• Обновено
Venito Фиренца Кожен Паричник Телефон Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S10e - Екстра Обезбеди со RFID Блокирање - Монтажни Телефон Паричник - Избледени Сива

Venito Фиренца Кожен Паричник Телефон Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S10e - Екстра Обезбеди со RFID Блокирање - Монтажни Телефон

DEN 1917.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

COMPATABILITY Фиренца рачно изработени Не-Магнет Слајд во кој се одвојува Кожен Паричник Случај Телефон Паричник е компатибилен со Samsung Galaxy S10e (5.8 инчен).Бидете сигурни дека ќе цел на правото големина на случај за вашиот телефон.Овој случај не се вклопуваат или Галакси S10 Плус (6.4 инчи) или Галакси S10 (6.1 инчи).ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ рачно изработени од Високо Квалитетни Cowhide Полно Зрно Кожа со извонредна изработка стекнато од искуство години.Добро завршена исклучителна бода, ви ја нудиме оваа сметководствена џеб не само долготрајна издржливост, но исто така и елегантен изглед.КРАЈНАТА ЗАШТИТА Висок квалитет вистинска кожа надворешен слој и велур внатрешна обвивка обезбеди крајна заштита на вашиот паметен телефон против капење, испакнатини, гребнатини, прашина и сл.Таа, исто така доаѓа со RFID Блокирање на штитот се поставени под кожа, со кој ќе се обезбеди дополнителна заштита против електронски pickpocketing.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН Фиренца колекција има појавија и со суптилноста и функционалноста на нивниот дизајн и квалитет на кожа што се користи во производството.Се состои од два дела, односно внатрешниот snap-на капакот и монтажни надворешниот паричникот случај, овој производ е исклучителна парче со своите не-магнет лизгачки механизам.Не би сакале да го имаат крајната заштита во уникатен елегантност?.ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ Лесен пристап до полнење и слушалка порти со прецизно отсекување на испис Безжични полнење пријателски : добро работи со ЧИ безжичните полначи Совршен Подарок : доаѓаат во елегантна кутија, совршена како Ден на Мајката Подарок, Денот на Вљубените Подароци, Денот на Таткото Подарок, Годишнина Подарок, Дипломирањето Подарок Премиум Услуги на Клиентите : Нашиот приоритет е обезбедување на вас со исклучителни клиент сервис, ако имате било какви прашања или коментари се чувствуваат слободни да побарате, ние ќе се обиде да одговори навремено.Доаѓа со RFID Блокирање*RFID заштита е иновативна технологија која блокови несакани скенира, осигурувајќи дека вашите корисничко име и кредитни картички, па затоа, вашите финансиски и лични информации останат приватни и доверливи.Се чувствуваат побезбедно со вграден-во RFID блокирање на материјалот на вашиот телефон случај од електронски крадци и pickpoketing од крадење на податоци од вашиот картички ќе биде многу потешко.Тоа е сите - во - едно покрие случај, стојат случај, и паричник.Интегрира вашиот телефон и паричник во еден ултра функционална минималистички tool With својата држава на уметноста, дизајн и не-магнет лизгачот конектор на задната страна од овој паричник случај, вашиот smartphone е безбедно од било штета од magnet Shock-абсорбента баласт на задната страна обезбедува подобра заштита за вашиот паметен телефон и помек се чувствуваат Направени од врвен Квалитет Cowhide Полно Зрно Кожа* *Целосна-жито кожа се смета на најсилниот и повеќето трајни тип на кожа.Тој е дизајниран да се спротивстави на влага и со текот на времето изгледаат поубаво, развивање на свој карактеристичен богата патина во текот на својата life Full заштита на вашиот телефон на сите околу рабовите и на screen Interior школка опфатени со врвен квалитет велур финиш кој го спречува scratches Easy пристап до полнење и слушалка ports Compatible со безжично полнење (место само внатрешниот snap-во случај да го држите телефонот на безжичен полнач)се Достапни во различни бои за сите tastes Perfect одговара за Samsung Галакси S10e (5.8 инчи)Доаѓа во домот package Perfect подарок идеја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Arae Случај за Samsung Галакси S20 FE 5G СТП Кожен Паричник Случај Покрие [Стојат Функција] со врвка за околу Рака и [4-Работни]
 • Обновено

Arae Случај за Samsung Галакси S20 FE 5G СТП Кожен Паричник Случај Покрие [Стојат Функција] со врвка за околу Рака и [4-Работни]

DEN 311.76

[МАТЕРИЈАЛ] Направени од Врвен квалитет СТП кожа.оваа премија кожа се избрани за квалитет, сила, каракте

Паричникот Случај за iPhone 13 Про Max, XRPow [2 во 1 Монтажни Магнетни] Трајни СТП Кожа Folio Картичка Џеб Спојки Случај за iPhone
 • Обновено

Паричникот Случај за iPhone 13 Про Max, XRPow [2 во 1 Монтажни Магнетни] Трајни СТП Кожа Folio Картичка Џеб Спојки Случај за iPhone

DEN 599.76

[2 во 1 Монтажни Паричникот Спојки Случај) Само компатибилни со i Phone 13 Про Макс (6.7").Премиум СТП Кожна Чант�

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Чест 9X Лајт Магнетни Тока Ретро Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај, со Носителот
 • Обновено

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Чест 9X Лајт Магнетни Тока Ретро Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај, со Носителот

DEN 1293.60

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Слу

SURAZO Кожен Паричник Случај Компатибилен со OnePlus 9 - RFID - 3 Картичка Слотови & Пари Џеб - Secure Магнетни Затворање Потпирачот
 • Обновено

SURAZO Кожен Паричник Случај Компатибилен со OnePlus 9 - RFID - 3 Картичка Слотови & Пари Џеб - Secure Магнетни Затворање Потпирачот

DEN 719.52

✅КОМПАТИБИЛНОСТ : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Onepl G ❌НЕ се ВКЛОПУВААТ OneplPro / НЕ се ВКЛОПУВААТ други уреди ✅ SHIEL

Hanman iPhone 13 Про Max Случај Паричник, СТП Кожа Мека Кожа Случај Паричникот Потпирачот 2 Картичка Слотови Заштитна Телефон Случај
 • Обновено

Hanman iPhone 13 Про Max Случај Паричник, СТП Кожа Мека Кожа Случај Паричникот Потпирачот 2 Картичка Слотови Заштитна Телефон Случај

DEN 239.52

Одлична Свиленкаста на Допир Чувство : Увезени од Германија СТП кожа држи да се носат и солза, одржување

KelaSip за Google Пиксели 5a Паричникот Случај,[RFID Блокирање] Folio Флип Магнетни Премиум Кожа Телефон Покрие со[Потпирачот] [Картичка
 • Обновено

KelaSip за Google Пиксели 5a Паричникот Случај,[RFID Блокирање] Folio Флип Магнетни Премиум Кожа Телефон Покрие со[Потпирачот] [Картичка

DEN 215.76

【Врвен Квалитет】Само Компатибилни со Google Пиксели 5a,со Врвен квалитет,Направени со Премиум СТП Кожа и и

Asuwish Компатибилен со iPhone 11 Про 5.8 Паричникот Случај со Калено Стакло Екран Заштитник Кожа прекривачот Држачот на Стојат Мобилен
 • Обновено

Asuwish Компатибилен со iPhone 11 Про 5.8 Паричникот Случај со Калено Стакло Екран Заштитник Кожа прекривачот Држачот на Стојат Мобилен

DEN 263.76

【Компатибилен Со】 : Само компатибилни со i Phone 11 Про (5.8 инчи), НЕ е компатибилна со други уреди...

Bocasal Паричникот Случај за iPhone 13 Компатибилен со MagSafe Магнетни RFID Блокирање на Монтажни Премиум СТП Кожа Флип Случај со
 • Обновено

Bocasal Паричникот Случај за iPhone 13 Компатибилен со MagSafe Магнетни RFID Блокирање на Монтажни Премиум СТП Кожа Флип Случај со

DEN 719.76

【Компатибилност】 : Овој паричник случај е само компатибилни со i Phone 13 (6.1 Инчен дисплеј), Не одговара за �

HAIJUN Мобилен Телефон Флип Случај за LG Стил 2/L-01L Паричникот Случај СТП Кожа и TPU Мобилен Телефон Покрие Uitra-Тенок Дизајн
 • Обновено

HAIJUN Мобилен Телефон Флип Случај за LG Стил 2/L-01L Паричникот Случај СТП Кожа и TPU Мобилен Телефон Покрие Uitra-Тенок Дизајн

DEN 379.44

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе�

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Демонот Пијат Жена Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со
 • Обновено

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Демонот Пијат Жена Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со

DEN 502.80

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски производ.Рачно изработени од кожа изградб

Мобилен Телефон Флип Случај Покритие за Samsung Галакси M31 Паричникот Заштитни Случај,СТП Кожа Магнетни Тока Заштитна Обвивка, TPU
 • Обновено

Мобилен Телефон Флип Случај Покритие за Samsung Галакси M31 Паричникот Заштитни Случај,СТП Кожа Магнетни Тока Заштитна Обвивка, TPU

DEN 564.00

Паричникот тип заштитна маска носителот картичка магнетни тока телефон случај 10 картички, мобилен теле

Мобилен Телефон Случај Торба за Галакси S9 Среќа Детелина Притисне Цвеќиња Шема Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка
 • Обновено

Мобилен Телефон Случај Торба за Галакси S9 Среќа Детелина Притисне Цвеќиња Шема Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка

DEN 1077.60

100% Нов и висок квалитет.Сигурно се вклопуваат, лесно се применува & отстранети.Заштита на вашиот телефон

Linzhou Motorola Мото G Перо / G PRO Случај Кожа Случај Боја Сликарство Паричникот Стојат Функција прекривачот Заштитни Случај за
 • Обновено

Linzhou Motorola Мото G Перо / G PRO Случај Кожа Случај Боја Сликарство Паричникот Стојат Функција прекривачот Заштитни Случај за

DEN 876.00

Совршена заштита : мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G Перо / G PRO е направен од faux кожа која г�

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Ѓаволот Зелена Dew Жена Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен
 • Обновено

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски Ѓаволот Зелена Dew Жена Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен

DEN 502.80

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Алхемија Готски производ.Рачно изработени од кожа изградб

Тенок Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 3, Насликани СТП Тенка Кожа Стп Не се Лизга Зафат Заштитна Телефон Покритие за
 • Обновено

Тенок Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 3, Насликани СТП Тенка Кожа Стп Не се Лизга Зафат Заштитна Телефон Покритие за

DEN 167.76

【Компатибилност со Samsung Galaxy Z Флип 3 5 G 2021】 : со цел да се вклопи совршено со Samsung Galaxy Z Флип 3 5 G 2021 САМО 【Durab

LEECOCO за Samsung A20 Случај Тенок Луксузни Јасен Преглед Electroplate Позлата Огледало Шминка Стојат Scratchproof со Полно Тело,
 • Обновено

LEECOCO за Samsung A20 Случај Тенок Луксузни Јасен Преглед Electroplate Позлата Огледало Шминка Стојат Scratchproof со Полно Тело,

DEN 263.52

Компатибилен Модел : Samsung Galaxy A20 / Samsung Галакси A30 само.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон.Ово�

STENES Bling Паричникот Телефон Случај Компатибилен со LG Г-7 ThinQ - Стилски - 3D рачно изработени Срцето Pendant Пеперутка и Цвеќиња
 • Обновено

STENES Bling Паричникот Телефон Случај Компатибилен со LG Г-7 ThinQ - Стилски - 3D рачно изработени Срцето Pendant Пеперутка и Цвеќиња

DEN 191.76

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

QLTYPRI Samsung Галакси А50 случај A50S A30S Случај Гроздобер СТП Кожен Паричник Случај TPU Браник [Картичка Слотови] [Hands-Free
 • Обновено

QLTYPRI Samsung Галакси А50 случај A50S A30S Случај Гроздобер СТП Кожен Паричник Случај TPU Браник [Картичка Слотови] [Hands-Free

DEN 467.76

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ Специјално дизајниран за Samsung Галакси А50 / A50 S / A30 S.Ве молиме изберете вистинската го

Yhuisen Мулти-Функционални Патент Чанта Сплит Тип кој се одвојува Дизајн Флип СТП Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S8 (5.8
 • Обновено

Yhuisen Мулти-Функционални Патент Чанта Сплит Тип кој се одвојува Дизајн Флип СТП Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S8 (5.8

DEN 753.60

Компатибилен со Samsung Galaxy S8 (5.8 инчен).Направени од Високо Квалитетна Кожа со Технологија.ја спречува греб

ISADENSER Samsung Галакси J2 Core Случај [Паричникот Стојат] Стилски Потпирачот Кредитни Картички Слот Парични Џебови СТП Кожа Флип
 • Обновено

ISADENSER Samsung Галакси J2 Core Случај [Паричникот Стојат] Стилски Потпирачот Кредитни Картички Слот Парични Џебови СТП Кожа Флип

DEN 263.76

Компатибилен Модел : Samsung Galaxy J2 Јадро.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон.Направен од висок кв

Телефон Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 10/10-ТИ 4G Паричникот Случаи, со Калено Стакло Екран Заштитник и Кожа Тенок прекривачот
 • Обновено

Телефон Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 10/10-ТИ 4G Паричникот Случаи, со Калено Стакло Екран Заштитник и Кожа Тенок прекривачот

DEN 311.76

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилни со Xiaomi Redmi Забелешка 10 (4 G) / 10ТИ, НЕ се компатибилни со Redmi 10 и�

Keallce Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај, Кожа Флип Паричникот Случај за iPhone 12 Мини [3 Картичка Слотови] [Промена Слот]
 • Обновено

Keallce Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај, Кожа Флип Паричникот Случај за iPhone 12 Мини [3 Картичка Слотови] [Промена Слот]

DEN 383.76

Компатибилност.Паричникот флип случај е само компатибилни со i Phone 12 мини 5.4 инчен.Не се вклопат другите �

Ssenlin 3D Folio СТП Кожен Паричник Случај [Картичка Слотови][врвка за околу Рака] Стојат Магнетни Snap Заштитна прекривачот за Samsung
 • Обновено

Ssenlin 3D Folio СТП Кожен Паричник Случај [Картичка Слотови][врвка за околу Рака] Стојат Магнетни Snap Заштитна прекривачот за Samsung

DEN 455.76

Само одговара за Samsung Галакси A30 / Галакси A20, НЕ одговара за други модели.Вграден Картичка Џебови да Пого

SUANPOT за Samsung Галакси S10+ /S10 Плус 6.4 (Не Одговара S10,S10e) Кожен Паричник случај со RFID Блокирање Кредитна Картичка во
 • Обновено

SUANPOT за Samsung Галакси S10+ /S10 Плус 6.4 (Не Одговара S10,S10e) Кожен Паричник случај со RFID Блокирање Кредитна Картичка во

DEN 431.76

[Паричникот случај само наменета за Samsung Галакси 10+ / 10 Плус 6.4 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ S10 6.1 инчи или S10e 5.8 и�