• Обновено
(Стариот Модел) Polaroid OneStep+ Бела (9015) Bluetooth Поврзани На Услугата За Инстант Филмската Камера

(Стариот Модел) Polaroid OneStep+ Бела (9015) Bluetooth Поврзани На Услугата За Инстант Филмската Камера

DEN 3359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Оригиналниот Polaroid Формат - лесен за употреба - 60-ден на животниот век на батеријата - моќен флеш - авто-тајмер режим.Bluetooth-поврзан стан : целосна рачна контрола - двојна експозиција - светло сликарство - бучава активирањето - и повеќе од тоа!.Standard & портрет леќи : можете да се префрлате помеѓу два различни објективи.Еден за портрети така, може да направите фотографија од 1ft да 3ft.Вториот е стандарден објектив : фотографии од 3ft кон бесконечност.Достапна за i OS и Андроид.Компатибилен со I-тип и 600 филм.Tripod Монтажа на Тема : 1/4 инчи-20 Жени.На Polaroid еден чекор+ е нова Аналогни инстант камера која се поврзува на вашиот паметен телефон преку Bluetooth, отклучување светот на креативна фотографија.Користете го вградениот Polaroid Оригинали стан да истражуваат забава техники како двоен изложености и светлина сликарство, да преземе целосна креативна контрола со рачен режим и далечински активирањето, или рамка вашиот совршен close-up со дополнителни портрет на леќите.Преземете Polaroid Оригинали smartphone стан од Apple app store или Google play Продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CAIUL Компатибилен Мини 11 Камера Случај на Пакет со Албумот, Филтри и Други Додатоци за Fujifilm Instax Мини 11 (Бела, 7 Предмети)
  • Обновено

CAIUL Компатибилен Мини 11 Камера Случај на Пакет со Албумот, Филтри и Други Додатоци за Fujifilm Instax Мини 11 (Бела, 7 Предмети)

DEN 503.76

Филтри и крупен Леќа само одговара за instax мини 11 камера корисници, случај и други додатоци одговара за Ins

XUNWENR Одговара за Мини 11 Инстант Камери Случај Se 40PCS Вистински Бел Раб Fuji Fujifilm Instax Мини 11 Филмската Камера Додатоци
  • Обновено

XUNWENR Одговара за Мини 11 Инстант Камери Случај Se 40PCS Вистински Бел Раб Fuji Fujifilm Instax Мини 11 Филмската Камера Додатоци

DEN 1097.28

40 PCS Камера Додатоци во Собата : Вклучувајќи 1pcs 64слот албум, 10pcs ѕид висат рамка, 10pcs клипови, 1pcs јаже, 5pcs фо

Fmystery Децата Печатач 2.4-инчен High-Definition Екран,со 180°Ротирачки Камера 1200 mAh Децата Мини Печати Дигитална Камера Вградена
  • Обновено

Fmystery Децата Печатач 2.4-инчен High-Definition Екран,со 180°Ротирачки Камера 1200 mAh Децата Мини Печати Дигитална Камера Вградена

DEN 696.00

180°ротирачки камера,20 милиони пиксели, предните и задните двојна фотографија и видеоснимка,екран во бој

Qinyayoa Деца Дигиталната Камера, Детска Играчка Камера 12 MP Анти Пропадна Храна Одделение ABS за Момчиња и Девојчиња за Деца(Розева)
  • Обновено

Qinyayoa Деца Дигиталната Камера, Детска Играчка Камера 12 MP Анти Пропадна Храна Одделение ABS за Момчиња и Девојчиња за Деца(Розева)

DEN 458.40

Голем капацитет, без грижи, 2000m Ah батеријата, силна издржливост, USB интерфејс е лесно да се дополни моќ.Ка�

Navitech Пурпурна Инстант Камера за Носење и Патна Торба Компатибилен со Fujifilm instax Мини 9 Инстант Камера (со Преграда Компатибилен
  • Обновено

Navitech Пурпурна Инстант Камера за Носење и Патна Торба Компатибилен со Fujifilm instax Мини 9 Инстант Камера (со Преграда Компатибилен

DEN 407.76

Овој водоотпорен перница вклучува поместена внатрешни работи да даде максимум во заштита на вашиот Инс

EUIQSNN Инстант Печатење на Камерата Фото хартија за Дигитален Hd 1080p Камери Нула Мастило Печатење Фото Selfie Видео Дигитална
  • Обновено

EUIQSNN Инстант Печатење на Камерата Фото хартија за Дигитален Hd 1080p Камери Нула Мастило Печатење Фото Selfie Видео Дигитална

DEN 1754.16

[Impresión instantánea един tecnología де tinta cero] : la función де impresión instantánea permite лос niños tomar фотографии / видео записи e impri

USHINING Инстант Печатење на Камерата за Деца, 12MP Дигитална Камера за Деца на Возраст од 3-12 Мастило Слободни Печатење 1080P Видео
  • Обновено

USHINING Инстант Печатење на Камерата за Деца, 12MP Дигитална Камера за Деца на Возраст од 3-12 Мастило Слободни Печатење 1080P Видео

DEN 1367.76

Задржите секој прекрасен момент.Континуирано снимање им овозможи на децата да го фати секој прекрасен �

Navitech Пурпурна Инстант Камера за Носење и Патна Торба Компатибилен со Fujifilm Споделување на СП-2 Инстант Камера (со Преграда
  • Обновено

Navitech Пурпурна Инстант Камера за Носење и Патна Торба Компатибилен со Fujifilm Споделување на СП-2 Инстант Камера (со Преграда

DEN 407.76

Овој водоотпорен перница вклучува поместена внатрешни работи да даде максимум во заштита на вашиот Инс