• Обновено
Пет ѕвездички 1-1/2 Инчен Патент Врзивно средство, Лесен Пристап, Трајни, Црвена / Сива (29278BE7)

Пет ѕвездички 1-1/2 Инчен Патент Врзивно средство, Лесен Пристап, Трајни, Црвена / Сива (29278BE7)

DEN 479.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Лесен пристап јасно размавта со bungee затворање ви овозможува брзо да отворите врзивно без unzipping.Вклучува 3-табот проширување на датотека да го решите до 180 листови и три 1 ½ " прстени за да се одржи до 300 листови.Врзивно средство вклучува и еластична бенд да се одржи мали Објекти во движење.Црвено/сива. 13 ¼ "x 12 ¾" големина се вклопува во еден ранец.ТРАЕ ЦЕЛАТА ГОДИНА.Оваа Пет ѕвездички Патент Врзивно е трајни изградба е водоотпорен и лесно withstands честа употреба.Неговата двојно патентите обезбеди сите на врзивно содржината за грижете се-слободен носење и чување.Лесен Пристап Clearview размавта со bungee затворање ви овозможува брзо да отворите на врзивно средство во движење без unzipping.3-табот проширување на датотека со обоени labels е вклучен внатре врзивно да се организираат до 180 листови.Оваа 1-1/2" врзивно има 3 прстени кои сигурно држи до 300, 3-дупка удирани со тупаници листови.Врзивно средство, исто така, има еластична бенд за задржување на мали објекти во движење, како и пенкала или флеш диск.Црвено/Сива.Се вклопува во ранец со 13-1/4" x 12-3/4" димензија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Органски Амла Масло - Чиста и Природни Влакна Масло, Брада Масло, Индиски Gooseberry Раст на Косата & Скалпот Масло 2 мл ИЛИ 4 мл
  • Обновено

Органски Амла Масло - Чиста и Природни Влакна Масло, Брада Масло, Индиски Gooseberry Раст на Косата & Скалпот Масло 2 мл ИЛИ 4 мл

DEN 1132.80

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ОРГАНСКИ АМЛА МАСЛО : Нашата органски Амла масло е со врвен квалитет, 100% чист и сите при

HEALLILY Рог Чешел Главата Massager Дрвени Чешел за Жените и Мажите Природни Сандаловина Чешел за Старешините Семејството 1 Компјутер
  • Обновено

HEALLILY Рог Чешел Главата Massager Дрвени Чешел за Жените и Мажите Природни Сандаловина Чешел за Старешините Семејството 1 Компјутер

DEN 316.56

Сакајте нула вашиот скалп во споредба со пластична чешел.Природно дрво е кожата пријателски и корисни �

JUSTDANMING Козметички витрини Шминка Организатор со Огледало за Козметички Капацитет на Складирање Кутија Десктоп Преземање Multilayer
  • Обновено

JUSTDANMING Козметички витрини Шминка Организатор со Огледало за Козметички Капацитет на Складирање Кутија Десктоп Преземање Multilayer

DEN 1180.80

Напредни заштита на животната средина материјал PP пластика, повеќе издржливи.Повеќе фиоки и lattices се нап

Cfty Дрво Завртка M5 M6 М8 M10 М12 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB5787 Шестоаголна Глава со Serrated Страната Капа Хексадецимален
  • Обновено

Cfty Дрво Завртка M5 M6 М8 M10 М12 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB5787 Шестоаголна Глава со Serrated Страната Капа Хексадецимален

DEN 630.24

На шрафовите се направени на 304 нерѓосувачки челик, не е лесно да се скрши.Тоа е фирма и практични.Не е ле�

8 во 1 Докинг Станица,Тип‑C Докинг Станица Центар Мулти‑Интерфејс Конвертор,4K USB2 1000Mbps Мрежна Порта,на Компјутер, Лаптоп, Десктоп
  • Обновено

8 во 1 Докинг Станица,Тип‑C Докинг Станица Центар Мулти‑Интерфејс Конвертор,4K USB2 1000Mbps Мрежна Порта,на Компјутер, Лаптоп, Десктоп

DEN 1070.16

➤【Мулти Интерфејс】На докинг станица има 8 каков надворешен уред интерфејси, која може да се реши непри