• Обновено
Искра Моменти Автоматско Наводнување капка по капка Колекции Затворен Само Полевање со 10L Вода Торба Houseplants Само Полевање Прилагодливи Drippers за Внатрешна Одмор Рас?

Искра Моменти Автоматско Наводнување капка по капка Колекции Затворен Само Полевање со 10L Вода Торба Houseplants Само Полевање Прилагодливи

DEN 479.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

❀【Вода-проток Контролира】убавината на Растенијата Наводнување Систем е флексибилност за houseplants, Со прилагодливи проток на водата, растенијата се способни да пијат редовно,без текот на наводнување. ❀【Лесен за Употреба】Растенијата Вода Систем е екстремно едноставно и практично, се достапни во само неколку чекори за да ја инсталирате, направени од добри квалитетни материјали кои се солиден и издржливи. ❀【Одмор асистент】целосна вода торба ќе трае над 24 часа, така што вие можете безбедно да ја напушти својата растенијата на сопствените додека сте на одмор.Совршен за наводнување помошник за вашиот дом, канцеларија и слично. ❀【Дизајн Highlightst】Затворен систем за наводнување доаѓа со голем 10 литри вода торба и 10 прилагодливи drippers, 33ft 1/4"празно дистрибуција, цевки кои може да се намали за вашите индивидуални барања. ❀Чувајте ги вашите растенија напои и здрави,ќе уживате во позелен и повеќе претрупан растенија и potted.Prefect за вашата Внатрешна Отворено Градина, Houseplants, Стаклена градина, Билки, Патио Растенија, Виси Кошеви, Биро Садови, Виси Растенија.Затворен систем за наводнување е еден идеален начин да се водни растенија, таа обезбедува прецизна количина на вода точно,заштеда на вода од прирачник за наводнување!.Додадете затворен растенијата наводнување комплет во вашиот дом и да се види вашиот цвеќиња напредува!Можете да уживате во вашето слободно време, без рака за наводнување!.Прилагодувањата може да се прилагоди за да се приспособат на различни цвеќиња, стаклена градина, билки и затворен зеленило, како ferns.Откако патио растенијата наводнување комплет е основана,Без overflows или хаос и нема изумреа катастрофи следниве - само енергична, освежување раст. 1x - 10 L Растенијата Наводнување Вода Торба. 1x - 1/4"33ft /10m Црево. 9x - Т Прилагодливи Капе Emitter. 1x - Крај Прилагодливи Dripper. 5x - Бодликава Tee. 10x - Поддршка на Удели. 1x - 2 Начин Конектор. 2x - на Крајот на затворачи. 2x - Ѕидот Стеги.Затворен систем за наводнување е еден идеален начин да се водни растенија, таа обезбедува прецизна количина на вода точно,заштеда на вода од прирачник за наводнување!Додадете затворен растенијата наводнување комплет во вашиот дом и да се види вашиот цвеќиња напредува!Можете да уживате во вашето слободно време, без рака за наводнување!Прилагодувањата може да се прилагоди за да се приспособат на различни цвеќиња, стаклена градина, билки и затворен зеленило, како ferns.Откако патио растенијата наводнување комплет е основана,Без overflows или хаос и нема изумреа катастрофи следниве - само енергична, освежување раст.Пакетот Вклучува : . 1x - 10 L Растенијата Наводнување Вода Bag1x - 1/4"33ft /10m Црево 9x - Т Прилагодливи Капе Emitter1x - Крај Прилагодливи Dripper5x - Бодликава Tee10x - Поддршка Stakes1x - 2 Начин Connector2x - Крај closures2x - Ѕидот Стеги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фото Албум,Држачот На Голем Капацитет Photocards Организатор Име Картичка Photocards Ракав Фото Колекција Photocard Носител(Сив)
 • Обновено

Фото Албум,Држачот На Голем Капацитет Photocards Организатор Име Картичка Photocards Ракав Фото Колекција Photocard Носител(Сив)

DEN 257.28

Материјал : фото албум се направени од СТП кожа,пластика, која може да се даде сеопфатна заштита на вашио

Skywin Безжична Станица за Полнење и да Игра и Полнење Пакет за Xbox Еден Контролер - Чи Полнење Контролер Застане и да Игра и Полнење
 • Обновено

Skywin Безжична Станица за Полнење и да Игра и Полнење Пакет за Xbox Еден Контролер - Чи Полнење Контролер Застане и да Игра и Полнење

DEN 599.76

Батерија на Pack и Безжични Полнење База со LED Статус на Полнење.Чело, а Екранот на вашиот XBOX Еден Контроло�

Evolur Удобност Рамнотежа Плус Врховниот 260 Серпентина Внатрешна Пролет Креветчето & Деца Душек, Водоотпорен, Зелена Guard Gold
 • Обновено

Evolur Удобност Рамнотежа Плус Врховниот 260 Серпентина Внатрешна Пролет Креветчето & Деца Душек, Водоотпорен, Зелена Guard Gold

DEN 1300.80

КАРАКТЕРИСТИКИ ДА се ПОГЛЕДНЕ ЗА : Отстранлив Мекото ткиво покрие со бебе безбедно патент, водоотпорен �

LED Светло Бар светилки drl Лента Фарови Собранието Headlamp Полнење Компатибилен со Ford Mustang 1999-2004, Пар, Хром Домување,
 • Обновено

LED Светло Бар светилки drl Лента Фарови Собранието Headlamp Полнење Компатибилен со Ford Mustang 1999-2004, Пар, Хром Домување,

DEN 2805.12

▶️ Оваа фарови е компатибилен со Ford Mustang 19992004 ▶️ Пакетот доаѓа со [1] возачот страна светла, [1] патникот �

SANXIULY Компатибилен со Fitbit Полнење 5 бенд Еластичен Самостојна Јамка,Еластична Најлон Види Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење
 • Обновено

SANXIULY Компатибилен со Fitbit Полнење 5 бенд Еластичен Самостојна Јамка,Еластична Најлон Види Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење

DEN 259.20

специјално дизајниран за fitbit полнење 5,тоа се совпаѓа совршено.Мека Удобно Материјал : Мека најлон матер

Косата Clippers за Мажи Професионални Cordless Clippers Фризура Косата Тример за Полнење Батерија Главата Хлапак за Деца и Возрасни
 • Обновено

Косата Clippers за Мажи Професионални Cordless Clippers Фризура Косата Тример за Полнење Батерија Главата Хлапак за Деца и Возрасни

DEN 479.76

【Userfriendly Дизајн】 Прецизност лицето коса s модерен.Висок preformance Тножот, трајни, остар и без оштетување на

JTWMY Етничка Резервоарот Блузи, за Жени Лето Чисто Геометриски Печатени V Вратот без Ракави Кошули Мода Лабава Одговара Вест Блузи
 • Обновено

JTWMY Етничка Резервоарот Блузи, за Жени Лето Чисто Геометриски Печатени V Вратот без Ракави Кошули Мода Лабава Одговара Вест Блузи

DEN 225.36

каубојци кошули за мажи tshirts кошули за жените кошули за тинејџерите девојчиња кошули, кошули жените обл�

Qewmsg Преносни Погоден За Носене Прочистувач На Воздух Ѓердан Негативни Јони Кислород Бар Го Исклучите Deodorant Отстрани Воздух
 • Обновено

Qewmsg Преносни Погоден За Носене Прочистувач На Воздух Ѓердан Негативни Јони Кислород Бар Го Исклучите Deodorant Отстрани Воздух

DEN 2399.76

1 Свеж воздух : за Да се елиминира чад и прашина, негативно наелектризирани негативни јони и позитивно на

1 S25S -MCLNR12 +1PC CNMG431-МА Струг Внатрешни Вртење & Профилирање Алатка Носител на Главната Агол 95° Носителот Струг Сечење Алатки
 • Обновено

1 S25S -MCLNR12 +1PC CNMG431-МА Струг Внатрешни Вртење & Профилирање Алатка Носител на Главната Агол 95° Носителот Струг Сечење Алатки

DEN 957.60

☞Модел Код : S25 SMCLNR12 ( 25мм*250mm / 1"* 10") ☞Тип : Внатрешни Вртење на Држачот, Главниот Агол : 95°,Материјал : За�

Mouse Pad со врвка за околу Поддршка Ергономски Глушец Подлога со ременче за на Одмор Удобно Mouse Pad за Игри на среќа/Работни Мемориска
 • Обновено

Mouse Pad со врвка за околу Поддршка Ергономски Глушец Подлога со ременче за на Одмор Удобно Mouse Pad за Игри на среќа/Работни Мемориска

DEN 263.76

★【Ергономски Дизајн Зглоб Поддршка】На ергономски мека гелисполнет врвката за на одмор обезбедува до�

Дел Имајќи Возен имајќи 10pcs R166ZZ 4.762 * 9.525 * 3.175 мм Единствен Возен Метал Заштитените Длабоко Ритам Челик Топката Лежишта
 • Обновено

Дел Имајќи Возен имајќи 10pcs R166ZZ 4.762 * 9.525 * 3.175 мм Единствен Возен Метал Заштитените Длабоко Ритам Челик Топката Лежишта

DEN 557.04

Ова длабокомило запечатени топката имајќи е за употреба во апликации кои вклучуваат во комбинација рад

Симпатична, Но Психо Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека Играчка Колекција
 • Обновено

Симпатична, Но Психо Количка За Перење Кошница Да Го Пореметат Складирање Организатор Со Капак За Облека Играчка Колекција

DEN 791.76

Оксфорд ткаенина.Направени од висококвалитет на Оксфорд ткаенина ткаенина со вграденво водоотпорен сл

Цвет Џеб Види Ѓердан,се Зголеми Џеб Види Ѓердан,Подарок за Женска и за Неа, се Зголеми Цвет, Подарок за Неа, Besties Подарок Свадба,M241
 • Обновено

Цвет Џеб Види Ѓердан,се Зголеми Џеб Види Ѓердан,Подарок за Женска и за Неа, се Зголеми Цвет, Подарок за Неа, Besties Подарок Свадба,M241

DEN 167.76

Материјал : Алуминиум & Стакло Cabochon ,Боја : како што е прикажано.Божиќ Џеб Види Ѓердан,најдобриот подарок