• Обновено
FAKEME 7 Боја Безжичен Глушец Батерија 4 Копче за Нечујно Глувци за Лаптоп КОМПЈУТЕР - Црна, 110x60x25mm

FAKEME 7 Боја Безжичен Глушец Батерија 4 Копче за Нечујно Глувци за Лаптоп КОМПЈУТЕР - Црна, 110x60x25mm

DEN 696.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Енергија-заштеда : 60 секунди без да го користите глувчето оди во светлината на спиење,10 минути без да го користите глувчето оди во длабок сон, Поместете го глувчето или притиснете кое било копче за да се разбудам на глувчето.Погоден за паметни Телевизори, лаптопи и десктоп компјутери.Големи Батерија Капацитет : Работно Време : 7 дена со светлината на 30 дена со светлината исклучен, За 2h Брзо Време на Полнење.Mute копчето : лево и десно копчиња се исклучи, висока издржливост микро-движење, и со гумени тркала, што може да има тивко опкружување, без разлика што се во канцеларија или тивко библиотека. 7 Боја на Светлина : На глувчето е опремен со шарени дишење светилки за да додадете различни бои на вашиот обична работа.Опис : - Mute копчето : лево и десно копчиња се исклучи, висока издржливост микро-движење, и со гумени тркала, што може да има тивко опкружување, без разлика што се во канцеларија или тивко библиотека. - 7 Боја на Светлина : На глувчето е опремен со шарени дишење светилки за да додадете различни бои на вашиот обична работа. - Енергија-заштеда : 60 секунди без да го користите глувчето оди во светлината на спиење,10 минути без да го користите глувчето оди во длабок сон, Поместете го глувчето или притиснете кое било копче за да се разбудам на глувчето - Големи Батерија Капацитет : Работно Време : 7 дена со светлината на 30 дена со светлината исклучен, За 2h Брзо Време на Полнење - Погоден за паметни Телевизори, лаптопи и десктоп компјутери.Спецификација : - Модел : А2 - Број на копчиња : 4 (копчиња), - Вид : Безжични Mouse - Безжични Фреквенција : - Поврзување : Безжичните - Интерфејс : USB - Безжичен Пренос на Далечина : 10m - DPI : 1000 DPI -1200 DPI-1600 DPI,Максимална DPI : 1600 DPI - Карактеристики : Батерија, Молчи, LED Осветлување - Производ Големина : 110x60x25mm - Осветлување : 7 Боја на Светлина - Полнење Време : Околу 2h - Работно Време : 7 дена со светлината на 30 дена со светло off Package Вклучува : 1 x Mouse1 x Receiver1 x Полнење cable1 x Manual Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Кон својствата

- Model:
A2
- Number of keys:
4 (keys)
- Type:
Wireless Mouse
- Wireless Frequency:
- Connectivity:
Wireless
- Interface:
USB
- Wireless Transmission Distance:
10m
- DPI:
1000 DPI -1200 DPI-1600DPI,Maximum DPI
- Features:
Rechargeable, Silent, LED Lighting
- Product Size:
110x60x25mm
- Backlight:
7 Color Light
- Charge Time:
About 2h
- Working Time:
7 days with light on, 30 days with light off
Package Includes:
1 x Mouse :
1 x Receiver :
1 x Charging cable :
1 x Manual :
1.Please allow 1~3 cm error due to manual measurement, thanks. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand, thank you! :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Најдобри предлози во категоријата

Молчи Безжичен Глушец Молчи Кликнете на Компјутерски Глушец Мини Пренослив Компјутер Глувци за PC Desktop Компјутер со периферни
 • Обновено

Молчи Безжичен Глушец Молчи Кликнете на Компјутерски Глушец Мини Пренослив Компјутер Глувци за PC Desktop Компјутер со периферни

DEN 242.88

Добар квалитет На глувчето е светло обоени, издржливи, со добра текстура и не е лесно да исчезнат.Тексту

LED Безжичен Глушец, COO Тенок Dual Mode(Bluetooth 5.0 и 2.4 G Безжична) Батерија Безжичен Глушец со 3 Прилагодливи DPI за MacBook,
 • Обновено

LED Безжичен Глушец, COO Тенок Dual Mode(Bluetooth 5.0 и 2.4 G Безжична) Батерија Безжичен Глушец со 3 Прилагодливи DPI за MacBook,

DEN 335.76

ДВОЕН РЕЖИМ BLUETOOTH ГЛУВЧЕТО(БТ 5.1 + 2.4 GHz) : Со двоен режим на конекција, го глувчето за да сфаќа слободни пре�

Безжичен Глушец Симпатична,Молчи 2.4 G Cordless Глувци за Девојка со USB Приемник Мачка Глувчето за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Компјутер,
 • Обновено

Безжичен Глушец Симпатична,Молчи 2.4 G Cordless Глувци за Девојка со USB Приемник Мачка Глувчето за Лаптоп КОМПЈУТЕР, Компјутер,

DEN 431.76

Безжично глувче, работа со USB dongle сместени на дното на глувчето, 2.4 G на пренос, работното растојание до 15 �

Bluetooth Глувчето, Батерија Безжична Глувчето за полнење за Motorola Мото G Перо 5G Bluetooth Безжична Глувчето Наменета за Лаптоп
 • Обновено

Bluetooth Глувчето, Батерија Безжична Глувчето за полнење за Motorola Мото G Перо 5G Bluetooth Безжична Глувчето Наменета за Лаптоп

DEN 286.80

[НАЈДОБРИ КОМПАТИБИЛЕН BLUETOOTH 5.0 ЧИП] Компатибилни со повеќе од 99% Bluetooth уреди.Поврзете Подлога 10.2 2019, Рамп

Microsoft Bluetooth Глувчето - Праска. Удобно дизајн, Десна/Лева Рака Употреба, 4-Насочно Тркала, Безжична Bluetooth Глувче за КОМПЈУТЕР/Лаптоп/Desktop,
 • Обновено

Microsoft Bluetooth Глувчето - Праска. Удобно дизајн, Десна/Лева Рака Употреба, 4-Насочно Тркала, Безжична Bluetooth Глувче за КОМПЈУТЕР/Лаптоп/Desktop,

DEN 431.76

Вашиот одатда, се оди никаде глувчето — компактен, модерен дизајн се вклопува удобно во вашата рака.Над�

2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Птици и Цвеќиња Цртан
 • Обновено

2.4 G Безжичен Глушец со Симпатична Модел Дизајн за Сите Лаптопи и Десктоп компјутери со Нано Приемникот - Птици и Цвеќиња Цртан

DEN 359.76

За десктоп, лаптоп,Macbook и други уреди ја поддржуваат USB 2.4 GHz безжична технологија обезбеди долги и преку U

Bluetooth Trackball Глувчето, Безжични Ергономски Глушец со Trackball, Батерија и 3 Уред Конекција (USB & Bluetooth) за Лаптоп Компјутер
 • Обновено

Bluetooth Trackball Глувчето, Безжични Ергономски Глушец со Trackball, Батерија и 3 Уред Конекција (USB & Bluetooth) за Лаптоп Компјутер

DEN 1151.76

【Ергономски Глушец со Trackball 】 На trackball останува на едно место, не треба да се движи вашата рака за движењ

Безжичен Глушец , COCNI 2.4 G Компјутерски Глушец со USB Приемник, Cordless Глувчето &noiseless Преносни Мобилни Оптички, Безжични
 • Обновено

Безжичен Глушец , COCNI 2.4 G Компјутерски Глушец со USB Приемник, Cordless Глувчето &noiseless Преносни Мобилни Оптички, Безжични

DEN 215.76

✨ Plug & Play Супер Лесен за Употреба Безжичен глушец навистина plug & play дизајн, без возачи треба да биде инст�

2.4 G Вертикална Безжичен Глушец, Безжични Ергономски Глушец, Оптички Безжични Mouse, 800/1200/1600 DPI, 6 Копчиња, за Лаптоп, Десктоп,
 • Обновено

2.4 G Вертикална Безжичен Глушец, Безжични Ергономски Глушец, Оптички Безжични Mouse, 800/1200/1600 DPI, 6 Копчиња, за Лаптоп, Десктоп,

DEN 431.76

◆Ергономски дизајн : Научни ергономски дизајн го поттикнува здрава и неутрални "ракување" врвката за ок

V BESTLIFE Глувчето, 1600DPI Mouse 4D Безжичен Интелигентен Ултра Тенок Компјутерски потрошен материјал периферни уреди за Bluetooth
 • Обновено

V BESTLIFE Глувчето, 1600DPI Mouse 4D Безжичен Интелигентен Ултра Тенок Компјутерски потрошен материјал периферни уреди за Bluetooth

DEN 242.16

Ова глувче е лесно да се работи, за Bluetooth 3.0 технологија, лесно да се контролира и корисна.Глувчето може д�

IPartserve Компјутерски Додатоци ХА USB 6D Жичен Оптички Магија Игри Глувче за Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп
 • Обновено

IPartserve Компјутерски Додатоци ХА USB 6D Жичен Оптички Магија Игри Глувче за Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

DEN 2090.40

USB 6 D Жичен Оптички Магија Игри Глувче за Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп 1 Висок квалитет, компак�

LCMOCICO Меки Силиконски Случај Покритие за Apple Магија 1/2, Лесни Против Пролизгување Ракав Компатибилен со Apple Магија Глувчето,
 • Обновено

LCMOCICO Меки Силиконски Случај Покритие за Apple Магија 1/2, Лесни Против Пролизгување Ракав Компатибилен со Apple Магија Глувчето,

DEN 263.76

Заштитен Ракав случај специјално дизајниран за Apple Магија Глувчето 1 и 2 Магијата глувчето силикони случ

Jinfili Автомобил Форма Безжичен Глушец Ергономски Оптички Глушец со USB Приемник 3D 2.4 GHz 1600DPI за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп
 • Обновено

Jinfili Автомобил Форма Безжичен Глушец Ергономски Оптички Глушец со USB Приемник 3D 2.4 GHz 1600DPI за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

DEN 335.76

Кул Безжична автомобил глувчето мода спортски автомобил дизајн,кул игри глувчето за лаптоп компјутер,д

Безжична погоден за носене Прст Глувчето - Компатибилни со Bluetooth 4.0, Батерија, Оптички Сензори, Ергономски Дизајн за паметни
 • Обновено

Безжична погоден за носене Прст Глувчето - Компатибилни со Bluetooth 4.0, Батерија, Оптички Сензори, Ергономски Дизајн за паметни

DEN 1671.60

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �