• Обновено
Печатени Switch-Штекер Комбо со појавување на Ѕид Плоча - Goth Девојка

Печатени Switch-Штекер Комбо со појавување на Ѕид Плоча - Goth Девојка

DEN 1194.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Деновите на здодевни, обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметноста се Префрла од Уметноста Плочи сега можете да изберете од над 900 colorfully печатени décora-стил, подесувате отпорни, места - сите со појавување во текот на големината на вклучите плочи и завртки.Користење на револуционерниот нов печатење процес, целата површина на штекер, на штекер покрие, и завртки е директно печатени во висока резолуција, полн колор печатење со сјаен финиш.Површината е УВ излечи и е екстремно издржливи.Се чисти со која било не абразивни чистење на вашиот избор.Дизајните се вклопуваат толку совршено што од кратко растојание тоа изгледа како да не е дел од уметничките дела на вашиот ѕид наместо обична светлина switch.Тоа навистина е уникатна и извонредна.Направен во U. S. A. Legrand Помине & Сејмор бренд Декоратор Подесувате Отпорни на кутиите на двата краја со висока отпорност на термопластични изградба исполнува 2008 Националната Електрични Код Подесувате-Отпорни барања.Тоа ги штити децата со патентирана shutter систем кој им помага на спречува неправилно вметнување на странски објекти.Тоа е супериорен во однос на заштита од традиционалните штекер капи или заштита плочи.Номинална 15 A - 125 V.Она што е во кутијата?Два Печатени Legrand Помине & Сејмор бренд décora стил, Подесувате Отпорни - Електричниот Штекер.Номинална 15 A / 125 V - Печатени во текот на големината на метал switch плоча.Големина на вклучите плоча е 5.5 инчи, широк x 5.5 инчи висок.Четири печатени и појавување на завртки.Инструкции за инсталација.Деновите на здодевни, обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметноста се Префрла од Уметноста Плочи сега можете да изберете од над 600 colorfully печатени décora-стил, подесувате отпорни, места - сите со појавување во текот на големината на вклучите плочи и завртки.Користење на револуционерниот нов печатење процес, целата површина на штекер, на штекер покрие, и завртки е директно печатени во висока резолуција, полн колор печатење со сјаен финиш.Површината е УВ излечи и е екстремно издржливи.Се чисти со која било не абразивни чистење на вашиот избор.Дизајните се вклопуваат толку совршено што од кратко растојание тоа изгледа како да не е дел од уметничките дела на вашиот ѕид наместо обична светлина switch.Тоа навистина е уникатна и извонредна.Направен во U. S. A. Legrand Помине & Сејмор бренд Декоратор Подесувате Отпорни на кутиите на двата краја со висока отпорност на термопластични изградба исполнува 2008 Националната Електрични Код Подесувате-Отпорни барања.Тоа ги штити децата со патентирана shutter систем кој им помага на спречува неправилно вметнување на странски објекти.Тоа е супериорен во однос на заштита од традиционалните штекер капи или заштита плочи.Номинална 15 A - 125 V Она што е во кутијата?Два Печатени Legrand Помине & Сејмор бренд décora стил, Подесувате Отпорни - Електричниот Штекер.Номинална 15 A - 125 V Печатени во текот на големината на метал switch плоча.Големина на вклучите плоча е 5.5 инчи, широк x 5.5 инчи висок.Четири печатени и појавување на завртки.Инструкции за инсталација.Појавување на décora-стил, рокер прекинувачи се исто така достапни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Диви Животни Се Елени Печати Ѕид Плоча,Животната Средина Absmaterial Лесно Го Одликува Било Кој Стандарден Приклучок
  • Обновено

Диви Животни Се Елени Печати Ѕид Плоча,Животната Средина Absmaterial Лесно Го Одликува Било Кој Стандарден Приклучок

DEN 235.20

Материјал : Оваа Светлина Се Префрлите Плоча Е Направен Од Поликарбонат Термопластични Што Е Ув Излечи,

SleekLighting | Ѕидот Декоративни плочи Класичен Антички Месинг | Електричен Штекер и да се Префрлате Опфаќа| Стил: 4 Банда Toggle
  • Обновено

SleekLighting | Ѕидот Декоративни плочи Класичен Антички Месинг | Електричен Штекер и да се Префрлате Опфаќа| Стил: 4 Банда Toggle

DEN 479.76

✅ НЕВЕРОЈАТНО ВРЕДНОСТ ПАКУВАЊЕ ОД 2 ПРЕМИЈА ДОЛГОТРАЕН КВАЛИТЕТ – за Разлика од евтини пластични ѕид

Океанот Месечината Празно Штекер Покрие Ѕид Плоча Декоративни Електрични 1 Банда Wallplate за Деца Девојки Спална соба Бања Декор
  • Обновено

Океанот Месечината Празно Штекер Покрие Ѕид Плоча Декоративни Електрични 1 Банда Wallplate за Деца Девојки Спална соба Бања Декор

DEN 383.76

【Стандардна Големина】Празно штекер покрие 2.76 X 4.5 инчен 【Ѕид Плоча Материјал】Изработени од поликарбо

Sunlite 50517-ДИН 2 Банда Toggle Switch Ѕид Плоча Стандардна Големина, Мазна Површина, Кружни Рабови, Дизајниран Чиста, 1 Пакет,
  • Обновено

Sunlite 50517-ДИН 2 Банда Toggle Switch Ѕид Плоча Стандардна Големина, Мазна Површина, Кружни Рабови, Дизајниран Чиста, 1 Пакет,

DEN 72.00

НЕУТРАЛЕН ДИЗАЈН Бела завршница тело мешавини во различни внатрешни работи дизајни 2 БАНДА TOGGLE SWITCH ПЛО�

Октопод Мапата за да се Префрлате Светлина Прекинувач Поклопец Двојно Огромен Ѕид Плоча Декоративни Штекер 2-Банда 4.5 x 4.5
  • Обновено

Октопод Мапата за да се Префрлате Светлина Прекинувач Поклопец Двојно Огромен Ѕид Плоча Декоративни Штекер 2-Банда 4.5 x 4.5

DEN 333.36

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Ѕид плоча е направен од поликарбонат термопластични материјали отпорн

Френклин Месинг W35058-VBC-C Класичен Beaded еден Toggle Switch Ѕид Плоча / Прекинувач Плоча / Маска, Бронза со Бакар Моменти, 1-пакет
  • Обновено

Френклин Месинг W35058-VBC-C Класичен Beaded еден Toggle Switch Ѕид Плоча / Прекинувач Плоча / Маска, Бронза со Бакар Моменти, 1-пакет

DEN 119.76

Класичен стил на Класичен Beaded ѕид плоча колекција е инспирирана од детални метал работи на изминатите в

Leviton 80711-GY 3-Банда го Вклучите Уредот Вклучете Wallplate, Стандардна Големина, Термопластични Најлон, Уредот Планината, Сива
  • Обновено

Leviton 80711-GY 3-Банда го Вклучите Уредот Вклучете Wallplate, Стандардна Големина, Термопластични Најлон, Уредот Планината, Сива

DEN 65.04

Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Мазно лице и заоблени рабови се спротивста�

Цвеќиња 2-Банда го Вклучите Уредот Комбинација Switch Ѕид Плоча Штекер Покрие Faceplate Декоратор Стандардна Големина 4.5 x 4.5
  • Обновено

Цвеќиња 2-Банда го Вклучите Уредот Комбинација Switch Ѕид Плоча Штекер Покрие Faceplate Декоратор Стандардна Големина 4.5 x 4.5

DEN 132.00

Штекер Опфаќа Стандардна Големина : 4.5 инчен висина x 4.5 инчен должина на стандардна големина.Приклучоко�