• Обновено
BISSELL BigGreen Комерцијални PowerForce Bagged Лесни, Исправен, Индустриски, Правосмукалка, BGU1451T

BISSELL BigGreen Комерцијални PowerForce Bagged Лесни, Исправен, Индустриски, Правосмукалка, BGU1451T

DEN 3510.72
Достапно за вашата нарачка

Залиха

13" Чистење на Патот Ширина, Лесни - 12 кг.Вклучува пукнатина алатка, комбинација прашина четка/тапацир алатка за Прилози продавница во задниот дел од вакуум. 5 Позиција висина прилагодување. 10 Amp мотор со 30' Кабелот. 3 Фаза Филтрација систем.Про Power Force Исправена Вакуум е дизајниран со корисник во умот.Од моќни вшмукување на подготвени за употреба прилози, оваа bagged исправена правосмукалка може да се чистат различни површини кои вклучуваат голи кат, висока тепих, и тапациран мебел.Со три филтрација фази и cyclonic чистење на системот на лесни правосмукалка, можете лесно да ги отстраните нечистотијата од секој ќош и агол.Продолжување стапче, долго кабелот за напојување и пет површината висина прилагодување, ви помогне во склопот чисти темелно.На лесен дизајн го прави вакуум лесно да се движат од соба в соба и транспорт на истите од ниво на ниво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Holove Ѕид-Монтирани Вакуум Конверзија на Рачна Правосмукалка за Ѕид-Монтирани Вакуум Конверзија на Рачна Правосмукалка за Мулти-Цел
  • Обновено

Holove Ѕид-Монтирани Вакуум Конверзија на Рачна Правосмукалка за Ѕид-Монтирани Вакуум Конверзија на Рачна Правосмукалка за Мулти-Цел

DEN 1809.60

◆【Супер вшмукување】 : 15 KPA високомоќ правосмукалка, одржување супер вшмукување може да се постигне дла

Cordless, Вшмукување Стап и Рачни Лесни Bagless Голем Капацитет Прашина Првенство Вакуум Идеален за Тешко Кат Тепих домашно Милениче
  • Обновено

Cordless, Вшмукување Стап и Рачни Лесни Bagless Голем Капацитет Прашина Првенство Вакуум Идеален за Тешко Кат Тепих домашно Милениче

DEN 1113.60

ИСПРАВЕНА ВАКУУМ : Отстранете домашно милениче коса, прав и повеќе со овој multifloor, мултиповршината намен�

Diydeg Правосмукалка, Безжични Лесни 1500Mah Батеријата Автомобил Вакуум со 0.1 L Првенство за Автомобил Внатрешни работи Чистење
  • Обновено

Diydeg Правосмукалка, Безжични Лесни 1500Mah Батеријата Автомобил Вакуум со 0.1 L Првенство за Автомобил Внатрешни работи Чистење

DEN 683.76

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

Правосмукалка, НИ Plug 110V‑220V Прилагодливи Рачни Прашина Почиста Продолжување Род Силна Вшмукување со Прашина Првенство за Мебел
  • Обновено

Правосмукалка, НИ Plug 110V‑220V Прилагодливи Рачни Прашина Почиста Продолжување Род Силна Вшмукување со Прашина Првенство за Мебел

DEN 708.00

Менувачот позиција е прилагодлив, и моќта на контрола на рачката 2‑брзина на вредноста е погоден за чис�

Sanitaire SC888K Комерцијални CRI Одобрени Исправена Правосмукалка со Отстранување Торба и 7 Amp Мотор, 12 Чистење на Патот
  • Обновено

Sanitaire SC888K Комерцијални CRI Одобрени Исправена Правосмукалка со Отстранување Торба и 7 Amp Мотор, 12 Чистење на Патот

DEN 7176.00

Опфаќа механички и електрични дефекти.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.