено

AMBF WN200M3TX2-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 200 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Конзервирани

DEN 15945.36

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 75µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 20 Кертриџ Должина, Без Јадро,
 • Обновено

AMBF Серија Quad-PRO Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 75µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 20 Кертриџ Должина, Без Јадро,

DEN 1312.80

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

AMBF WE150S3EX3S-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен
 • Обновено

AMBF WE150S3EX3S-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 11483.52

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF WN75M1EX9-30 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 75 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Полипропилен
 • Обновено

AMBF WN75M1EX9-30 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 75 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 7467.84

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF WP1S26X7S-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, 226/Пролет
 • Обновено

AMBF WP1S26X7S-30 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, 226/Пролет

DEN 7476.72

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF WP125S2EX7N-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен
 • Обновено

AMBF WP125S2EX7N-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 9486.96

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 1μ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 30 Кертриџ Должина, Без Јадро,
 • Обновено

AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 1μ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 30 Кертриџ Должина, Без Јадро,

DEN 1622.40

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.