• Обновено
Печатени Switch-Штекер Комбо со појавување на Ѕид Плоча - Goth Девојка

Печатени Switch-Штекер Комбо со појавување на Ѕид Плоча - Goth Девојка

DEN 1194.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Деновите на здодевни, обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметноста се Префрла од Уметноста Плочи сега можете да изберете од над 900 colorfully печатени décora-стил, подесувате отпорни, места - сите со појавување во текот на големината на вклучите плочи и завртки.Користење на револуционерниот нов печатење процес, целата површина на штекер, на штекер покрие, и завртки е директно печатени во висока резолуција, полн колор печатење со сјаен финиш.Површината е УВ излечи и е екстремно издржливи.Се чисти со која било не абразивни чистење на вашиот избор.Дизајните се вклопуваат толку совршено што од кратко растојание тоа изгледа како да не е дел од уметничките дела на вашиот ѕид наместо обична светлина switch.Тоа навистина е уникатна и извонредна.Направен во U. S. A. Legrand Помине & Сејмор бренд Декоратор Подесувате Отпорни на кутиите на двата краја со висока отпорност на термопластични изградба исполнува 2008 Националната Електрични Код Подесувате-Отпорни барања.Тоа ги штити децата со патентирана shutter систем кој им помага на спречува неправилно вметнување на странски објекти.Тоа е супериорен во однос на заштита од традиционалните штекер капи или заштита плочи.Номинална 15 A - 125 V.Она што е во кутијата?Два Печатени Legrand Помине & Сејмор бренд décora стил, Подесувате Отпорни - Електричниот Штекер.Номинална 15 A / 125 V - Печатени во текот на големината на метал switch плоча.Големина на вклучите плоча е 5.5 инчи, широк x 5.5 инчи висок.Четири печатени и појавување на завртки.Инструкции за инсталација.Деновите на здодевни, обична бела или беж светлина прекинувачи и електрични места се завршени.Со Уметноста се Префрла од Уметноста Плочи сега можете да изберете од над 600 colorfully печатени décora-стил, подесувате отпорни, места - сите со појавување во текот на големината на вклучите плочи и завртки.Користење на револуционерниот нов печатење процес, целата површина на штекер, на штекер покрие, и завртки е директно печатени во висока резолуција, полн колор печатење со сјаен финиш.Површината е УВ излечи и е екстремно издржливи.Се чисти со која било не абразивни чистење на вашиот избор.Дизајните се вклопуваат толку совршено што од кратко растојание тоа изгледа како да не е дел од уметничките дела на вашиот ѕид наместо обична светлина switch.Тоа навистина е уникатна и извонредна.Направен во U. S. A. Legrand Помине & Сејмор бренд Декоратор Подесувате Отпорни на кутиите на двата краја со висока отпорност на термопластични изградба исполнува 2008 Националната Електрични Код Подесувате-Отпорни барања.Тоа ги штити децата со патентирана shutter систем кој им помага на спречува неправилно вметнување на странски објекти.Тоа е супериорен во однос на заштита од традиционалните штекер капи или заштита плочи.Номинална 15 A - 125 V Она што е во кутијата?Два Печатени Legrand Помине & Сејмор бренд décora стил, Подесувате Отпорни - Електричниот Штекер.Номинална 15 A - 125 V Печатени во текот на големината на метал switch плоча.Големина на вклучите плоча е 5.5 инчи, широк x 5.5 инчи висок.Четири печатени и појавување на завртки.Инструкции за инсталација.Појавување на décora-стил, рокер прекинувачи се исто така достапни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пролетта Доаѓа Две Мачки Уред Префрлување Wallplate, Пластични Ѕид Оркестарот Toggle Светлина Switch Плоча Покрие Штекер
  • Обновено

Пролетта Доаѓа Две Мачки Уред Префрлување Wallplate, Пластични Ѕид Оркестарот Toggle Светлина Switch Плоча Покрие Штекер

DEN 345.84

【Материјал опис】 Животната средина АБС материјал.4 големини за да го изберете! 【Високодетал дизајн】 Ј

[10 Парчиња] BESTTEN 1-Банда Светла Полиран не ' Рѓосувачки Челик Декоратор Ѕид Плоча, Цврст Метал Оркестарот Штекер Маска, Стандардна
  • Обновено

[10 Парчиња] BESTTEN 1-Банда Светла Полиран не ' Рѓосувачки Челик Декоратор Ѕид Плоча, Цврст Метал Оркестарот Штекер Маска, Стандардна

DEN 463.20

Ние брод ѕид плочи со бела или јасно пластика филм кој мора да се отстранат пред да инсталација.Направен

ENERLITES Празно Адаптер за Вметнување за Декоратор Ѕид Плочи, Нераскинливо Поликарбонат Термопластични, УЛ Наведени, 6001-W-10PCS,
  • Обновено

ENERLITES Празно Адаптер за Вметнување за Декоратор Ѕид Плочи, Нераскинливо Поликарбонат Термопластични, УЛ Наведени, 6001-W-10PCS,

DEN 335.76

Изработени од Поликарбонат Термопластични материјали за да се обезбеди издржливост, флексибилност и а�

Leviton 80709-I 2-Банда Го Вклучите Уредот Вклучете Wallplate, Стандардна Големина, Термопластични Најлон, Уредот Планината, Слонова
  • Обновено

Leviton 80709-I 2-Банда Го Вклучите Уредот Вклучете Wallplate, Стандардна Големина, Термопластични Најлон, Уредот Планината, Слонова

DEN 40.08

Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Мазно лице и заоблени рабови се спротивста�

WONDERTIFY Божиќ Ѕид Плоча Зимски снежен човек селска Куќа Снег Една Банда Toggle Детето Безбедно Штекер Покрие Шарени
  • Обновено

WONDERTIFY Божиќ Ѕид Плоча Зимски снежен човек селска Куќа Снег Една Банда Toggle Детето Безбедно Штекер Покрие Шарени

DEN 206.16

Високквалитет : Божиќ Ѕид плоча е направен од поликарбонат термопластични материјали за да се обезбеди