• Обновено
Знаеше Концепти 3 Мк.IV Тешки Рака Видов со Лост Тензија и Зглобот на Ножот Стеги

Знаеше Концепти 3 Мк.IV Тешки Рака Видов со Лост Тензија и Зглобот на Ножот Стеги

DEN 2741.04
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Зглобот на ножот се стега модел; може да ротирате виде ножот целосна 360, со кликнете прекинува на секои 45. Тешки верзија на Стандардот Знаеше Концепти Секирај Видов.Кам Лост Тензија е наменета за брзо, повторувачки сечилото промени.Добиете со 15 TPI #7 прескокнете-заб ножот.Уникатен сечилото носителот прави сечилото промени и tensioning едноставна.Дизајниран да се повлече 50-60 фунти на тензии на нивните ножеви, што го прави многу посилни, и ножеви вибрира помалку од нашите Mk3 пили.Тие се, исто така, се подебели и малку потешки, поблиску до губење на традиционалните го видов, но се уште полесни.Го видов е прав-обложени црвена и е исклучително гребење и оштетување отпорни.На Cam Лост Тензија е наменета за брзо, повторувачки сечилото промени (кога пирсинг на пример).Тензија не се промени кога повторно подесување на сечилото.Едноставно флип на рачката напред за ослободување на напнатоста, ре-позиција и менгеме на сечилото, и флип на рачката нанапред и ќе се пила.Зглобот на Ножот Стеги може да ротирате виде ножот целосна 360°, со кликнете запира секој од 45°.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Рака Видов Мала Рака Повлечете го Видов 12 Инчен Мини Упатство Видов со парична Казна Заб Дрвена Рачка за Дрво на Дрво Режење Рака
  • Обновено

Рака Видов Мала Рака Повлечете го Видов 12 Инчен Мини Упатство Видов со парична Казна Заб Дрвена Рачка за Дрво на Дрво Режење Рака

DEN 2229.60

Нашите Дрво Режење Видов е совршен за машини и наводнување на градинарски и други дрво prning работи.На Маш

0.45 mm, Дијамант Жица Рака Видов со Челична Рамка за Справување Видов за Jade Мермер Гранит Метал и Стакло Керамичка
  • Обновено

0.45 mm, Дијамант Жица Рака Видов со Челична Рамка за Справување Видов за Jade Мермер Гранит Метал и Стакло Керамичка

DEN 551.76

[ВКЛУЧУВА] : Справување Видов Рамка + 1meters должина и 0.45 мм дијаметар Дијамант Жица Видов [ДОБАР КВАЛИТЕТ] :

Eurobuy Мулти-функција Handsaws Домаќинство Прирачник Ножовка Видов Дрво во Собата за Сечење Дрво/Алуминиум/Стакло
  • Обновено

Eurobuy Мулти-функција Handsaws Домаќинство Прирачник Ножовка Видов Дрво во Собата за Сечење Дрво/Алуминиум/Стакло

DEN 528.00

Мултифункција ножеви може да се намали на дрво, пластика, гума, бамбус, јаже и мек метал.Мултифункција но

Мини Рака Видов Модел Занает Алатки за Моделирање Нож Хоби DIY Razor Saw Ножовка Алатка за Полнење за Рака Сечење Дрво Екстремитети
  • Обновено

Мини Рака Видов Модел Занает Алатки за Моделирање Нож Хоби DIY Razor Saw Ножовка Алатка за Полнење за Рака Сечење Дрво Екстремитети

DEN 191.76

Сигурен материјал : мини рака видов е изработен од метал и пластика, безбедно и издржливи; во Меѓувреме, �

Мала Рака Видов, 12in Дрво Видов, Рамна Намали Пили, Машини Флеш Сечење Трим Алатка за Наводнување, Градинарски, Столарија, Декорација
  • Обновено

Мала Рака Видов, 12in Дрво Видов, Рамна Намали Пили, Машини Флеш Сечење Трим Алатка за Наводнување, Градинарски, Столарија, Декорација

DEN 465.36

【Висока Цврстина】дрво виде ножот е направен од висок квалитет на SK5 висока јаглероден челик meterial, и го �

ВОЛ Ножовка Ножеви – Ножовка Ножеви со Прилагодливи Рамка - Флексибилни Рака Алатка за Сечење на Алуминиум, Железо, Бакар, Јаглероден
  • Обновено

ВОЛ Ножовка Ножеви – Ножовка Ножеви со Прилагодливи Рамка - Флексибилни Рака Алатка за Сечење на Алуминиум, Железо, Бакар, Јаглероден

DEN 402.72

Производителот гаранција може да не се применува.ТЕШКИ НОЖОВКА на НОЖОТ : На ВОЛ Ножовка на Ножот е тешк�

12in Handsaw, Сечење Прилагодливи Агол Рака Видов, Алуминиум Легура Ножовка Рамка Компатибилна со 12 инчен Сечилото
  • Обновено

12in Handsaw, Сечење Прилагодливи Агол Рака Видов, Алуминиум Легура Ножовка Рамка Компатибилна со 12 инчен Сечилото

DEN 635.76

[Спецификација] Овој handsaw работи со 12 инчен виде ножот, овој пакет содржи видов рамка и 12in виде ножот [Доб�