• Обновено
Само Танц 2019 - Xbox Едно Стандардно Издание

Само Танц 2019 - Xbox Едно Стандардно Издание

DEN 1855.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Со еден месец пробен период од Само Танц Неограничен број на вклучени, танц, повеќе од 400 песни.Вашата Само Танц искуство е сега персоналните како игра учи вашиот танцување навики и предлага содржина.Искуство осум ексклузивни кореографии создадени со помош на деца развој експерти за поттикнување на здрава движење.Кој сезонски и специјален настан содржина за уште динамично искуство на нови curated почетната страница од пребарувачот.Употреба на вашиот паметен телефон за да ја пратите се движи без Kinect Сензор е потребно До шест играчи можат да играат заедно.Танц на вашиот сопствен победи Само со Танц 2019, крајната танц натпревар кој 40 топла песни од табелата-врвот хитови на семејството омилени, вклучувајќи ги и "Хавана" со Camila Cabello, "Bang Bang Bang" од Big Bang, "Без Солзи Остави Да Плачат" од Ariana Гранде, и многу повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Гејмерски Слушалки со Микрофон, Игри Стерео Слушалки 7.1 Опкружувачки Звук PS4 Слушалки 50mm Возачи, 3.5 мм Аудио Џек во Текот на
  • Обновено

Гејмерски Слушалки со Микрофон, Игри Стерео Слушалки 7.1 Опкружувачки Звук PS4 Слушалки 50mm Возачи, 3.5 мм Аудио Џек во Текот на

DEN 1199.28

Извонредно Стерео Gaming слушалки со микрофон е 7.1 Опкружувачки Звук од нашите професионални гејмерски сл