• Обновено
BEAMTECH 194 LED Сијалица,57-СМД 3014 Чипсети T10 Оптоварување W5W 2825 158 161 168 184 Canbus Не-Поларитетот Грешка Слободни Купола Мапата Вратата Учтивост Лиценца Плоча Замена Светилки Xen

BEAMTECH 194 LED Сијалица,57-СМД 3014 Чипсети T10 Оптоварување W5W 2825 158 161 168 184 Canbus Не-Поларитетот Грешка Слободни Купола

DEN 287.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

BEAMTECH 194 LED Сијалица,Секое парче Вклучува висок квалитет на 57-СМД 3014 LED чип,на кој може да 360 степени осветлување,екстремно светла(Пакување од 6).Температура на бојата : 6500 K(Бела),Светлосен Флукс : 400 Lm/Крушка,Напон : 12 V-DC,Двоен Слој PCB,Алуминиумски Домување,без Грешки,Не Поларитетот,EMC : Се Решени.Директна замена за сите T10 Оптоварување Тип : W5 W,147,152,158,159,161,168,184,192,193,194,2825.Големина : 3.4cmx1.2cmx1.2cm 1.33"x0.47"x0.47"(се Обрне внимание на димензиите пред цел.).Честа употреба за Внатрешни работи (Карта,Куполата,Карго,Учтивост) Светлина,Табличка Светлина,Паркинг Светлина,да се Претвори Сигнал Светлина,Агол, Светлина,од Страна на Маркерот Светлина,Опашка Светлина,и Копија Светла,Честа употреба за Автомобил,Камион,Мотор,Мопед,Приколка,RV,Брод,Морски,и др.Енергија-Заштеда,Ниска температура,Ниска Потрошувачка на Енергија,Долго-траен Живот до 100,000 Часа.Само Plug and play,лесно installtion.BEAMTECH 194 LED Сијалица Спецификација : *LED Чип : 57 SMD 3014 LED Чип,360 степени осветлување,супер светло. *Коло : Двоен Слој PCB,Повеќе стабилен квалитет. *Алуминиумски Домување : Одлична заштита и топлина дисипација. *Canbus функција : Грешка слободни отпорник, Постојан струја и ЕМК. *Инсталирајте : Plug and play,не Поларитетот, лесно да се инсталира. *Пакет Вклучуваат : 6 Pcs LED Светилки Опис : Напон : DC12 V Боја Температура : 6500 K(Бела) Лумен Излез : 400 LM/Сијалица е Применливо : T10 Оптоварување,W5 W,147,152,158,159,161,168,184,192,193,194,2825 answer : ___________________________ Note : Пред купување,ве молиме потврдете го големина во оригиналниот прирачник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1/4 месо тело Конкавна Радиус Конвексни Мелење Секачи Колона Линија Нож Калапи Рутер Малку Tenon Машина Алатка(1pcs)
  • Обновено

1/4 месо тело Конкавна Радиус Конвексни Мелење Секачи Колона Линија Нож Калапи Рутер Малку Tenon Машина Алатка(1pcs)

DEN 1192.80

Со користење на рачно производство на фиока или други машини.Цврст челик, прекалени тела со анти провиз�

Пластични Складирање Случај Организаторот За Лице Маска, Преносни Пластични Кутии за Складирање, Загадување Превенција Складирање
  • Обновено

Пластични Складирање Случај Организаторот За Лице Маска, Преносни Пластични Кутии за Складирање, Загадување Превенција Складирање

DEN 191.76

Пакет содржина пакетот содржи складирање кутија со големина на L 19 x W 11 x H 1.7 CM / L 13 x W 13 x 0,8 cm; рамен, мал во

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1203L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот
  • Обновено

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1203L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот

DEN 1770.24

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со "Фолксваген" Multivan T5 04 / 2003.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Про�

PROOX Кујна Тенџере Додатен Ѕид Потоне Тапа Виткање Растеглив Солидна Месинг Тапа со Две Рачки Една Дупка за Инсталација - Мат Црна
  • Обновено

PROOX Кујна Тенџере Додатен Ѕид Потоне Тапа Виткање Растеглив Солидна Месинг Тапа со Две Рачки Една Дупка за Инсталација - Мат Црна

DEN 2087.76

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] Заверена од CUPC, 100% месинг изградба, proox тенџере додатен тапа со мат црна слој обезбедува

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола
  • Обновено

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола

DEN 263.76

Уживајте во слободата на 10 метри пренос 10 метри долги пренос е постојано поврзан и може да се слуша дури

Aquatix Про Премиум 2pc Компатибилен Патент Замена Кеси за Поларис 280 & 480, Тешки Базен Правосмукалка/Filter Делови, Лесно да го
  • Обновено

Aquatix Про Премиум 2pc Компатибилен Патент Замена Кеси за Поларис 280 & 480, Тешки Базен Правосмукалка/Filter Делови, Лесно да го

DEN 382.80

КОМПАТИБИЛЕН : Работи без напор со Поларис 280 & 480 (Дел K13 & K16).Ќе Добиете 1 Премиум Торба!.СОВРШЕНО се ВКЛОПУ

Маска за Чување, Преносни Маска Носителот Маски За Лице, Пластични Лицето Маска Складирање Кутија - Dustproof, Безбедно и Светлина
  • Обновено

Маска за Чување, Преносни Маска Носителот Маски За Лице, Пластични Лицето Маска Складирање Кутија - Dustproof, Безбедно и Светлина

DEN 1305.60

Пакет содржина пакетот содржи складирање кутија со големина на L 19 x W 11 x H 1.7 CM / L 13 x W 13 x 0,8 cm; рамен, мал во

Водоотпорен Кат Мат, Бебе Јадење Стол Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM, SMT105-EF345)
  • Обновено

Водоотпорен Кат Мат, Бебе Јадење Стол Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM, SMT105-EF345)

DEN 609.36

【МУЛТИФУНКЦИЈА】Мултифункционален и големи димензии, тоа може да се користи како бебе заштита подлога,

Happyyami 10pcs Птичји Кафез Хранење Сад Quail Пиле Соработка Пиење Чаши Пилешко Вода Фидер Гулаб Фарма на Животните Храна Фармацевт
  • Обновено

Happyyami 10pcs Птичји Кафез Хранење Сад Quail Пиле Соработка Пиење Чаши Пилешко Вода Фидер Гулаб Фарма на Животните Храна Фармацевт

DEN 367.20

Со светли бои и со едноставен дизајн, ова е исто така отворен декорација.Оваа фонтана за пиење е погодна

Искра Toots - Оригинал Tooting Еднорог Кадифен - Посебно Делукс Издание Кутија за Поставување Единствен Замолчени Подарок, Смешно
  • Обновено

Искра Toots - Оригинал Tooting Еднорог Кадифен - Посебно Делукс Издание Кутија за Поставување Единствен Замолчени Подарок, Смешно

DEN 1199.76

ИЗНЕНАДУВАЧКИ СМЕШЕН : Препарирани животни никогаш не била оваа забава, или оваа смешна.Стискаш Искра Too