• Обновено
Farmhouse Селски Мечка Елен Елен Лос Црвено Резервни Гуми Тркало Покрива,Прашина-Доказ Сончање Времето-Доказ Гуми Покритие за Автомобил Камион SUV Camper Приколка Додатоци

Farmhouse Селски Мечка Елен Елен Лос Црвено Резервни Гуми Тркало Покрива,Прашина-Доказ Сончање Времето-Доказ Гуми Покритие за Автомобил

DEN 359.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Совршен Квалитет : Направен Од Силни Водоотпорен Материјал.Помага да се заштитат од сонце, дожд, кал, и други елементи.И силно ја подобрува вашето возило изглед.Четири Големина(14 15 16 17 Во) : ГОЛЕМИНА S (R14) ОДГОВАРА ЗА : Дијаметар 60~69cm, ГОЛЕМИНА M (R15) ОДГОВАРА ЗА : Дијаметар 70~75см, ГОЛЕМИНА L (R16) ОДГОВАРА ЗА : Дијаметар 76~79cm, ГОЛЕМИНА XL (R17) ОДГОВАРА ЗА : Дијаметар од 80~83cm.Широка Примена : Универзалната за Џипови, Приколки, RV, ЏИП, Камиони, Особено Одговара За Хонда CR-V, Jeep Wrangler, Campers, Тојота CRV RAV4, Suzuki, Форд,нисан sentra,Chevy И Камиони.Гуми Големини Се Наведени На Детална Слика, Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Резервно Тркало Дијаметар Според Големината На Табелата Пред Да Го Купат.Совршен Гуми На Корица : Оваа Гума Поклопецот Е Многу Добра За Вашите Гуми.Тоа Не Е Само Евтини, Но, Исто Така, Може Да Сенката На Сонцето За Вашите Гуми Во Лето, Ги Блокираат Ветер За Вашите Гуми Во Зима, Блок Прашина За Вашите Гуми Во Пролет И Есен.Сега, Купи И Вие Не Мора Да се Грижите За Вашите Голи Резервни Гуми на целата Година.Тоа Е Навистина Добар Помошник за Да Заштедат Пари И Труд.КУПИ СО ДОВЕРБА - Доаѓа со 24hrs онлајн пријателски сервис и брз одговор.Ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа за да се направи тоа право.Оваа гума капакот е изработен од Полиестер, водоотпорен материјал,издржлив.Тоа е лесно да се инсталира, да се отстранат и чисти;не се потребни алатки.Пакет : 1 Pcs Резервни Гуми Cover Folds до компактен за лесни за складирање.Брзо и лесно лизга-на desige не е лесно да се биде воодушевен од ветрот обезбедува посигурна одговара.Заштита на гуми и тркала од сонцето штета, нечистотија,рѓа, корозија и сите видови на времето кога вашето возило е паркиран.Чувајте ги вашите гуми без гребнатини, со цел да се направи вашата гуми живот се повеќе издржливи.Бидејќи гуми лево изложени на сонце и други еколошки опасности ќе се влошува многу побрзо отколку што можеле да помислат дека и потенцијално може да доведе на патот blowouts како и скапи замена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MOONET Тешки Гуми Опфаќа за RV Тркала(4 Парчиња), Тешки се Згусне Сонцето Заштитници за Камион Motorhome Брод Приколка Camper Ван
 • Обновено

MOONET Тешки Гуми Опфаќа за RV Тркала(4 Парчиња), Тешки се Згусне Сонцето Заштитници за Камион Motorhome Брод Приколка Camper Ван

DEN 1031.76

【Големина】4 опфаќа / Set, се вклопува во целиот гуми дијаметар до : 24"26".Тоа НЕ е на rim големина, ве молиме по

WDNGNDT Божиќ снежен човек Парови Љубов ликовна Уметност Резервни Гуми Покрие Трајни Заштитници за Џип Приколка SUV
 • Обновено

WDNGNDT Божиќ снежен човек Парови Љубов ликовна Уметност Резервни Гуми Покрие Трајни Заштитници за Џип Приколка SUV

DEN 429.36

✔️божиќ снежен човек Парови Љубов ликовна Уметност Гуми Капакот Е изработен Од Полиестер, Еден Двостр�

ROGERDAJ Бран Уметност Резервни Гуми Маска, Универзална Полиестер, Водоотпорен Прибор за Тркала Штитници за Гуми за Џип, Приколка,
 • Обновено

ROGERDAJ Бран Уметност Резервни Гуми Маска, Универзална Полиестер, Водоотпорен Прибор за Тркала Штитници за Гуми за Џип, Приколка,

DEN 1783.20

Answer : ___________________________ Note : 4 Големини.Постојат 14 Инчи, 15 Инчи, 16 Инчи, А 17 Инчи За Да Изберете Од.Погоден За Гу

N/A Знаме на Плоштадот Таблета Кутија Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper Патување
 • Обновено

N/A Знаме на Плоштадот Таблета Кутија Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper Патување

DEN 242.40

【Премиум Материјалот】 Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Вл

N/A Забава и Симпатична Рака Подготвени Снег Ман Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper
 • Обновено

N/A Забава и Симпатична Рака Подготвени Снег Ман Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper

DEN 396.00

【Премиум Материјалот】 Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Вл

Леопард Љубов Гумата, се Покрива,Водоотпорен Заштита од Сонце Прашина-Доказ Универзална Преносни Тркала Кеси за Џип Приколка Rv SUV
 • Обновено

Леопард Љубов Гумата, се Покрива,Водоотпорен Заштита од Сонце Прашина-Доказ Универзална Преносни Тркала Кеси за Џип Приколка Rv SUV

DEN 455.76

ВисокоКвалитетни Материјали : Нашата Леопард Љубов Резервни Гуми Капакот Е Изработен Од Полиестер Ткае

Kanen Апстракт Минимална Сирена Скали Резервни Гуми Покрие Универзална Сончање Водоотпорен Прашина-Доказ Тркало Покрива Одговара
 • Обновено

Kanen Апстракт Минимална Сирена Скали Резервни Гуми Покрие Универзална Сончање Водоотпорен Прашина-Доказ Тркало Покрива Одговара

DEN 859.20

МАТЕРИЈАЛ : Нашите Резервни Гуми Поклопецот се направени од високо квалитетна полиестер влакна (полиес�

OnlyZhao Војска 2 Пешадија Поделба Резервни Гуми Тркало Покрива Автомобил Камион SUV Camper Одговара за Jeep Wrangler Сахара
 • Обновено

OnlyZhao Војска 2 Пешадија Поделба Резервни Гуми Тркало Покрива Автомобил Камион SUV Camper Одговара за Jeep Wrangler Сахара

DEN 517.44

Материјал : 100% Полиестер Влакна.Висок Квалитет На Материјалите, Таписерии Изработка,Меки И Цврсти, Долг�

Merahans големата чекор Вршење на Тревникот Фламинго Резервни Гуми Покрие - Водоотпорен Универзална Резервно Тркало Гуми Покрие -
 • Обновено

Merahans големата чекор Вршење на Тревникот Фламинго Резервни Гуми Покрие - Водоотпорен Универзална Резервно Тркало Гуми Покрие -

DEN 479.76

Материјал : полиестер влакна.Перформанси : Моќен водоотпорен материјал, не само dustproof и водоотпорен, но, �

XSFX Резервни Гуми Покрие Уметност Сликарство Куче Полиестер Прашина-Доказ, Водоотпорен Тркало Покрива за Приколка RV SUV Камион
 • Обновено

XSFX Резервни Гуми Покрие Уметност Сликарство Куче Полиестер Прашина-Доказ, Водоотпорен Тркало Покрива за Приколка RV SUV Камион

DEN 2270.40

Материјал Опис : Овој Производ Е Направен Од ВисокоКвалитет, Перат И Издржливи Полиестер Влакна.Уредни �

Јужна Африка Знаме Резервни Гуми Тркало Покрива,Прашина-Доказ Сончање Времето-Доказ Гуми Покритие за Автомобил Камион SUV Camper
 • Обновено

Јужна Африка Знаме Резервни Гуми Тркало Покрива,Прашина-Доказ Сончање Времето-Доказ Гуми Покритие за Автомобил Камион SUV Camper

DEN 359.52

Совршен Квалитет : Направен Од Силни Водоотпорен Материјал.Помага да се заштитат од сонце, дожд, кал, и д�

N/A Огнени Скелет Крши Гитара Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper Патување Приколка,Rv,
 • Обновено

N/A Огнени Скелет Крши Гитара Резервни Гуми Покрие Гуми Опфаќа Кампување Водоотпорен Тркала Заштитници за Camper Патување Приколка,Rv,

DEN 597.60

【Премиум Материјалот】 Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Вл

Uktly Одам Каде што јас сум Имиња Гуми Опфаќа - Резервни Гуми Покритие за RV Jeep Wrangler Приколка Campers 15 Инчен Тркала Вода-Доказ,
 • Обновено

Uktly Одам Каде што јас сум Имиња Гуми Опфаќа - Резервни Гуми Покритие за RV Jeep Wrangler Приколка Campers 15 Инчен Тркала Вода-Доказ,

DEN 549.36

Производ Изведба : Тоа Е Направен Од Силна Водоотпорен Материјал, Кој Не Е Само Dustproof И Водоотпорен Но, Ис