• Обновено
Следење во и Надвор Биометриски Отпечаток/RFID/PIN-от за Пристап на Системот за Контрола со 600LBS Сила Електрични Магнетни Заклучување + 110-240V Напојување+RFID Картички+ Keyfobs

Следење во и Надвор Биометриски Отпечаток/RFID/PIN-от за Пристап на Системот за Контрола со 600LBS Сила Електрични Магнетни Заклучување

DEN 4559.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Контрола Една Врата,да се Добие Во и Надвор од отпечаток/PIN/swiping картичка или Фоб,И Насока за контрола на Пристап,да ги Задржи на влезот/излезот детали рекорд.Комуникација : TCP/IP, USB преземете; Запишат корисник на еден уред и лесно да ги копирате на другиот уред.Поддршка Wiegand 26 Надвор.Целосно се извршува самостојна; Корисникот капацитет : 1,000; Дневник Капацитет : 100,000; Лесно да се инсталира и програма, да Обезбеди детали на видео водич и Жица Дијаграм.Може да се провери видео пред да купите.Сензор со квалитет на сликата, го прифаќа сува, влажни прсти; Поддршка на лозинка или картон/Фоб да се отвори за заклучување.Погоден за влезовите и излезите на иапартмани, мулти-семејни куќи, канцеларија, фабрика, училиште, итн.Идентификација на Владата : Отпечаток/ СМАРТ Картичка/ Лозинка Сензор со квалитет на сликата, го прифаќа суво/влажно прсти.Прилагодете сликата нарушување, се уверам отпечаток појавување на конзистентност.Отпечаток Капацитет : 1,000; Дневник Капацитет : 100,000. Комуникација : TCP/IP.USB нагоре/download : Поддршка.Јазик : англиски, Или други такви како шпански(ни каже однапред ако не ви треба англиски Испрати англиски Стандардно).Глас прашува : на Располагање.Заклучување на Поврзување : НЕ/КООРДИНАТОР за заклучување и поддршка.Wiegand Интерфејс : Wiegand 26 Внесување+Излез И Поддршка.Големина : 180(L)*82(W)*38(H)mm.Боја : Црна.Оваа AC 110 V240 V Напојување контролер е трансформатор, која обезбедува стабилни излезниот напон за пристап контролер, заклучување, и да излезете копчето.Може да се намали товарот на пристап до контролорот, освен жици за да се намали скриени проблеми.Поставете NC / НЕ излези, можат да го контролираат различни типови на електрични брави.Врз основа одложување контрола коло, заклучување на време може да биде во 0-15 секунди.На коло има далечински управувач порта.Влезен Напон : AC 110~220 V 50~60 Hz.Излезен Напон : DC 12 V 3А.Надворешните Димензии : 103 x 68 x 33mm.Collinear Оптоварување Тест 280kg,600 КГ.Стандарден Напон е 12 VDC кога ќе Заврши.MOV Обезбедува Reverse Тековната Заштита.Погоден За Дрвена Врата, Стакло На Вратата, Метален Врата, Огноотпорни Вратата.ПРЕДВОДЕНИ од Укажува на Вратата Статус.Анти-Остаток Магнетизам Дизајнирани.Висока Јачина Материјал, Елоксирани Алуминиумски Домување.Дизајн без Механички Неуспех.Зголемување на држи Сила, Dual Изолирани Домување.Механички Живот : > 500000 пати.Температурата на работа : -20 C ~ 55 C.Панел Материјал : Тешко Пластика.Димензија : 86 Lx86 W(mm).Лесно жица, едноставно поврзете два контакти за да P1/GND за DOOR1, P2/GND за DOOR2. Отпорен на вода.Откривање на далечина : 3-10cm.Работата фреквенција : 125 Khz.Секој доаѓа со Клучните прстен вклучени.Компатибилен со сите RFID ID card reader за да се добие пристап.Пре-програмирани со уникатни 10+8-цифрениот ID број, во секоја картичка (Овој СМАРТ картичка е само за читање, а не rewritable.).Работата Фреквенција : 125 KHz.Стандард : EM4100 компатибилни.Големина : 85 x 55 x 0,8 mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DJASM jjzxw Видео Врата Телефон 7 Инчен Видео Врата Монитор Поддршка Ноќ Визија за Видео Спогодба Систем (Големина : Set 4)
 • Обновено

DJASM jjzxw Видео Врата Телефон 7 Инчен Видео Врата Монитор Поддршка Ноќ Визија за Видео Спогодба Систем (Големина : Set 4)

DEN 14890.80

Следење надвор без притискање на копчето за повик 2 начин на зборување, на располагање се зборува за пос�

Дома Далечински Надзор Камера,Сијалица Камера,,360 степени Панорамски Безжична Домашна Надзор Камери 1080p HD Smart Home Пан/Навалите
 • Обновено

Дома Далечински Надзор Камера,Сијалица Камера,,360 степени Панорамски Безжична Домашна Надзор Камери 1080p HD Smart Home Пан/Навалите

DEN 1074.48

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ChunHee Intercoms Безжична за Стари Домашна Безжична Спогодба Систем за Домашна Куќа Бизнис, соба в Соба Спогодба Домашниот Систем
 • Обновено

ChunHee Intercoms Безжична за Стари Домашна Безжична Спогодба Систем за Домашна Куќа Бизнис, соба в Соба Спогодба Домашниот Систем

DEN 1511.76

Одлично за Отворен и Затворен Активности:До 1,5 километри долга низа без пречки, совршен за семејството

ZLYPSW 4.3 Инчен Жичен Видео Врата Телефон Систем Визуелна Спогодба Врата со 1 Монитор+1700TVL Отворено Камера за Дома Надзор (Боја
 • Обновено

ZLYPSW 4.3 Инчен Жичен Видео Врата Телефон Систем Визуелна Спогодба Врата со 1 Монитор+1700TVL Отворено Камера за Дома Надзор (Боја

DEN 2519.76

На TFT 4.3 инчен дигитални боја LCD за следење.Јасно ноќно гледање,24 часа набљудување,јавување,зборување и о�

Допрете Тастатура, Едноставна Инсталација Лесни Врата Пристап Контролер со Копчињата за Канцеларија за Безбедност
 • Обновено

Допрете Тастатура, Едноставна Инсталација Лесни Врата Пристап Контролер со Копчињата за Канцеларија за Безбедност

DEN 1344.00

Професионалната Инсталација : Треба да биде инсталиран од страна на професионални кадри, професионалци

Wuloo Intercoms за Безжична Домашна 5280 Нозе Опсег 10 Канал 3 Код, Безжични Спогодба Систем за Домашна Куќа Канцеларија, соба в
 • Обновено

Wuloo Intercoms за Безжична Домашна 5280 Нозе Опсег 10 Канал 3 Код, Безжични Спогодба Систем за Домашна Куќа Канцеларија, соба в

DEN 1439.28

Поради ова, не може да примате било какви информации додека се зборува со други Не може да се добие одгов

WiFi Вратата Сензор Пакет, TESSAN Smart Прозорец Контакт Сензор Компатибилен со Алекса, Google Асистент, со WiFi Вратата Сензор 1
 • Обновено

WiFi Вратата Сензор Пакет, TESSAN Smart Прозорец Контакт Сензор Компатибилен со Алекса, Google Асистент, со WiFi Вратата Сензор 1

DEN 1367.52

Smart Security Сензор : TESSAN вратата и прозорецот аларм сензор е дизајниран за следење на отворите или затворит�

Jings WiFi Камера Отворено, Tuya 2MP PTZ IP Безжична Камера, Автоматско Следење, Боја, Ноќ Визија, Камера за Домашна Безбедност,
 • Обновено

Jings WiFi Камера Отворено, Tuya 2MP PTZ IP Безжична Камера, Автоматско Следење, Боја, Ноќ Визија, Камера за Домашна Безбедност,

DEN 369.60

★ 1080 P HD lmage Квалитет : Со резолуција 1920x1080, сликата е јасна и мазна, и тоа canaccurately снимање на промени во дет

Јасна-Com PG8-СПОГОДБА-485-FX 8-Port РТС Дигитални Спогодба Аудио и Податоци за Контрола на I/O Интерфејс Без Влакна Трансиверите
 • Обновено

Јасна-Com PG8-СПОГОДБА-485-FX 8-Port РТС Дигитални Спогодба Аудио и Податоци за Контрола на I/O Интерфејс Без Влакна Трансиверите

DEN 4199.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Цилиндар Магнетни Switch Sensor, Магнетен Воздух Пневматски Цилиндри Магнетни полиња за Префрлање Сензор, AC DC 5V - 240V Switch
 • Обновено

Цилиндар Магнетни Switch Sensor, Магнетен Воздух Пневматски Цилиндри Магнетни полиња за Префрлање Сензор, AC DC 5V - 240V Switch

DEN 201.36

Висок Квалитет на Цилиндар Магнетни Switch Сензор : 100% сосема нов и висок квалитет.Поле на Примена : се Кори�

ZLYPSW Smart Home Security Камера,Ноќта Видение, Внатрешна Отворено, HD, Врата Жица-Слободен,и двонасочна Гласовен Повик
 • Обновено

ZLYPSW Smart Home Security Камера,Ноќта Видение, Внатрешна Отворено, HD, Врата Жица-Слободен,и двонасочна Гласовен Повик

DEN 6435.12

Над 70 метри операција спектар на просторот : Не е важно што си горе, во градината или на задната врата, са�

3 Мини Бело Вдлабнати Вратата Контакти националниот КООРДИНАТОР за Безбедност Аларм за Врата, Прозорец Сензори со Магнетни полиња
 • Обновено

3 Мини Бело Вдлабнати Вратата Контакти националниот КООРДИНАТОР за Безбедност Аларм за Врата, Прозорец Сензори со Магнетни полиња

DEN 279.60

3 Бела ABS Нормално Затворен Малата Врата Контактирајте го Вклучите 5 / 8 од 3 / 8 со 11" pigtail.2 Amp Максимална Switch

KEDUODUO 2 Монитори Безжичен WiFi Видео Врата Телефон Врата IP Спогодба Систем 1080P AHD Камера 500 Отпечатоци од прсти 500 Лице
 • Обновено

KEDUODUO 2 Монитори Безжичен WiFi Видео Врата Телефон Врата IP Спогодба Систем 1080P AHD Камера 500 Отпечатоци од прсти 500 Лице

DEN 12587.76

★7инчен highdefinition дигитални LCD дисплеј, со резолуција : 1024*600, антиоксидација и носатотпорни, надворешна ед

SANGHAI Дама Прстен 5 Парчиња Силиконски Цигара Носителот Прстен за Пушач Рацете Слободни за Конзола Парчиња Гејмерите 12 Мешани
 • Обновено

SANGHAI Дама Прстен 5 Парчиња Силиконски Цигара Носителот Прстен за Пушач Рацете Слободни за Конзола Парчиња Гејмерите 12 Мешани

DEN 263.76

Моден дизајн одговара за секојдневно, совршениот прстен за да се добие низ стресни или преголема ситуац

SABRE Патеката Аларм – Безжични Детектор на Движење на Сензорот Систем со Патеката на Алармирање, Водоотпорна за Надворешна Безбедност
 • Обновено

SABRE Патеката Аларм – Безжични Детектор на Движење на Сензорот Систем со Патеката на Алармирање, Водоотпорна за Надворешна Безбедност

DEN 632.16

МАКСИМАЛНА БЕЗБЕДНОСТ : ја зацврсти вашиот имот со ова движење сензори за аларм 115 d B алармни сигнали ког

Jacksing GSM Алармот, Паметни Дизајн GSM Аларм Систем Стабилни Перформанси 1 Канал за Дома и за Фабрика и за Канцеларија
 • Обновено

Jacksing GSM Алармот, Паметни Дизајн GSM Аларм Систем Стабилни Перформанси 1 Канал за Дома и за Фабрика и за Канцеларија

DEN 1269.60

Внесување на GA01 P е switch сигнал.Кога влезната порта е shorted на земјата (GND), GA01 P ќе испрати аларм порака на пр�

CDQYA Видео Врата со Монитор - Видео Врата Телефон Спогодба Комплет на Жици за Отклучување на Функцијата Метал Камера 1-Следење Ноќ
 • Обновено

CDQYA Видео Врата со Монитор - Видео Врата Телефон Спогодба Комплет на Жици за Отклучување на Функцијата Метал Камера 1-Следење Ноќ

DEN 5970.24

✔ 7" колор TFT LCD екран, 800*480 висока дефиниција 1 внатрешна единица + 1 надворешна единица доаѓаат со 7 инчен �

Вратата Кабел, Метал Заштитник Ракав од не ' Рѓосувачки Челик Флексибилен Кабел за Мрежни Кабли за Контрола на Пристап на Системите
 • Обновено

Вратата Кабел, Метал Заштитник Ракав од не ' Рѓосувачки Челик Флексибилен Кабел за Мрежни Кабли за Контрола на Пристап на Системите

DEN 249.36

Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, усвојување на специјален третман, rustproof, an