• Обновено
Деца Камера, Роденден на Божиќ Подароци 1080P HD Деца Мини Симпатична Дигитална Камера 2.4 Инчен Инстант Печати 24MP Двојна Камери, Преносни Играчка за 3 4 5 6 7 8 години

Деца Камера, Роденден на Божиќ Подароци 1080P HD Деца Мини Симпатична Дигитална Камера 2.4 Инчен Инстант Печати 24MP Двојна Камери,

DEN 1103.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ФУНКЦИИ на ПОДДРШКА : Инстант печатење на камерата поддржува преземање на слики, видеа, и печатење на фотографии за да снимите секој топло и среќен момент.ПОВЕЌЕ ПРИЛАГОДУВАЊА : Можете да го поставите печати густина, слика резолуција, како и резолуцијата за видео.Прекрасен изглед, најдобар дар за деца.ИЗГРАДЕНА ВО ЗМИЈА ИГРА : Кратко притиснете го копчето на блендата да го рестартирате на игра, долго притиснете го копчето на блендата за да излезете од играта.ДВОЈНО КАМЕРА ДИЗАЈН : Инстант печатење на камерата може да се земе selfie, долго притиснете го копчето на блендата за да се префрлите на камерата.Изградена во 1000mah литиум батерија.ОБЕЗБЕДИ СЛИКИ : 9 видови на фото налепници се достапни, и повеќе интересни слики се обезбедени, така што децата можат да уживаат во нивната сопствена детска светот, која е многу погодна за развој на детската креативност и имагинација.Спецификација : Предмет Тип : Деца Печатење на Камерата Боја : Како на Сликата Прикажани Материјал : ABS Тежина : Околу.458g/16.2 оз Print Resolution : 200 DPI Применливи Возраст : 3+ Години Влезен Напон : 5 V 1А Печати Поставка : Print Only, Земете Фото Само, да ги Преземе Фото и Печатење Печати на Густината на Поставување : Низок, Среден, Висок Големина на Екран : 2.4 Инчи Екран IPS Батерија : Изграден во Литиум Батерија 1000mah (со Изграден во Батеријата) Слика Резолуција : 2 M 3 MB 5 M 8 M 10 M 12 M 24 M Видео Резолуција : Поддршка До 1920x1080 Време на Полнење : 2-2.5 H Време на Снимање : Околу 1,5-2,5 Часа, 5 Минути на Видео Може да Се Евидентира во 1 GB Внатрешна Меморија Видео Складирање : Околу 40 Минути на Видео Може да Се Чуваат кога 8 G Картичка се Става на Чување Медиум : Мемориска Картичка (максимална Поддршка 32 GB) (не се Вклучени) Автоматско вклучување/Исклучување на Поставување : Исклучување, 3 Минути, 5 Минути, 10 Минути за Избирање Јазик : Кинески, англиски, Јапонски, француски, италијански, корејски, шпански, германски, руски, Итн.Пакет Листа : 1 x Камера 3 x Фото Хартија 1 х Прирачник 1 x Полнење Кабел 1 x Lanyard Забелешка : 1. Кога машината има чита екран, ненормално ниво 4, итн., можете директно префрлање на хард подигање на копчето за да се рестартира. 2. Кога напонот е ниска или батеријата е премногу ниско, автоматски светлина машина мора да користите адаптер за полнење. 3. Поради разликата на мониторот, бојата на сликата е малку различен од вистинскиот производ, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Item Type:
Children Print Camera
Color:
As Picture Shown
Material:
ABS
Weight:
Approx.458g/16.2oz
Print Resolution:
200DPI
Applicable Age:
3+ Years Old
Input Voltage:
5V 1A
Print Setting:
Print Only, Take Photo Only, Take Photo and Print
Print Density Setting:
Low, Medium, High
Screen Size:
2.4 Inches IPS Screen
Battery:
Built in Lithium Battery 1000mah (with Built in Battery)
Photo Resolution:
2M 3MB 5M 8M 10M 12M 24M
Video Resolution:
Support Up to 1920x1080
Charging Time:
2-2.5H
Recording Time:
About 1.5-2.5 Hours, 5 Minutes of Video Can Be Recorded in 1GB of Internal Memory
Video Storage:
Approximately 40 Minutes of Video Can Be Stored when an 8G Card is Placed
Storage Medium:
Memory Card (maximum Support 32GB) (not Included)
Automatic Power On/Off Setting:
Shutdown, 3 Minutes, 5 Minutes, 10 Minutes
Language Selection:
Chinese, English, Japanese, French, Italian, Korean, Spanish, German, Russian, Etc.
Package List:
1 x Camera :
3 x Photo Paper :
1 x Manual  :
1 x Charging Cable :
1 x Lanyard :
Note:
1. When the machine has a garbled screen, abnormal level 4, etc., you can directly toggle the hard boot button to restart. :
2. When the voltage is low or the battery is too low, the automatic light machine needs to use an adapter for charging. :
3. Due to the difference of the monitor, the color of the picture is slightly different from the actual product, please refer to the actual product. :

Најдобри предлози во категоријата

070 Камера Деца Преносни Инстант Печатење на Камерата за 1080p Видео Снимање со Термички Печатење DIY Рамки Преземање на Слика Опрема
 • Обновено

070 Камера Деца Преносни Инстант Печатење на Камерата за 1080p Видео Снимање со Термички Печатење DIY Рамки Преземање на Слика Опрема

DEN 744.00

ИНСТАНТ ПЕЧАТЕЊЕ : Користење на термички печатач технологија, можете да се црно и бело печатени фотогра�

Fujifilm Instax Мини Линк паметен Телефон Печатач со Fuji Instax Мини Филм (20 Листови), Neego Заштитни Случај, Instax Фото Албум
 • Обновено

Fujifilm Instax Мини Линк паметен Телефон Печатач со Fuji Instax Мини Филм (20 Листови), Neego Заштитни Случај, Instax Фото Албум

DEN 1516.80

Игра со INSTAX МИНИ Линк специјално Издание Моќup на вашите игри, и да ги печатите од вашиот Nintendo Прекинувач

Цинк Мека Камера Случај – Мали Инстант Печатење на Камерата & 50+ Налепница Deluxe Set – ги Персонализирате & Декорирате Вашиот Кодак,
 • Обновено

Цинк Мека Камера Случај – Мали Инстант Печатење на Камерата & 50+ Налепница Deluxe Set – ги Персонализирате & Декорирате Вашиот Кодак,

DEN 743.52

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

EUIQSNN Инстант Печатење на Камерата Фото хартија за Дигитален Hd 1080p Камери Нула Мастило Печатење Фото Selfie Видео Дигитална
 • Обновено

EUIQSNN Инстант Печатење на Камерата Фото хартија за Дигитален Hd 1080p Камери Нула Мастило Печатење Фото Selfie Видео Дигитална

DEN 1754.16

[Impresión instantánea един tecnología де tinta cero] : la función де impresión instantánea permite лос niños tomar фотографии / видео записи e impri

Navitech Пурпурна Инстант Камера за Носење и Патна Торба Компатибилен со Fujifilm instax Мини 9 Инстант Камера (со Преграда Компатибилен
 • Обновено

Navitech Пурпурна Инстант Камера за Носење и Патна Торба Компатибилен со Fujifilm instax Мини 9 Инстант Камера (со Преграда Компатибилен

DEN 407.76

Овој водоотпорен перница вклучува поместена внатрешни работи да даде максимум во заштита на вашиот Инс

Qinyayoa Деца Дигиталната Камера, Детска Играчка Камера 12 MP Анти Пропадна Храна Одделение ABS за Момчиња и Девојчиња за Деца(Розева)
 • Обновено

Qinyayoa Деца Дигиталната Камера, Детска Играчка Камера 12 MP Анти Пропадна Храна Одделение ABS за Момчиња и Девојчиња за Деца(Розева)

DEN 458.40

Голем капацитет, без грижи, 2000m Ah батеријата, силна издржливост, USB интерфејс е лесно да се дополни моќ.Ка�

CAIUL Компатибилен Мини 11 Камера Случај на Пакет со Албумот, Филтри и Други Додатоци за Fujifilm Instax Мини 11 (Бела, 7 Предмети)
 • Обновено

CAIUL Компатибилен Мини 11 Камера Случај на Пакет со Албумот, Филтри и Други Додатоци за Fujifilm Instax Мини 11 (Бела, 7 Предмети)

DEN 503.76

Филтри и крупен Леќа само одговара за instax мини 11 камера корисници, случај и други додатоци одговара за Ins

Qinyayoa Деца Дигиталната Камера, Детска Играчка Камера 12 MP Анти Пропадна Храна Одделение ABS за Момчиња и Девојчиња за Деца(Сина)
 • Обновено

Qinyayoa Деца Дигиталната Камера, Детска Играчка Камера 12 MP Анти Пропадна Храна Одделение ABS за Момчиња и Девојчиња за Деца(Сина)

DEN 1766.16

Голем капацитет, без грижи, 2000m Ah батеријата, силна издржливост, USB интерфејс е лесно да се дополни моќ.Ка�

FujiFilm Instax Мини Инстант Филмот 1 Пакет - 20 Листови + 60 Избрани Шарени Мини Фото Налепници за FujiFilm Instax Мини 9 / Мини
 • Обновено

FujiFilm Instax Мини Инстант Филмот 1 Пакет - 20 Листови + 60 Избрани Шарени Мини Фото Налепници за FujiFilm Instax Мини 9 / Мини

DEN 767.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

EUIQSNN Деца Инстант Печатење на Камерата Фото хартија за Дигитален Hd 1080p Камери Нула Мастило Печатење Фото Selfie Видео Дигитална
 • Обновено

EUIQSNN Деца Инстант Печатење на Камерата Фото хартија за Дигитален Hd 1080p Камери Нула Мастило Печатење Фото Selfie Видео Дигитална

DEN 1447.20

[Нула ink технологија за размена на инстант купони] : инстант печатење функција им овозможува на децата да

Ablus 96 Џебови Мини Фото Албум за Fujifilm Instax Мини Камера, Polaroid Кадар, Z2300, SocialMatic Инстант Камери & Zip Инстант Печатач
 • Обновено

Ablus 96 Џебови Мини Фото Албум за Fujifilm Instax Мини Камера, Polaroid Кадар, Z2300, SocialMatic Инстант Камери & Zip Инстант Печатач

DEN 191.76

❤ДИЗАЈН ЗА : Компатибилен со фотографии направени од страна на Fujifilm Instax Мини 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50тите Камера, In

Tiessic Instax Мини 11 Додатоци Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Камера со Instax Мини 11 Случај,108 Фотографии Мини
 • Обновено

Tiessic Instax Мини 11 Додатоци Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Камера со Instax Мини 11 Случај,108 Фотографии Мини

DEN 671.76

Tiessic instax мини 11 додатоци се дизајнирани специјално за Fujifilm instax мини 11 инстант камера.Тоа дава многу мног�