• Обновено
Kokovolta USB C Полначот Блок - Ѕидот Адаптер за Полнач 4 Порти Моќ Тули Коцка Брзо Мулти Порт за Полнење Кутија за iPad Mini, iPhone, Samsung Galaxy W S21 S20 S10 S9 паметни телефони на Apple 11 12 13 Ma

Kokovolta USB C Полначот Блок - Ѕидот Адаптер за Полнач 4 Порти Моќ Тули Коцка Брзо Мулти Порт за Полнење Кутија за iPad Mini, iPhone,

DEN 623.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Ефикасна : Овој компактен плоштадот полнач за телефон блок само треба еден штекер за да се наплаќаат до четири уреди.Плус, бидејќи тоа е една светлина на полначот на коцка, тоа се вклопува во purses, ранци и торби.Патување : Ова 4 порт за полнење центар база е идеална за патување.Само еден white/black USB block конектор може да се справи со секој периферни уред е потребно, од мобилни телефони до таблети за headphone производи.Повеќенаменски : ѕидот адаптер со полначот со USB порти брзо полнење може да се стави техника на корисниците да се врати на оди во минути, не часови.Оваа max ефикасност е благодарение на високиот ac amp излез и паметни IQ КК техника.Компатибилен : USB полнење блок нуди компатибилен пристаништа за секој модерен уред со USB полнењето функција.Преносни мулти полначот станица е секое лице макс вати енергија сон.Пристаништа : Овој апарат содржи 1 IQ брзо полнење порта, 2 USB 3.0 портови, и 1 USB тип C порта за вкупно 4 опции.USB ѕид адаптер исто така, носи УЛ, CE, Ro HS, и препораките на FCC безбедносни сертификати.Како и повеќето луѓе денес, имате еден тон на уреди кои се наплаќаат до користите полнење преку USB кабел.Сепак, како и повеќето луѓе, што веројатно само стандарден НАИЗМЕНИЧЕН ѕид додатоци насекаде, што значи ќе треба да се разменуваат на уреди за да ги задржи сите обвинети нагоре.Тоа е причината зошто ние го создал 4-Портен USB Ѕид Полнач.Што обезбедува брз-полнење USB 3.0 порт, две 2.4 USB портови, и USB-C port да ви помогне моќ копија од вашите уреди.Овој едноставен, брз и безбеден Ѕид Полнач што е направен за домашна употреба (office use.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Nekteck 63W USB В Ѕид Полначот со 45W Моќ Испорака, Количка за Приклучок Адаптер за Полнење со 6.6 ft Тип C Кабел Компатибилен со
 • Обновено

Nekteck 63W USB В Ѕид Полначот со 45W Моќ Испорака, Количка за Приклучок Адаптер за Полнење со 6.6 ft Тип C Кабел Компатибилен со

DEN 407.76

Напредни моќ испорака 3.0 USBC порта до 45 W моќ испорака ефикасно трошоци компатибилни уреди побрзо.Дополн�

Samsung Адаптивни Брзо Полнење,LaoFas 2 Пакет Брзо Адаптер за Полнење Патување Полначот + (2) Micro USB Кабли-Ѕидни Држачи за Samsung
 • Обновено

Samsung Адаптивни Брзо Полнење,LaoFas 2 Пакет Брзо Адаптер за Полнење Патување Полначот + (2) Micro USB Кабли-Ѕидни Држачи за Samsung

DEN 1531.20

♥БРЗО ПОЛНЕЊЕ ТЕСТ имаме тестирани над 1000 примероци(3,300 mah)и дојде до заклучок : Lao Fas полначот може да го

Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Слушалки со Мобилен Телефон Бучава Изолација Микрофон Полнење Основа
 • Обновено

Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Слушалки со Мобилен Телефон Бучава Изолација Микрофон Полнење Основа

DEN 1006.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

iPhone Полнач [Apple MFi Заверена] Двојна Порта USB Ѕиден Приклучок Блок 2.1 На 2Pack 6FT Брзо Полнење Молња Кабел Најлон Плетенка
 • Обновено

iPhone Полнач [Apple MFi Заверена] Двојна Порта USB Ѕиден Приклучок Блок 2.1 На 2Pack 6FT Брзо Полнење Молња Кабел Најлон Плетенка

DEN 357.36

【6 FT Долго ✚ Двојна Порта】6 долги нозе, i Phone полнач кабелот со Двојна Порта USB Ѕидни Држачи за задоволува

3Pack USB C Брз Полнач,30W Boxeroo 3-Порти со PD Адаптер+2.4 Брзо Полнење 3.0 Ѕид Полначот Свитлива Блок Приклучок за iPhone 12/11
 • Обновено

3Pack USB C Брз Полнач,30W Boxeroo 3-Порти со PD Адаптер+2.4 Брзо Полнење 3.0 Ѕид Полначот Свитлива Блок Приклучок за iPhone 12/11

DEN 479.76

ИЗЛЕЗ : USBA 5 V=2.4 ЕДЕН(МАКС)*2 Boxeroo 30 W 3Порта Брз USB 3.0 Ѕид Полнач , Работат добро со три уреди за полнење во ист�

Ѕидот Полнење Адаптер Блок(2Pack)USB C Мобилен Телефон Брз Полнач Кабелот Компатибилен Со Samsung Galaxy Тип C Андроид Кабел S9 8
 • Обновено

Ѕидот Полнење Адаптер Блок(2Pack)USB C Мобилен Телефон Брз Полнач Кабелот Компатибилен Со Samsung Galaxy Тип C Андроид Кабел S9 8

DEN 287.76

【НЕСПОРЕДЛИВА БРЗИНА】 15 W еденпортен USB В ѕид полначот со Енергија за Испорака 3.0 брзо трошоци вашите ур

Сад да Парагвај Патнички Адаптер за да го Поврзете Северна Америка Електрични Приклучоци за да Paraguayan продавници За мобилни Телефони,
 • Обновено

Сад да Парагвај Патнички Адаптер за да го Поврзете Северна Америка Електрични Приклучоци за да Paraguayan продавници За мобилни Телефони,

DEN 381.60

ПАТУВААТ ОД СЕВЕРНА АМЕРИКА ЗА ПАРАГВАЈ ПОЛЕСНО со ДВЕПАКЕТ на квалитетот plug адаптери.Специјално дизај

Aiibe 36W Двојна Порта USB C Конектор за Адаптер Брзо Полнење Блок со 18W QC3.0 USB-A + USB-C PD Порта Ѕид Полначот Блок Приклучок
 • Обновено

Aiibe 36W Двојна Порта USB C Конектор за Адаптер Брзо Полнење Блок со 18W QC3.0 USB-A + USB-C PD Порта Ѕид Полначот Блок Приклучок

DEN 407.76

【36 W Двојна Порта Брзо Полнење】моќен полначот блок опремени со USBC (PD Моќ Испорака) и USBA (QC3.0 Брзо Полнење)

[Apple MFi Заверена] iPhone Брз Полнач, Sunrson 20W USB C Брз Полнач Тип В Ѕид Полначот Блок со 4ft USB C до Молња Брз Полнач Податоци
 • Обновено

[Apple MFi Заверена] iPhone Брз Полнач, Sunrson 20W USB C Брз Полнач Тип В Ѕид Полначот Блок со 4ft USB C до Молња Брз Полнач Податоци

DEN 407.76

20 W Супер Брз Полнач за i Phone : Најновата генерација, иднинадоказ брзо полнење технологија, Sunrson 20 W моќ исп�

USB Ѕид Полнач,Bralon 2.4 Двојна Порта USB Коцка Адаптер Ѕид Конектор Приклучок за Полнење Блок Компатибилни со Телефонот 12/12 Pro/11/11
 • Обновено

USB Ѕид Полнач,Bralon 2.4 Двојна Порта USB Коцка Адаптер Ѕид Конектор Приклучок за Полнење Блок Компатибилни со Телефонот 12/12 Pro/11/11

DEN 600.00

[Патување Подготвени] : Компактен дизајн, количка за приклучокот, и 110240 volt текст се идеални за патување в�

Адаптивно Брзо Полнење Блок Компатибилен Адаптер за Галакси S6/S7/S8/S8 +/S9/S9 +/S10/S10e, Galaxy Note 8/Забелешка 9/Забелешка 10+,
 • Обновено

Адаптивно Брзо Полнење Блок Компатибилен Адаптер за Галакси S6/S7/S8/S8 +/S9/S9 +/S10/S10e, Galaxy Note 8/Забелешка 9/Забелешка 10+,

DEN 422.16

►[АДАПТИВНИ БРЗО ПОЛНЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА] : умната IC Чип со Напредни AFC Технологија, овој Брзо Полнење Блок г

USB C Полнач, Agtray 2 Пакет 20W Брзо Полнење Ѕид Полначот Блок Тип-C PD Брз Полнач Адаптер Компатибилен iPhone 13/13 Pro/13 Про
 • Обновено

USB C Полнач, Agtray 2 Пакет 20W Брзо Полнење Ѕид Полначот Блок Тип-C PD Брз Полнач Адаптер Компатибилен iPhone 13/13 Pro/13 Про

DEN 287.76

▷20 W USBC Брз Полнач : Ова 20 W USBВ ѕид на полначот може да го полните вашиот i Phone 8 и подоцна модели до 3 X побрз�

USB Ѕид Полначот FOBSUNLAND. USB Ѕиден Приклучок 5V 2.1 AC Адаптер Компатибилен со iPhone,Рампа,Samsung,Таблет,Поттикне и Повеќе
 • Обновено

USB Ѕид Полначот FOBSUNLAND. USB Ѕиден Приклучок 5V 2.1 AC Адаптер Компатибилен со iPhone,Рампа,Samsung,Таблет,Поттикне и Повеќе

DEN 379.20

Широк работен напон ,Текст : AC 100240 V достапни во повеќето земјата.И prefect да го земе кога ќе патувате.Излез :

Ѕидни Држачи за Полнење Адаптивни Брзо Полнење со USB 2.0 Конектор за Микро USB Кабел Компатибилен со Samsung Таблета/Телефон Галакси
 • Обновено

Ѕидни Држачи за Полнење Адаптивни Брзо Полнење со USB 2.0 Конектор за Микро USB Кабел Компатибилен со Samsung Таблета/Телефон Галакси

DEN 172.56

Брзо Полнење Адаптивни брзо држачи за полнење за 30 минути, до 50% ниво на батеријата, 75% побрзо отколку со

2.4 Брза Дома Ѕид Патување AC Полнач 6ft Долго USB Кабел MicroUSB Sync Жица Адаптер Кабелот за напојување LED Светилка за Verizon
 • Обновено

2.4 Брза Дома Ѕид Патување AC Полнач 6ft Долго USB Кабел MicroUSB Sync Жица Адаптер Кабелот за напојување LED Светилка за Verizon

DEN 239.52

LED Конектор Светло : Допир за да се активира LED светло лесно да се поврзете вашиот телефон во услови на сл�