• Обновено
Тешки Нерѓосувачки Челик Грб Rack (2 Парчиња)

Тешки Нерѓосувачки Челик Грб Rack (2 Парчиња)

DEN 935.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Месеци Директно до Studs : Навистина иновативна, нашиот ѕид грб управување со куки месеци правото во ѕидот е studs; Не треба да се обезбеди во base; монтажата дупки се распоредени 16 инчи распаѓа, така што ќе може да се закачите на решетката на studs за максимална сила.Висат Повеќе Од Само Палта : Овој мулти-функционални комунални виси грб рек држи никаков простор организирани; - Дава purses, капи, копчиња, јакни, дуксери, пешкири, облека, и повеќе дом; Нашите тешки ѕид кука решетката може да се справи со тоа. 2 е Подобро од 1 : Нашата монтирани грб управување со пакување од 2 испорачува два пати на организирање на власта; Употреба и закачалки за ѕид заедно или одделно нив низ вашиот дом за да се задржи outerwear и крпи исклучување на подот.Лесен за Инсталација : Нашиот грб багажник за на ѕид сет од 2 вклучува две 6-кука ѕид грб багажник, 4 монтажа завртки, 4 подлога, и 4 капи; Планината со секоја дупка во центарот на ѕидот studs.Дизајниран За Секој Дом : Својот едноставен, но елегантен нерѓосувачки челик дизајн се вклопува во секоја соба оркестарот; Висат на овие ѕид куки за палта, крпи, lanyards, и повеќе во било кој дел од вашиот дом; Чувајте ги вашите омилени места организирани за побрзо утро рутини и помалку фреквентните расчистување.Нешто како едноставна како монтира на ѕид грб рек оди долг пат кога станува збор за организирање на домот.Се разбира, тоа е само точно, ако грбот решетката е цврсти доволно да се справи со вашето семејство е голема колекција на outerwear, чадори и копчиња.И, за жал, повеќето грб полици на пазарот не се нагоре за тој предизвик.Наместо тоа, откако ќе куп дека coatrack со јакни и капути, тоа вади, земајќи дел од base со тоа.Јас сум столар, па јас разбирам најдобар начин да се инсталира на полица или coatrack е да го закачите директно на studs за сила.На тој начин останува стави, чување на вашите ѕидови непроменети и задржување повеќе палта отколку што некогаш мисли е можно.За жал, не можев да најдам палто рек наменета за студ инсталација.Така, решив да се направи на моето.Моите тешки-должност грб решетката има дупки за монтажа распоредени 16 инчи, освен.Тоа е совршено далечина да се инсталира на десната страна во еден студ и левата страна во друг.Нема повеќе anchoring само во base и надевајќи се на најдоброто.Други Карактеристики на Мојата Тешки-Должност Ѕид Кука Грб Рек Сет од 2 со 6 куки секој Вклучува сите потребни хардвер (4 монтажа завртки, 4 подлога, 4 капи) Лесно да се инсталира Едноставна нерѓосувачки челик дизајн Чува секоја соба уредно го Користите овој ѕид организатор со куки за повеќе од само виси до палта и јакни во вашиот entryway.Стави тоа во бањата да се откажам крпи, облека, и washcloths.Нерѓосувачки челик изградба противи rusting.Обеси во вашата спална соба или кујна премногу за домување прибор, фурна mitts, кујнски крпи, дуксери, ѓердани, и повеќе.Нема разлика каде ќе ја инсталирате, инструкциите остануваат исти.Само планината со секоја дупка во центарот на ѕидот studs.Стави капи за да се покрие навртки, и вие сте сите во собата.Нема повеќе палта и крпи на подот.Наместо тоа, ќе ги задржи вашиот дом, уреден со нашите иновативни студ-монтирани нерѓосувачки челик грб решетката.Едноставно кликнете на "Додади во Кошничка" денес.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата