• Обновено
JGB-JFlex Хидраулични Црева, 1/2x4', Машки NPT x Машки NPT Конекција, 2-Жица, 4000 psi

JGB-JFlex Хидраулични Црева, 1/2x4', Машки NPT x Машки NPT Конекција, 2-Жица, 4000 psi

DEN 443.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Хидраулични Црева. 2 Жица.Висок Притисок.Наведнуваат Радиус : 7.08. Максимална Температура : 212° F. Висок притисок хидраулично масло линии се користат во градежништвото, машински алатки & земјоделство апликации за користење нафта, или вода базирани хидраулични течности.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка
  • Обновено

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка

DEN 1108.80

【Апликации】Оваа распрснување алатка за полнење е идеален за цевки распрснување и може да се користи з�

PROOX Кујна Тенџере Додатен Ѕид Потоне Тапа Виткање Растеглив Солидна Месинг Тапа со Две Рачки Една Дупка за Инсталација - Мат Црна
  • Обновено

PROOX Кујна Тенџере Додатен Ѕид Потоне Тапа Виткање Растеглив Солидна Месинг Тапа со Две Рачки Една Дупка за Инсталација - Мат Црна

DEN 2087.76

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] Заверена од CUPC, 100% месинг изградба, proox тенџере додатен тапа со мат црна слој обезбедува