• Обновено
BISSELL BigGreen Комерцијални PowerForce Bagged Лесни, Исправен, Индустриски, Правосмукалка, BGU1451T

BISSELL BigGreen Комерцијални PowerForce Bagged Лесни, Исправен, Индустриски, Правосмукалка, BGU1451T

DEN 3510.72
Достапно за вашата нарачка

Залиха

13" Чистење на Патот Ширина, Лесни - 12 кг.Вклучува пукнатина алатка, комбинација прашина четка/тапацир алатка за Прилози продавница во задниот дел од вакуум. 5 Позиција висина прилагодување. 10 Amp мотор со 30' Кабелот. 3 Фаза Филтрација систем.Про Power Force Исправена Вакуум е дизајниран со корисник во умот.Од моќни вшмукување на подготвени за употреба прилози, оваа bagged исправена правосмукалка може да се чистат различни површини кои вклучуваат голи кат, висока тепих, и тапациран мебел.Со три филтрација фази и cyclonic чистење на системот на лесни правосмукалка, можете лесно да ги отстраните нечистотијата од секој ќош и агол.Продолжување стапче, долго кабелот за напојување и пет површината висина прилагодување, ви помогне во склопот чисти темелно.На лесен дизајн го прави вакуум лесно да се движат од соба в соба и транспорт на истите од ниво на ниво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Рака Вакуум Cordless со Висок r, Мини Рачни црвено со Li-ion Батерија Полнење Брзо Полнење Техника, за Дома Чистење. Д-р kshu ZJ666
  • Обновено

Рака Вакуум Cordless со Висок r, Мини Рачни црвено со Li-ion Батерија Полнење Брзо Полнење Техника, за Дома Чистење. Д-р kshu ZJ666

DEN 984.00

ИСПРАВЕНА ВАКУУМ : Отстранете домашно милениче коса, прав и повеќе со овој multifloor, мултиповршината намен�

Sanitaire SC888K Комерцијални CRI Одобрени Исправена Правосмукалка со Отстранување Торба и 7 Amp Мотор, 12 Чистење на Патот
  • Обновено

Sanitaire SC888K Комерцијални CRI Одобрени Исправена Правосмукалка со Отстранување Торба и 7 Amp Мотор, 12 Чистење на Патот

DEN 7176.00

Опфаќа механички и електрични дефекти.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.

Рачни Cordless Cleane Дома Следење на Безжични Рачни Молчи Мали Високо-Моќ Полнење Cordless Машина Силна Правосмукалка vaccumm средства
  • Обновено

Рачни Cordless Cleane Дома Следење на Безжични Рачни Молчи Мали Високо-Моќ Полнење Cordless Машина Силна Правосмукалка vaccumm средства

DEN 556.80

СВЕТЛОТЕЖИНА ПРЕНОСНИ и ергономски дизајниран кои ќе ви помогнат да избега од замор чисти и да ви помог

Cordless, Вшмукување Стап и Рачни Лесни Bagless Голем Капацитет Прашина Првенство Вакуум Идеален за Тешко Кат Тепих домашно Милениче
  • Обновено

Cordless, Вшмукување Стап и Рачни Лесни Bagless Голем Капацитет Прашина Првенство Вакуум Идеален за Тешко Кат Тепих домашно Милениче

DEN 1113.60

ИСПРАВЕНА ВАКУУМ : Отстранете домашно милениче коса, прав и повеќе со овој multifloor, мултиповршината намен�

ProTeam ProForce 1200XP Bagged Исправена Правосмукалка со HEPA Медиуми Филтрација, Комерцијални Исправена Вакуум со On-Board Алатки,
  • Обновено

ProTeam ProForce 1200XP Bagged Исправена Правосмукалка со HEPA Медиуми Филтрација, Комерцијални Исправена Вакуум со On-Board Алатки,

DEN 1476.00

DUALМОТОРЕН СИСТЕМ со цел да се задржи власта и на четка ролери и вшмукување моторни да се создаде моќна в

KAKAKE Правосмукалка, Убедливо Машина е Погоден за Чистење на Сите Видови на Подови со Правосмукалка и Четка за Чистење на Сите Видови
  • Обновено

KAKAKE Правосмукалка, Убедливо Машина е Погоден за Чистење на Сите Видови на Подови со Правосмукалка и Четка за Чистење на Сите Видови

DEN 1540.80

【Погоден за чистење на сите видови на подови】Погоден за чистење на различни катови, како на пример, под

Cordless Корисна и со можност да биде продолжен, Лесни Тивка Вшмукување 600W, Батерија Држи Рачни Vac, 2 Брзина Начини за домашно
  • Обновено

Cordless Корисна и со можност да биде продолжен, Лесни Тивка Вшмукување 600W, Батерија Држи Рачни Vac, 2 Брзина Начини за домашно

DEN 23819.52

Опфаќа механички и електрични дефекти.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.