• Обновено
4 Парчиња Кристал Headband за Жени, Девојки Украсени Пресврт Јазол Headbands Широк Коса Обрачот Коса Бенд Коса Декорација

4 Парчиња Кристал Headband за Жени, Девојки Украсени Пресврт Јазол Headbands Широк Коса Обрачот Коса Бенд Коса Декорација

DEN 359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Пакет содржи : ќе добиете 4 парчиња јазол headbands, кои се доволни за вашето секојдневно користење и формални прилики, и идеален подарок за вашите пријатели, колеги или членовите на вашето семејство.Сигурен материјал : овие шарени кристал headbands се изработени од платно и кристал, кои се трајност и отпорност на триење, и исто така лесно да се стави на и полетување, обновливи и можете да го користите за долго време.Широка употреба : можете да ги користите во многу прилики, вклучувајќи роденден, вечер партија, училишни активности, фаза на изведба, костим партија и така натаму, и исто така може да одговара на нив со вашата облека како што панталони, јакни, т-маица лесно.Кристал headbands шемата : headband е дизајниран со кристал, која изгледа убаво и живописни, и може да направи да стане шармантна и привлечна, фати очите на луѓето и да се издвоите од народот.Избрани бои : 4 различни бои се предвидени за вас да се избере, кој вклучува на темно зелена, беж, портокалова, темно сина, можете да ги носи во зависност од вашите потреби и расположенија.Кристал шемата : headband е дизајниран со шарени кристал, која изгледа убаво и живописни, и може да направи да стане шармантна и привлечна, фати очите на луѓето и да се издвоите од народот.Избрани бои : 4 Различни бои се предвидени за вас да се избере, кој вклучува на темно зелена, беж, портокалова, темно сина, можете да ги носи во зависност од вашите потреби и расположенија.Широка употреба : Можете да ги користите во многу прилики, вклучувајќи роденден, вечер партија, училишни активности, фаза на изведба, костим партија и така натаму, и исто така може да одговара на нив со вашата облека како што панталони, јакни, т-маица лесно.Карактеристики : Материјал : крпа и кристал Боја : како на сликата покажува Количеството : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Hairband.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ASZX Флорални Леопард Turban Јазол Headwrap Спортски Еластична Јога Hairband Мода Унисекс Ткаенина Широк Headband 113 (Боја : 05,
 • Обновено

ASZX Флорални Леопард Turban Јазол Headwrap Спортски Еластична Јога Hairband Мода Унисекс Ткаенина Широк Headband 113 (Боја : 05,

DEN 2119.20

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

Jorsnovs Кубни Циркони Мис Универзум Голема Круни Високи Свадба Tiaras за Жени, Девојки CZ рачно изработени Принцезата Роденден Headpieces
 • Обновено

Jorsnovs Кубни Циркони Мис Универзум Голема Круни Високи Свадба Tiaras за Жени, Девојки CZ рачно изработени Принцезата Роденден Headpieces

DEN 2856.00

♛Материјал : Висок квалитет, високи тиара, направени од Кубни циркониум; метал е мека бакар обложено со �

ASZX Памук Спортски Headband Удобно Унисекс Отворено Еластичен Широк Пот Headbands Еластична Turban 113 (Боја : Жолта, Големина :
 • Обновено

ASZX Памук Спортски Headband Удобно Унисекс Отворено Еластичен Широк Пот Headbands Еластична Turban 113 (Боја : Жолта, Големина :

DEN 1276.80

【Траен Удобност】Наменета за неспоредливи комфор, и го направи за сите ден се носат, па можете да забора

QQWW Абсорбента Велосипедизам Јога Пот Спорт Headband Sweatband за Мажи и Жени, Јога венчиња Главата Пот 1029 (Боја : 04, Големина
 • Обновено

QQWW Абсорбента Велосипедизам Јога Пот Спорт Headband Sweatband за Мажи и Жени, Јога венчиња Главата Пот 1029 (Боја : 04, Големина

DEN 1629.60

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

Знаме на Сан Марино Унисекс Јога Тренингот Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip Влага Wicking Headwrap за Фитнес
 • Обновено

Знаме на Сан Марино Унисекс Јога Тренингот Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip Влага Wicking Headwrap за Фитнес

DEN 2328.00

Материјал опис : 100% полиестер влакна.Производ перформанси : Растеглив, дише, мека и wicking.Чувајте ги очите

Најдобри Крило Црно Црвена Зелена Жолта Rasta Флорални Цвет Круна Водат Headband, Црна, Црвена, Зелена, Жолта, Една Големина
 • Обновено

Најдобри Крило Црно Црвена Зелена Жолта Rasta Флорални Цвет Круна Водат Headband, Црна, Црвена, Зелена, Жолта, Една Големина

DEN 1804.80

Пакет се вклучени : 1 PC Симпатична Цвет Headband.Материјал : Полиестер и Еластична Бенд.Дијаметар на Секој Цв�

Jakawin Барок Свадба Кралицата Круни и Tiaras Кристал Црна Круна Костимот Партија Коса Додатоци за Жени и Девојки, за Жени и Девојчиња
 • Обновено

Jakawin Барок Свадба Кралицата Круни и Tiaras Кристал Црна Круна Костимот Партија Коса Додатоци за Жени и Девојки, за Жени и Девојчиња

DEN 429.12

Кристал свадба круна и тиара е направен од алуминиум, зелена rhinestones и кристали.Гроздобер Златна боја и б�

Асексуален Знаме Черепот Унисекс Јога Спортски Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip Влага Wicking Headwrap за
 • Обновено

Асексуален Знаме Черепот Унисекс Јога Спортски Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip Влага Wicking Headwrap за

DEN 1377.60

Материјал опис : 100% полиестер влакна.Производ перформанси : Растеглив, дише, мека и wicking.Чувајте ги очите

Бебе Девојки Коса Клипови (4 ПАРЧИЊА големи,мали) Коса, Шноли Лакови Голем Лак за Коса Додатоци Hairgrip за Новороденчињата Доенчиња
 • Обновено

Бебе Девојки Коса Клипови (4 ПАРЧИЊА големи,мали) Коса, Шноли Лакови Голем Лак за Коса Додатоци Hairgrip за Новороденчињата Доенчиња

DEN 168.00

Пакетот Вклучува : 4 ПАРЧИЊА парчиња (големи,мали) Алигатор Шноли.Материјал : крпа ,Grosgrain.Лак има 4 големин�

Обичај Yellow Speckle Влага Wicking Спортски Главата Тај - Водат Вратоврска Headband Атлетик Фитнес Sweatband Јога Тренингот Неврзан
 • Обновено

Обичај Yellow Speckle Влага Wicking Спортски Главата Тај - Водат Вратоврска Headband Атлетик Фитнес Sweatband Јога Тренингот Неврзан

DEN 599.76

Спортски вратоврска headband со додадена обичајот боење / дизајн.Една Големина : 2.5 Инчи во ширина x 40 Инчи во

Плажа Школка Море Колекција Гроздобер Boho Mens Жените Headband - Пот Бенд Тренингот Главата Бендови Спортски Sweatbands Коса Бенд
 • Обновено

Плажа Школка Море Колекција Гроздобер Boho Mens Жените Headband - Пот Бенд Тренингот Главата Бендови Спортски Sweatbands Коса Бенд

DEN 287.76

Удобно Материјал : Спортски Headband Вратоврска Е Изработен Од Полиестер Влакна, Која Има Добар Пот Wicking Пер�

Ondder 3 Pack Headbands за Жените Мода Кристал Велур Heabands Избрани Дијамант Headband Кристал рачно изработени Headbands Избрани
 • Обновено

Ondder 3 Pack Headbands за Жените Мода Кристал Велур Heabands Избрани Дијамант Headband Кристал рачно изработени Headbands Избрани

DEN 191.76

Жените Headbands : Овие мека headbands се направени од висококвалитет велур, која е мазна и мека.Удобен за носење.�

Bohend Boho Мода Headband Широк Цвет Црисс Крстот Bandeau Коса Бенд Еластична Јога Спортски Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (G)
 • Обновено

Bohend Boho Мода Headband Широк Цвет Црисс Крстот Bandeau Коса Бенд Еластична Јога Спортски Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (G)

DEN 359.76

Големина : должината е 9 инчи(23cm),ширината е 3.4 инчи(8.5 cm),еластична коса бенд,погоден за повеќето луѓе.Паке

Суровини Кристал Круна Headband Природни Кварцен Кристал Тиара Коса Обрачот Жени, Девојки за Wiccan Божица Cosplay Свадба Партии
 • Обновено

Суровини Кристал Круна Headband Природни Кварцен Кристал Тиара Коса Обрачот Жени, Девојки за Wiccan Божица Cosplay Свадба Партии

DEN 407.76

【Природен Материјал】суровини и кристално доаѓа од природата.Во основа задржана оригиналната кристал

Жените Кубни Циркони CZ Tiaras и Коронки Принцезата Свадба Свадбена Церемонија Headpieces Коса Додатоци Сребро HG0022
 • Обновено

Жените Кубни Циркони CZ Tiaras и Коронки Принцезата Свадба Свадбена Церемонија Headpieces Коса Додатоци Сребро HG0022

DEN 1051.20

*[МАТЕРИЈАЛ] : Кубни Zirconias со Микро Инлеи,метал е бакар обложено со вистински платина,не е лесно да исчезн�

WEEWEE Силикони Перика Зафат Бенд Прилагодливи Перика Headband Fix Не се лизга Перика Бендови Силна Држачот за Мажи Жени Спортски
 • Обновено

WEEWEE Силикони Перика Зафат Бенд Прилагодливи Перика Headband Fix Не се лизга Перика Бендови Силна Држачот за Мажи Жени Спортски

DEN 141.36

❤Информации за производот❤ : Ќе Добиете 2 Силикони Headbands, Кои се Погодни за Повеќето Перики и Може да ги �

Де Markt Бисер Headband Поставите Легура венчиња за Коса Додатоци за Жените и Девојка Косата Алатки Додатоци Обетки Headwear Сет
 • Обновено

Де Markt Бисер Headband Поставите Легура венчиња за Коса Додатоци за Жените и Девојка Косата Алатки Додатоци Обетки Headwear Сет

DEN 28.32

Големина : earings : 7.5 x 12.5 cm,headband : 36 x 2 см(должина х ширина), во headband е да се прошири и прилагодливи за девојки �