• Обновено
Sanitaire Традиција Комерцијални Bagged Исправена Вакуум, SC688B

Sanitaire Традиција Комерцијални Bagged Исправена Вакуум, SC688B

DEN 4439.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Продолжен Живот Мотор обезбедува повеќе од 2, 000 часа на комерцијални одделение за чистење перформанси, што е 5 пати на моторни живот на просечно домаќинство во вакуум (во споредба со BISSELL Clean View Вртливата).Поткрепени со Сребрена Сертификација од Тепих и Килим Институт, ТРАДИЦИЈАТА SC688 B е потврдено за доставување на исклучителна чистење искуство.Издржливи структура вклучува поликарбонат худ дека е безбедно за тешки опкружувања.Голем капацитет за депонирање торба држи до 6. 1 quarts на нечистотија и остатоци за помалку прекин време за чистење.Уникатен одржување карактеристики, како на алатката-бесплатно четка се тркалаат и појас замена и метален клип торба ослободување систем, направи на оваа комерцијални вакуум лесен-за-користење и лесен за одржување.Комерцијални одделение кабелот за напојување е издржлив и има 50-метарски дофат за да се намали треба да вклучите приклучоците како често, и се обезбедува потенцијал за чистење површина од 7, 800 квадратни.ft.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Домаќинство Cordless Вакуум,Стап 4 во 1 со 23 KPA Моќен Вшмукување, Лесни Преносни Рачен Почиста за Дома Тешко Кат Тепих Милениче
 • Обновено

Домаќинство Cordless Вакуум,Стап 4 во 1 со 23 KPA Моќен Вшмукување, Лесни Преносни Рачен Почиста за Дома Тешко Кат Тепих Милениче

DEN 1336.80

Кој може да темелно чистење на било кој кат површина, на тој начин обезбедување на непрашина на површина

illombo го исклучите Робот Правосмукалка USB Полнење на Батеријата 90mins се Кандидира Време Издолжени Билатерални Четка за Чистење
 • Обновено

illombo го исклучите Робот Правосмукалка USB Полнење на Батеријата 90mins се Кандидира Време Издолжени Билатерални Четка за Чистење

DEN 1306.56

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

Sanitaire SC888K Комерцијални CRI Одобрени Исправена Правосмукалка со Отстранување Торба и 7 Amp Мотор, 12 Чистење на Патот
 • Обновено

Sanitaire SC888K Комерцијални CRI Одобрени Исправена Правосмукалка со Отстранување Торба и 7 Amp Мотор, 12 Чистење на Патот

DEN 7176.00

Опфаќа механички и електрични дефекти.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.

KAKAKE Правосмукалка, Убедливо Машина е Погоден за Чистење на Сите Видови на Подови со Правосмукалка и Четка за Чистење на Сите Видови
 • Обновено

KAKAKE Правосмукалка, Убедливо Машина е Погоден за Чистење на Сите Видови на Подови со Правосмукалка и Четка за Чистење на Сите Видови

DEN 1540.80

【Погоден за чистење на сите видови на подови】Погоден за чистење на различни катови, како на пример, под

Домаќинство Исправена Cordless,2 во 1 Лесни Рачни Стап Почиста,До 40min Работното Време,5500pa Силна Вшмукување,400ML Прашина Првенство,за
 • Обновено

Домаќинство Исправена Cordless,2 во 1 Лесни Рачни Стап Почиста,До 40min Работното Време,5500pa Силна Вшмукување,400ML Прашина Првенство,за

DEN 815.52

Кој може да темелно чистење на било кој кат површина, на тој начин обезбедување на непрашина на површина

Diydeg Правосмукалка, Безжични Лесни 1500Mah Батеријата Автомобил Вакуум со 0.1 L Првенство за Автомобил Внатрешни работи Чистење
 • Обновено

Diydeg Правосмукалка, Безжични Лесни 1500Mah Батеријата Автомобил Вакуум со 0.1 L Првенство за Автомобил Внатрешни работи Чистење

DEN 683.76

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

Cordless, Вшмукување Стап и Рачни Лесни Bagless Голем Капацитет Прашина Првенство Вакуум Идеален за Тешко Кат Тепих домашно Милениче
 • Обновено

Cordless, Вшмукување Стап и Рачни Лесни Bagless Голем Капацитет Прашина Првенство Вакуум Идеален за Тешко Кат Тепих домашно Милениче

DEN 1113.60

ИСПРАВЕНА ВАКУУМ : Отстранете домашно милениче коса, прав и повеќе со овој multifloor, мултиповршината намен�

Рачни Cordless Cleane Дома Следење на Безжични Рачни Молчи Мали Високо-Моќ Полнење Cordless Машина Силна Правосмукалка vaccumm средства
 • Обновено

Рачни Cordless Cleane Дома Следење на Безжични Рачни Молчи Мали Високо-Моќ Полнење Cordless Машина Силна Правосмукалка vaccumm средства

DEN 556.80

СВЕТЛОТЕЖИНА ПРЕНОСНИ и ергономски дизајниран кои ќе ви помогнат да избега од замор чисти и да ви помог

Правосмукалка, НИ Plug 110V‑220V Прилагодливи Рачни Прашина Почиста Продолжување Род Силна Вшмукување со Прашина Првенство за Мебел
 • Обновено

Правосмукалка, НИ Plug 110V‑220V Прилагодливи Рачни Прашина Почиста Продолжување Род Силна Вшмукување со Прашина Првенство за Мебел

DEN 708.00

Менувачот позиција е прилагодлив, и моќта на контрола на рачката 2‑брзина на вредноста е погоден за чис�

Holove Ѕид-Монтирани Вакуум Конверзија на Рачна Правосмукалка за Ѕид-Монтирани Вакуум Конверзија на Рачна Правосмукалка за Мулти-Цел
 • Обновено

Holove Ѕид-Монтирани Вакуум Конверзија на Рачна Правосмукалка за Ѕид-Монтирани Вакуум Конверзија на Рачна Правосмукалка за Мулти-Цел

DEN 1809.60

◆【Супер вшмукување】 : 15 KPA високомоќ правосмукалка, одржување супер вшмукување може да се постигне дла

Cordless Корисна и со можност да биде продолжен, Лесни Тивка Вшмукување 600W, Батерија Држи Рачни Vac, 2 Брзина Начини за домашно
 • Обновено

Cordless Корисна и со можност да биде продолжен, Лесни Тивка Вшмукување 600W, Батерија Држи Рачни Vac, 2 Брзина Начини за домашно

DEN 23819.52

Опфаќа механички и електрични дефекти.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.

ProTeam ProForce 1200XP Bagged Исправена Правосмукалка со HEPA Медиуми Филтрација, Комерцијални Исправена Вакуум со On-Board Алатки,
 • Обновено

ProTeam ProForce 1200XP Bagged Исправена Правосмукалка со HEPA Медиуми Филтрација, Комерцијални Исправена Вакуум со On-Board Алатки,

DEN 1476.00

DUALМОТОРЕН СИСТЕМ со цел да се задржи власта и на четка ролери и вшмукување моторни да се создаде моќна в

Рака Вакуум Cordless со Висок r, Мини Рачни црвено со Li-ion Батерија Полнење Брзо Полнење Техника, за Дома Чистење. Д-р kshu ZJ666
 • Обновено

Рака Вакуум Cordless со Висок r, Мини Рачни црвено со Li-ion Батерија Полнење Брзо Полнење Техника, за Дома Чистење. Д-р kshu ZJ666

DEN 984.00

ИСПРАВЕНА ВАКУУМ : Отстранете домашно милениче коса, прав и повеќе со овој multifloor, мултиповршината намен�