• Обновено
Злато Палецот Прстен Калифорнија Пети Прстени Sterling Silver Двојно се Вртат Жица Заврши Фацетирани Зачукуваше Прилагодливи Палецот Прстен за Жени

Злато Палецот Прстен Калифорнија Пети Прстени Sterling Silver Двојно се Вртат Жица Заврши Фацетирани Зачукуваше Прилагодливи Палецот

DEN 564.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Sterling Silver Се Вртат Жица Заврши Прилагодливи Палецот Прстен.Обичен Фунта Сребрена жица.Многу удобен за носење во текот на годината.Рачно изработени во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

4PCS Свила Шамија Прстен Клипот на Т-Маица Вратоврска Клипови за Жените Марами Затворач Половината Тока Мода Метален Прстен за Кошули
  • Обновено

4PCS Свила Шамија Прстен Клипот на Т-Маица Вратоврска Клипови за Жените Марами Затворач Половината Тока Мода Метален Прстен за Кошули

DEN 143.76

Материјал : Свила Шамија Прстен Клип за tshirt се направени од цинк легура, кој е издржлив за користење.Безб

Gem Камен Кралот 10K Жолто Злато во Лондон Сини Топаз и Бели Дијаманти Жените Ангажман Прстен (2.92 Кт Овална, скапоцен камен Birthstone,
  • Обновено

Gem Камен Кралот 10K Жолто Злато во Лондон Сини Топаз и Бели Дијаманти Жените Ангажман Прстен (2.92 Кт Овална, скапоцен камен Birthstone,

DEN 7199.76

МЕРЕЊА : 10x8mm Овална Лондон Сини Топаз, 1.3x1.3мм Коло I J Дијамант.Вкупно Карат Тежина е 2.92 cttw.НАПРАВЕНА : во 10

Прстени за Жените Булчински Ангажман Прстен Креативна Комбинација Прстен Сет со Циркони Мода Избрана Срце Облик Прстени
  • Обновено

Прстени за Жените Булчински Ангажман Прстен Креативна Комбинација Прстен Сет со Циркони Мода Избрана Срце Облик Прстени

DEN 45.36

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ✔Не содржат никел, нема да биде алерг�

Gem Камен Кралот 925 Sterling Silver Црна Оникс Жените Ангажман Прстен (4.07 Cttw, Овална 12X10MM, скапоцен камен Birthstone, Достапни
  • Обновено

Gem Камен Кралот 925 Sterling Silver Црна Оникс Жените Ангажман Прстен (4.07 Cttw, Овална 12X10MM, скапоцен камен Birthstone, Достапни

DEN 1439.76

МЕРЕЊА : 12x10mm Овална Црна Оникс, 1x1mm Круг Бела Циркони.Вкупно Карат Тежина е 0.57 cttw.НАПРАВЕНА : во 925 Sterling Silve

925 Сребрен и 10K Жолто Златен Прстен Сет со Засекогаш Класичен Многу Светлина (IJK) Срце Облик Создадени Moissanite од Чарлс & Colvard
  • Обновено

925 Сребрен и 10K Жолто Златен Прстен Сет со Засекогаш Класичен Многу Светлина (IJK) Срце Облик Создадени Moissanite од Чарлс & Colvard

DEN 3120.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МЕРЕЊА : 5x5mm Срце Облик Многу Светлина

Тиркизна Прстен, Остриги Тиркизна Прстен,Spiny Тиркизна, Прстен, 925 Фунта Сребрен Прстен, Тиркизна Накит, Boho Прстен,декември Birthstone,
  • Обновено

Тиркизна Прстен, Остриги Тиркизна Прстен,Spiny Тиркизна, Прстен, 925 Фунта Сребрен Прстен, Тиркизна Накит, Boho Прстен,декември Birthstone,

DEN 959.76

Остриги Тиркизна Прстен.Скапоцен Камен Прстен.Тиркизна Прстен 925 Фунта Сребрен Прстен.Spiny Тиркизна.Ние �

Gem Камен Кралот 10K Жолто Злато Зелена Симулирани Смарагд и Дијамант Жените Ангажман Прстен (1.00 Кт Овална, Достапни 5,6,7,8,9)
  • Обновено

Gem Камен Кралот 10K Жолто Злато Зелена Симулирани Смарагд и Дијамант Жените Ангажман Прстен (1.00 Кт Овална, Достапни 5,6,7,8,9)

DEN 6959.76

МЕРЕЊА : 8x6mm Овална Зелена Нано Смарагд, 0.5x0.5mm Круг H јас Дијамант.Вкупно Карат Тежина е 1 cttw.НАПРАВЕНА : во