• Обновено
BBCCSHW XB-јас K283313 Имајќи Големина 28x33x13mm (2 Парчиња) Радијална Игли Валчести и Кафез Собранија K283313 29241/28 Лежишта K28x33x13 L-Б

BBCCSHW XB-јас K283313 Имајќи Големина 28x33x13mm (2 Парчиња) Радијална Игли Валчести и Кафез Собранија K283313 29241/28 Лежишта

DEN 786.48
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Предмет : K283313 Радијална Игли Валчести И Кафез Собранија.Тип : Игли Валчести Имајќи; Големина : 28mm x 33mm х 13mm.Внатрешен Дијаметар : 28mm; Надворешниот Дијаметар : 33mm; Width : 13mm.Количина : 2 Лежишта; Вртежи Капацитет : K283313. Површина Грубост : Ra 0.05; Материјали : ЧЕЛИК.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ЛИУ-NRB RNA4920 Игли Валчести со Ознака (1 парче) Солидна Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен 4624920 4644920/А Имајќи
  • Обновено

ЛИУ-NRB RNA4920 Игли Валчести со Ознака (1 парче) Солидна Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен 4624920 4644920/А Имајќи

DEN 3088.56

Модел : RNA4920; Тип : Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен.Внатрешен Дијаметар : 115 mm; Надворешниот Ди�

BBCCSHW XB-јас 10 КОМПЈУТЕРИ K12X17X13 Радијална Игли Валчести Имајќи Кафез и Склопови за РК Модели, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската,
  • Обновено

BBCCSHW XB-јас 10 КОМПЈУТЕРИ K12X17X13 Радијална Игли Валчести Имајќи Кафез и Склопови за РК Модели, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската,

DEN 828.00

Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу п

ИНА AXK3047 Удар Игла Лого, Axial Кафез и Ролери, Челичен Кафез, Отворен Крај, Метрички, 30мм ID, 47mm OD, 2mm Ширина, 7500rpm Максимална
  • Обновено

ИНА AXK3047 Удар Игла Лого, Axial Кафез и Ролери, Челичен Кафез, Отворен Крај, Метрички, 30мм ID, 47mm OD, 2mm Ширина, 7500rpm Максимална

DEN 381.12

Отворен крај удар игла лого со axial кафез и ролери.Челичен кафез за сила и издржливост 30 mm ID, 47 мм OD, 2 мм шир

GJJSZ Имајќи Прецизност Валчести Лежишта RNA6900 Имајќи 14x22x22mm 1PC Солидна Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен Имајќи
  • Обновено

GJJSZ Имајќи Прецизност Валчести Лежишта RNA6900 Имајќи 14x22x22mm 1PC Солидна Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен Имајќи

DEN 724.80

Има униформа цврстина и отпорност на абење, отпорност на абење и висока температура отпор, долг животен

Koyo БХ-1010 Игли Валчести Лого, Полн Дополнуваат Подготвени Куп, Отворен, Инчен, 5/8 ID, 7/8 OD, 5/8 Ширина, 6200rpm Максимална
  • Обновено

Koyo БХ-1010 Игли Валчести Лого, Полн Дополнуваат Подготвени Куп, Отворен, Инчен, 5/8 ID, 7/8 OD, 5/8 Ширина, 6200rpm Максимална

DEN 131.04

Подготвени куп игли валчести со ознака за апликации со високи динамички товари.Подготвени челик надвор

ИНА NK29/30 Игли Валчести Лого, Надворешниот Прстен и Ролери, Челичен Кафез, Отворен Крај, Масло Дупка, Метрички, 29mm ID, 38mm OD,
  • Обновено

ИНА NK29/30 Игли Валчести Лого, Надворешниот Прстен и Ролери, Челичен Кафез, Отворен Крај, Масло Дупка, Метрички, 29mm ID, 38mm OD,

DEN 1160.88

Радијална игли валчести со ознака за апликации со високи динамички и статични товари.Високо оптоварува