• Обновено
ODIER Велосипед Handlebar Mitts Велосипедист Pogies Белезници за Зимската Термална Покритие за Handlebar Задржи Раце Топли 1 Пар

ODIER Велосипед Handlebar Mitts Велосипедист Pogies Белезници за Зимската Термална Покритие за Handlebar Задржи Раце Топли 1 Пар

DEN 516.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Убава и Пријатна : На ODIER велосипед handlebar mitts е дизајниран од страна на искусен дизајнер, изгледаше убава и топлина.СДР материјал : Направен од 5мм СДР материјал, да ги задржи топлината и водоотпорен (но не вреќа во вода, bcs тоа ќе се исушат многу бавно).Лесен за Инсталација : Лепенка и патентите да се поправи мит на handlebars, без алатка е потребно. 3 M Рефлексивни : Секој мит се две 3 M рефлексивни влошки, на ODIER логото е, исто така, рефлексивни, тоа ќе биде корисно во ноќта велосипедизам.Универзална Компатибилен Pogies : Може да се користи на сите права handlebar велосипеди. (Големината : Тоа е надвор големина е 29×30cm, на отворањето на рацете во и надвор е 19cm широк, сликата беше зеде за 62cm handlebar)(имаме Поголем големина руно лагер мит, ве молиме да пребарувате ODIER велосипед мит за да ги видите сите).(Овој производ не беше дизајниран за употреба со дебели ракавици, ако се носат дебели ракавици тоа може да се чувствуваат дека не се доволно простор за ракување со кочница и shifters.).Детали За Производот : . · Пакет се вклучуваат : 1 пар на handlebar mitts. · Тежина : стандардна големина крпа поставата 300g/пар, големи димензии руно поставата 400/пар. · Материјал : 5mm СРБ крпа, Лепенка, zips.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ПЕДЕСЕТ-ПЕДЕСЕТ Планински Велосипед Столб Handlebar, Алуминиум Легура MTB Handlebar, 31.8 мм Дијаметар, 780mm Широк Велосипед Бар
  • Обновено

ПЕДЕСЕТ-ПЕДЕСЕТ Планински Велосипед Столб Handlebar, Алуминиум Легура MTB Handlebar, 31.8 мм Дијаметар, 780mm Широк Велосипед Бар

DEN 959.76

ИЗДРЖЛИВ и СИЛЕН Направен од високоодделение 6061 алуминиум, Двојно Butted, Тешко Anodizing и Нумерички контроли

Handlebar Стој Пред Крајот Студ Адаптер за Полнење Компатибилен со Харли-Дејвидсон Дуна + Електра Глајд Хеликоптер Плувка Обичај
  • Обновено

Handlebar Стој Пред Крајот Студ Адаптер за Полнење Компатибилен со Харли-Дејвидсон Дуна + Електра Глајд Хеликоптер Плувка Обичај

DEN 239.76

1 / 2"13 X 1 / 2"20 Адаптер Studs да одговара за Харли Хеликоптер Плувка со Резервни Спрингер Вилушка.Студ Должина

Lixada Велосипед Handlebar Mitts Велосипед Handlebar Топли Ракавици Идеален за Зима Ладно време Јава, MTB Масти Велосипед Мотор Бар
  • Обновено

Lixada Велосипед Handlebar Mitts Велосипед Handlebar Топли Ракавици Идеален за Зима Ладно време Јава, MTB Масти Велосипед Мотор Бар

DEN 455.76

Oxford облека+ Руно.Увезени.Ултра Топло Топли зимски велосипед handlebar белезници наредени со згусне руно вна

UPANBIKE Велосипед Handlebar Капка Бар Свиткана Handlebar Алуминиум Легура 25.4 mm 31.8 мм за Фиксна Опрема Велосипед на Патот Велосипед
  • Обновено

UPANBIKE Велосипед Handlebar Капка Бар Свиткана Handlebar Алуминиум Легура 25.4 mm 31.8 мм за Фиксна Опрема Велосипед на Патот Велосипед

DEN 1377.60

25.4 mm модел Капка Бар Крајот Цевка од дијаметар : 22.2 mm 31.8 mm модел Капка Бар Крајот Цевка со надворешен дија

REDSHIFT Кујнски Мијалник, Велосипед Капка Бар Handlebar за Патот Велосипеди, Чакал Велосипед Handlebars, Алуминиум, 31.8 mm Стегач,
  • Обновено

REDSHIFT Кујнски Мијалник, Велосипед Капка Бар Handlebar за Патот Велосипеди, Чакал Велосипед Handlebars, Алуминиум, 31.8 mm Стегач,

DEN 883.20

КРАЈНАТА ЧАКАЛ HANDLEBAR – На REDSHIFT Кујнски Мијалник Велосипед Handlebar е крајната чакал бар.Пораст, издржам, од�