• Обновено
VeSunny Човечка Коса на конска опашка Екстензии Темно Пепел Русокоса Микс Светлина Русокоса конска опашка Моменти Коса Екстензии Русокоса Пони Hairpiece Заврши Околу со М

VeSunny Човечка Коса на конска опашка Екстензии Темно Пепел Русокоса Микс Светлина Русокоса конска опашка Моменти Коса Екстензии

DEN 1773.12
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【За Губење на Тежината】Пепел Русокоса Реално Губење на конска опашка Проширување во 14-24 Инчи се за сите 80 Грам Нето Тежина.На подолг големината, соодветно потенки коса дебелина.За клиентите со помалку коса, ние препорачуваме користење на едно парче коса екстензии (70g) да ја зголеми вашата коса волумен пред носење на конска опашка.Инаку, вашиот сопствен коса не можат да ги поднесат тежината на конска опашка проширување, која ќе предизвика конска опашка да падне.Ова е многу честа појава. 【За Губење на Видот】конска опашка Права Коса Екстензии Русокоса Моменти се направени од вистинска човечка коса, која сопствени природна боја и еластична на допир.Но чести стил можат да предизвикаат сува или подели, но тоа може да се реши со едноставен за нега на коса. 【За Боја на Косата】Кога изборот на Вистинскиот Губење на конска опашка Русокоса, се во боја на косата во коренот на вашиот конска опашка пакет како критериум за избор.Сите производи фотографии, направени од нас, таму можеби малку боја разликата се должи на светлина, агол или други фактори. 【За Коса Инсталација】На Русокоса Вистинска Коса Екстензии конска опашка доаѓа со лесно се инсталира клип-во чешел и лепенка со коса врски.Ако вашата оригинална губење на волуменот е премногу мал, може да предизвика конска опашка да се лизга надвор поради тешка тежина.И да го користите боби иглички ако е потребно да се обезбеди. 【За Коса се Грижат】Без топлина,Без лепак.Вистинска Човечка Коса на конска опашка Продолжување Русокоса е релативно лесно да се грижи за.Но, се обрне внимание на температура не треба да биде подолг од 180℃ кога зацврстување или виткање, и никогаш не кајгана косата кога боење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AISI УБАВИНА Синтетички Долго Бран Бејзбол Капа со Кафеава Коса Црна Брановидна Жените Перика Капи со Брановидна Коса Екстензии.
 • Обновено

AISI УБАВИНА Синтетички Долго Бран Бејзбол Капа со Кафеава Коса Црна Брановидна Жените Перика Капи со Брановидна Коса Екстензии.

DEN 407.76

❤ Коса Материјал : бејзбол со косата се направени од висококвалитет синтетички влакна,Ова перика не сам

HH МОДА Неуредна Коса Пунџа Коса Scrunchies Продолжување Кадрава Брановидна Неуредна Синтетички Chignon за жените Updo Hairpiece(6AH85,
 • Обновено

HH МОДА Неуредна Коса Пунџа Коса Scrunchies Продолжување Кадрава Брановидна Неуредна Синтетички Chignon за жените Updo Hairpiece(6AH85,

DEN 215.76

♥【Лесен За Употреба】♥ : Неуредна Брановидна Пунџа Scrunchie е Едноставен, Лесен За Употреба И Може да го Пр

Директно Неуредна Пунџа Hairpiece за Жените Прави Еластична scrunchies Синтетички пунџа Коса Екстензии Пони опашка Коса Додатоци
 • Обновено

Директно Неуредна Пунџа Hairpiece за Жените Прави Еластична scrunchies Синтетички пунџа Коса Екстензии Пони опашка Коса Додатоци

DEN 383.76

【Мека и Природни Влакна】Директно Неуредна Пунџа Hairpiece се направени од увезени премиум топлинаотпорни

Клипот Во Конска Опашка Продолжување Заврши Околу Кадрава Коса Косата Тема Humair Коса, Перики Перика Еластична Бенд Топење Чипка
 • Обновено

Клипот Во Конска Опашка Продолжување Заврши Околу Кадрава Коса Косата Тема Humair Коса, Перики Перика Еластична Бенд Топење Чипка

DEN 78.96

Губење На Тема Humair Коса, Перики Перика Еластична Бенд Топење Чипка Zoe Боб Перика Човечка Коса Hd Фронтале�

Beanie Шапка Поврзана со Долга Брановидна Кадрава Коса Екстензии Перика Dismountable Топло Плетени Пом Капа Прилог 27inch Синтетички
 • Обновено

Beanie Шапка Поврзана со Долга Брановидна Кадрава Коса Екстензии Перика Dismountable Топло Плетени Пом Капа Прилог 27inch Синтетички

DEN 455.76

Губење на Материјал : Нови headband перика,дизајниран да го покаже својата природна косата, лепенка кршење д

JIUER 24/60см Пченка Бран конска опашка Перики,Природни Афро Кадрава Брановидна конска опашка Екстензии Клипови Најлон Печ конска
 • Обновено

JIUER 24/60см Пченка Бран конска опашка Перики,Природни Афро Кадрава Брановидна конска опашка Екстензии Клипови Најлон Печ конска

DEN 2342.40

Материјал : Висока Температура Влакна.Стил : Природни Афро Кадрава.Лесно да се носат : Најлон налепница д

Lacer Клип во конска опашка Коса Екстензии Вистинска Човечка Коса на конска опашка Продолжување Природни Заврши Околу Долга Права
 • Обновено

Lacer Клип во конска опашка Коса Екстензии Вистинска Човечка Коса на конска опашка Продолжување Природни Заврши Околу Долга Права

DEN 2013.60

♥ 【Висок Квалитет Човечка Коса】— 100% Здрава Богородица Здрава Човечка Коса.Тие Може да Се Бојадиса, Ис�

ELAINE Заврши Околу конска опашка Клип во Косата Екстензии Синтетички Долга Брановидна Hairpiece за Жени, Девојки (Среден Пепел Brown
 • Обновено

ELAINE Заврши Околу конска опашка Клип во Косата Екстензии Синтетички Долга Брановидна Hairpiece за Жени, Девојки (Среден Пепел Brown

DEN 311.76

Зошто да Изберетекосата е многу важно за жените, тоа може да се покаже убавината на жените, кога вашиот с

20 Човечка Коса на конска опашка Продолжување Заврши Околу Клип во конска опашка Коса Екстензии за Wome 100g/3.5 оз (20inch, Средни
 • Обновено

20 Човечка Коса на конска опашка Продолжување Заврши Околу Клип во конска опашка Коса Екстензии за Wome 100g/3.5 оз (20inch, Средни

DEN 744.00

Материјал : Вистинска Човечка Коса.Боја : #4 / 27 Медиум Браун и карамел Русокоса мешана боја.Стил : Заврши О

Drawstring конска опашка Продолжетоци Човечка Коса на Афро Директно Природна Боја за Црни Жени конска опашка Бразилецот Remy
 • Обновено

Drawstring конска опашка Продолжетоци Човечка Коса на Афро Директно Природна Боја за Црни Жени конска опашка Бразилецот Remy

DEN 984.00

1 100% човечка коса, меки природни, еднократно, перат, може да се промени фризурата 2 Права коса конска опаш�

Мажите Toupee Hairpiece Трајни парична Казна Моно Чипка Remy Човечка Коса Замена Систем Поли Слој Околу 140% Средна Тешки Густина
 • Обновено

Мажите Toupee Hairpiece Трајни парична Казна Моно Чипка Remy Човечка Коса Замена Систем Поли Слој Околу 140% Средна Тешки Густина

DEN 5520.00

Карактеристики на производот : На производ користи многу издржливи парична Казна Моно нето, тоа ќе се чу

Неуредна Пунџа Коса Парче Scrunchy Updo Коса Парчиња на Жените Меки Брановидна Коса Пунџа Scrunchies Крофна Hairpiece Синтетички
 • Обновено

Неуредна Пунџа Коса Парче Scrunchy Updo Коса Парчиња на Жените Меки Брановидна Коса Пунџа Scrunchies Крофна Hairpiece Синтетички

DEN 239.76

Моден стил : неуредна брановидна пунџа scrunchy коса екстензија ви помогне да изгледаат прекрасно во една с�

Афро Кадрава Toupee за Црни Мажи Brethable Чипка Центар Природна Човечка Коса Страна на Горивото Афроамериканец Брановидна Мажите
 • Обновено

Афро Кадрава Toupee за Црни Мажи Brethable Чипка Центар Природна Човечка Коса Страна на Горивото Афроамериканец Брановидна Мажите

DEN 4536.00

Афро toupee за црни мажи brethable чипка центар со висок квалитет човечка коса на различни бранови .120% густинат�

Клипот на Круната Topper Коса Екстензија со Тенок Bang 16inch Човечка Коса Рачно Изработени Свила База wiglets Прави Мека Коса Екстензија
 • Обновено

Клипот на Круната Topper Коса Екстензија со Тенок Bang 16inch Човечка Коса Рачно Изработени Свила База wiglets Прави Мека Коса Екстензија

DEN 1622.40

[Природна свила база] Рачно изработени свила База на Косата Topper се состои од три слоеви на matrtial да се сим�

Lroveb Висока Издувам Афро конска опашка Drawstring Краток Афро Откачен Кадрава Пони Опашка Клип на Синтетички Кадрава Коса Пунџа,
 • Обновено

Lroveb Висока Издувам Афро конска опашка Drawstring Краток Афро Откачен Кадрава Пони Опашка Клип на Синтетички Кадрава Коса Пунџа,

DEN 290.16

Материјал На афро издувам drawstring конска опашка се направени на висока температура пламен retardant жица мате

Синтетички Афро Издувам Drawstring конска опашка Краток Откачен Кадрава Коса Пунџа Продолжување Крофна Chignon Hairpieces Перика
 • Обновено

Синтетички Афро Издувам Drawstring конска опашка Краток Откачен Кадрава Коса Пунџа Продолжување Крофна Chignon Hairpieces Перика

DEN 239.76

Пакетот Вклучува 1 Buc Афро Пунџа Екстензии + 1 Пар на Обрачот Обетки.Мода и Убава Стил Краток Афро Издува�

LOMMEL конска опашка Екстензии Ноктот Клип конска опашка Екстензии за Жени 20 Инчи Долга Брановидна конска опашка Екстензии Меки
 • Обновено

LOMMEL конска опашка Екстензии Ноктот Клип конска опашка Екстензии за Жени 20 Инчи Долга Брановидна конска опашка Екстензии Меки

DEN 335.52

Материјал Вовед : Висок квалитет на синтетички влакна,Безбедно,удобно, природна и убава на Допир со ваши

Gx Убавина Клип во Косата Екстензии 22 Инчи Долго Директно Hairpieces 7 Парчиња/set Клип На Коса Екстензија на Топлина Отпорни на
 • Обновено

Gx Убавина Клип во Косата Екстензии 22 Инчи Долго Директно Hairpieces 7 Парчиња/set Клип На Коса Екстензија на Топлина Отпорни на

DEN 407.76

Материјал : Синтетички ТоплинаОтпор Влакна на косата.Метежот слободни, свиленкаста, мека, природен и бе�

UniWigs 6x6.5 Full Свила Врвот База на Косата Topper Со Чипка Пред се, Богородица Remy Човечка коса,Природни Косата За Губиток на
 • Обновено

UniWigs 6x6.5 Full Свила Врвот База на Косата Topper Со Чипка Пред се, Богородица Remy Човечка коса,Природни Косата За Губиток на

DEN 12237.36

Влакна : Богородица Remy Човечка Коса што значи тоа може да биде завиткан или исправи со топлинска стил tools

Frcolor Неуредна Пунџа Коса Екстензии Пони Опашка Коса Парче Пунџа Hairpieces Scrunchie Еластичен Бран Кадрава Синтетички Scrunchy
 • Обновено

Frcolor Неуредна Пунџа Коса Екстензии Пони Опашка Коса Парче Пунџа Hairpieces Scrunchie Еластичен Бран Кадрава Синтетички Scrunchy

DEN 273.36

Висок квалитет за трајни и долгорочни услови употреба.Убава и исклучителен дизајн со окофаќање на изгл�

85 Парчиња Коса Екстензии Клип Перика Одлуки во Собата, Вклучува 50 U-Форма Snap Клипови, 10 Криви Игли, 20 Т-Игли, 3 Ролни Ткаење
 • Обновено

85 Парчиња Коса Екстензии Клип Перика Одлуки во Собата, Вклучува 50 U-Форма Snap Клипови, 10 Криви Игли, 20 Т-Игли, 3 Ролни Ткаење

DEN 239.76

Доволно количество : ќе добиете 85 парчиња коса екстензии клип одлуки во собата, вклучува 50 парчиња uформ�

Клипот во Екстензии за Коса Човечка Коса Клип На Вистинска Коса Стандард Weft Природни Права Лесна Клипови Remy Коса Клип In
 • Обновено

Клипот во Екстензии за Коса Човечка Коса Клип На Вистинска Коса Стандард Weft Природни Права Лесна Клипови Remy Коса Клип In

DEN 885.60

★ 100% вистински човечка коса клип во коса екстензија, вкупно 8pcs со 18 клипови.Здрава коса без сплит завршу

Raquel Велч Слој На Природен Изглед на Брадата Должина Слоевит Перика од Hairuwear, Просек Капа, Rl14/22, Бледо Злато Пченица
 • Обновено

Raquel Велч Слој На Природен Изглед на Брадата Должина Слоевит Перика од Hairuwear, Просек Капа, Rl14/22, Бледо Злато Пченица

DEN 9078.00

Боја : главната слика покажува Rl14 / 22 Бледо Злато Пченица боја; просечна големина, пред : 6", Круна : 6", Стран

Tbotfd Афро Издувам Drawstring конска опашка Пунџа со Удира Синтетички Краток Откачен Кадрава конска опашка Updo Екстензии за Коса
 • Обновено

Tbotfd Афро Издувам Drawstring конска опашка Пунџа со Удира Синтетички Краток Откачен Кадрава конска опашка Updo Екстензии за Коса

DEN 429.36

Конска опашка големина : Афро издувам откачен кадрава конска опашка косата пунџа должина : 4inch, конска оп

Mayplus Обоени Клип во Косата Екстензии, Флуоресценција Hairpiece Прозрачна Долга Права Hairpieces за Cosplay се Облекуваат за Партијата
 • Обновено

Mayplus Обоени Клип во Косата Екстензии, Флуоресценција Hairpiece Прозрачна Долга Права Hairpieces за Cosplay се Облекуваат за Партијата

DEN 2042.40

Материјал : 100% топлинаотпорни на синтетички влакна, без хемиски третман, косата е мека, лесна и супер маз

Неуредна Пунџа Коса Scrunchie – Екстензии за Коса за Жени & Мажите се Создаде Целосна Updos Крофна Chignons Scrunchy Кадрава Брановидна
 • Обновено

Неуредна Пунџа Коса Scrunchie – Екстензии за Коса за Жени & Мажите се Создаде Целосна Updos Крофна Chignons Scrunchy Кадрава Брановидна

DEN 142.80

【Висок Квалитет Пунџа】 Оваа прекрасна коса пунџа парче изгледа и се чувствува само како свој коса.Тоа �

cjcaijun Перики Бразилецот Откачен Кадрава Бран 3 Снопови со 134 Чипка Директно Затворање на Косата Ткаат Снопови Човечка Коса Екстензија
 • Обновено

cjcaijun Перики Бразилецот Откачен Кадрава Бран 3 Снопови со 134 Чипка Директно Затворање на Косата Ткаат Снопови Човечка Коса Екстензија

DEN 1723.20

Губење на Материјал : 9 A Одделение Бразилецот Коса.Губење На Текстурата : Бразилски Откачен Кадрава Чове