• Обновено
JapanBargain, Јапонски Deba Нож Кујнски Нож Готвење Нож Готвач Нож Суши Нож од Нерѓосувачки Челик, Направени во Јапонија, 6-1/4 инчен

JapanBargain, Јапонски Deba Нож Кујнски Нож Готвење Нож Готвач Нож Суши Нож од Нерѓосувачки Челик, Направени во Јапонија, 6-1/4 инчен

DEN 432.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Молибден Рѓа-Отпорни Челик Сечилото * Жилет Остар Раб.Должина на ножот : 6-1/4 инчен * вкупна Должина : 11-1/4 инчи.Дрвена рачка нуди максимална удобност & контрола * Пластични да се Зајакнат.Лесно да се изостри.Направен во Јапонија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Месо Секира Нож, Boning Нож, Викинг Ножеви со специјален најлон спортски нож маска, Рачно Кован Boning Нож, Риболов Филе Нож Целосна
 • Обновено

Месо Секира Нож, Boning Нож, Викинг Ножеви со специјален најлон спортски нож маска, Рачно Кован Boning Нож, Риболов Филе Нож Целосна

DEN 1003.20

ГОСПОДАР РАКАФАЛСИФИКУВАЊЕ : Ова Месо Секира нож е рачно кован од страна на еден Господар, кој има 20 годи

OAGA Готвач Нож 8 Инчен, Дамаск Јапонски Кујнски Нож, ВФ-10 Супер Остриот Челик средните Професионални Јаглерод Готвење Нож со Ергономски
 • Обновено

OAGA Готвач Нож 8 Инчен, Дамаск Јапонски Кујнски Нож, ВФ-10 Супер Остриот Челик средните Професионални Јаглерод Готвење Нож со Ергономски

DEN 1919.76

Мора да се има Универзален Нож : готвач е ножеви се најпознатите разноврсна на сите кујнски ножеви.Ако с�

MaMahome Готвач Нож 8 инчен, Про Кујната Готвач е Нож Ножеви германски Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик G10 се Справи и Обвивка
 • Обновено

MaMahome Готвач Нож 8 инчен, Про Кујната Готвач е Нож Ножеви германски Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик G10 се Справи и Обвивка

DEN 959.76

Над Еден Милион илјади готвачи се префрлив на Ma Mahome за нашите супериорен квалитет, безусловна подршка и

Ји Nakiri Нож Остар Жилет Месо Секира 7-Инчен Кујнски Нож Со High-Carbon Нерѓосувачки Челик Професионални кујнски ножеви,Месар Нож
 • Обновено

Ји Nakiri Нож Остар Жилет Месо Секира 7-Инчен Кујнски Нож Со High-Carbon Нерѓосувачки Челик Професионални кујнски ножеви,Месар Нож

DEN 2867.28

ДАМАСК ЧЕКАН ШЕМА КУЈНСКИ НОЖ : посебни чекан шема на Секира Нож е Класичен модел на Дамаск челик.На Дама

XINZUO 5PC Кујнски Нож го Поставите Дамаск Челик со Висок Јаглероден Челик Готвач Нож за Сечење Нож Santoku Нож Комунални Нож Paring
 • Обновено

XINZUO 5PC Кујнски Нож го Поставите Дамаск Челик со Висок Јаглероден Челик Готвач Нож за Сечење Нож Santoku Нож Комунални Нож Paring

DEN 6239.76

ПРЕМИУМ ДАМАСК ЧЕЛИК : Направен од Страна 67 Слоеви Висока Јаглерод Дамаск Челик со 10 Cr јадро, Тврдина мож

NATKINS Готвач Нож 8 инчен Кујнски Нож, Остар Нерѓосувачки Челик Нож Професионални Месо Нож со Ергономски Справи за Домашна Ресторан
 • Обновено

NATKINS Готвач Нож 8 инчен Кујнски Нож, Остар Нерѓосувачки Челик Нож Професионални Месо Нож со Ергономски Справи за Домашна Ресторан

DEN 215.76

Професионален готвач нож : Овој кујнски нож се погодни за сечење леб, зеленчук, риба филети или месо.Оваа

DALSTRONG Kiritsuke Готвач Нож - 8.5 - Гладијатор Серија - Фалсификувани ThyssenKrupp Висока Јаглерод германски Челик - Целосна Танг
 • Обновено

DALSTRONG Kiritsuke Готвач Нож - 8.5 - Гладијатор Серија - Фалсификувани ThyssenKrupp Висока Јаглерод германски Челик - Целосна Танг

DEN 1679.76

Нашата мисија е да ги инспирира и да возат креативност низ целиот свет, туркање кулинарски граници и опр

Дамаск Кујнски Нож, 8 Инчен Јапонски Готвачи Нож ВФ 10 Дамаск Челик Нож Висока Јаглерод 67-Слој Сечкање Нож, Месо Суши Овошје, Зеленчук
 • Обновено

Дамаск Кујнски Нож, 8 Инчен Јапонски Готвачи Нож ВФ 10 Дамаск Челик Нож Висока Јаглерод 67-Слој Сечкање Нож, Месо Суши Овошје, Зеленчук

DEN 959.76

【Супер Дамаск од не 'Рѓосувачки Челик Нож】 Ytuomzi Супер остри Дамаск готвач е нож е направен од висок квал

KEPEAK Кујнски Нож го Поставите 5 парче, Готвач Нож Santoku Секира Paring Ножеви Висока Јаглероден Челик, Pakkawood Рачка за Зеленчук,
 • Обновено

KEPEAK Кујнски Нож го Поставите 5 парче, Готвач Нож Santoku Секира Paring Ножеви Висока Јаглероден Челик, Pakkawood Рачка за Зеленчук,

DEN 1679.76

Професионални 5pcs кујнски нож во собата : кујнски ножеви поставите лесно може да се справи со вашата днев

WEKIT Готвач Нож 8 Инчен Дамаск Готвачи Нож Јапонски VG10 Кујнски Нож Најостро 67-Слој со Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик нож,
 • Обновено

WEKIT Готвач Нож 8 Инчен Дамаск Готвачи Нож Јапонски VG10 Кујнски Нож Најостро 67-Слој со Висока Јаглерод Нерѓосувачки Челик нож,

DEN 2352.00

Професионални готвачи нож : Овој мултифункционален готвач нож со супер остри рабови и совршен кривина(10

SNK Готвач Нож Остри Кујнски Нож со 18/8 Нерѓосувачки Челик, Полн Танг и Акрилна Смола Рачка, жив песок Метален Слој, Готвење Нож
 • Обновено

SNK Готвач Нож Остри Кујнски Нож со 18/8 Нерѓосувачки Челик, Полн Танг и Акрилна Смола Рачка, жив песок Метален Слој, Готвење Нож

DEN 921.60

【8" Професионален Готвач Нож】SNK остри кујнски нож е направен од висококвалитет 420 нерѓосувачки челик шт

Дамаск Готвач Нож 8 инчен, Кујнски Нож ВФ-10 Ултра Остар Нож со Ергономски Рачка, Дамка & Отпорни на Корозија Готвачи Ножеви
 • Обновено

Дамаск Готвач Нож 8 инчен, Кујнски Нож ВФ-10 Ултра Остар Нож со Ергономски Рачка, Дамка & Отпорни на Корозија Готвачи Ножеви

DEN 1732.80

Острицата МАТЕРИЈАЛ врши со 67 слоеви дамаск челик, HRC 6062 цврстина за исклучителни острина, работ на задр