• Обновено
Цвет и Пеперутка Привремени Тетоважи за Жените, 14 Големи Листови Секси Зголеми Peony Тетоважи Налепници Тело Рака на Нога Уметност DIY Лажни Тетоважа за Возрасни Девој

Цвет и Пеперутка Привремени Тетоважи за Жените, 14 Големи Листови Секси Зголеми Peony Тетоважи Налепници Тело Рака на Нога Уметност

DEN 143.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Цвет и Пеперутка Привремени Тетоважи за Жените】 - Постојат 14 Листови Висока Quallity Голема Тетоважа Налепници Во Секој Пакет, големината е 7.5*3.6 инчен (9*19cm), што се користи за грбот, рамената, грбот, нозете и кој било друг дел од вашето тело. 【Исклучителна Desgins】- привремени тетоважи за жените имаат 70 исклучителна стилови цвеќиња и пеперутки : Роуз, пеперутки, peony,и др.Убава temp tats за дама, девојки и жени секси може да се користи како кул комбинација тетоважи.За да ја изразат својата индивидуалност и уникатни. 【Високо-квалитетни и Здрави 】- Нашите привремена тетоважа налепници имаат уникатен дизајн и напредна технологија на печатење, Тие изгледа не се разликува од вистинска тетоважа.Згора на тоа, овие цвет тетоважи се не-токсични и не-алергиски и лесно да се отстрани, aslo тоа може да трае многу денови на вашето тело ,забава за сите возрасти, вклучувајќи ги и децата и возрасните. 【Лесно да се примени】- Страв за болката?Не грижете се повеќе.Нашите модни привремени тетоважи е лесен за употреба.Прво, ги Избрише вашата кожа чиста, а Потоа се држи моделот со лицето надолу на кожата, а потоа се покрива со влажен сунѓер за 20-30 секунди, и откривањето на задниот хартија, ќе добиете совршен тетоважа!И тоа може да биде лесно да се отстранат со алкохол или со бебешко масло. 【Применливи Прилики】Носат нашиот цвет привремени тетоважи кога и каде што сакате!Може да се држи овие тетоважи на телото рака нозе рамо зглобовите на рацете на градите лице нога вратот, градите и грбот.Одлична за секоја прилика на партијата клуб свадба на плажа фестивали базен концерти булчински патуваат празник кој датира и секојдневниот живот.Исто така може да ги применуваат во некои мазна предмети, на пример, стакло, канцелариски материјал, хартија, пластика, телефон случај.За Производот : Пакетот Вклучува : 14 Листови Цвет Привремени Тетоважи Како Да Го Користите : 1. Отсечени тетоважа на избор и да ги отстрани транспарентен филм. 2. Место тетоважа со лицето надолу на кожата. 3. Влажни тетоважа темелно со сунѓер или крпа. 4. По 30 секунди, нежно отстранете го задниот хартија. 5. Овозможи тетоважа да се исуши.Answer : ___________________________ Note : Не се наменети за деца под 3 години.Не се стави директно на око.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Уникатен Groundskeeper Подароци, Groundskeeper. Јас не сум Расправаат. Јас сум Само Објаснување Зошто јас сум во ПРАВО, Уникатен
  • Обновено

Уникатен Groundskeeper Подароци, Groundskeeper. Јас не сум Расправаат. Јас сум Само Објаснување Зошто јас сум во ПРАВО, Уникатен

DEN 598.80

Groundskeeper МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ

1/4 месо тело Конкавна Радиус Конвексни Мелење Секачи Колона Линија Нож Калапи Рутер Малку Tenon Машина Алатка(1pcs)
  • Обновено

1/4 месо тело Конкавна Радиус Конвексни Мелење Секачи Колона Линија Нож Калапи Рутер Малку Tenon Машина Алатка(1pcs)

DEN 1192.80

Со користење на рачно производство на фиока или други машини.Цврст челик, прекалени тела со анти провиз�

PROOX Кујна Тенџере Додатен Ѕид Потоне Тапа Виткање Растеглив Солидна Месинг Тапа со Две Рачки Една Дупка за Инсталација - Мат Црна
  • Обновено

PROOX Кујна Тенџере Додатен Ѕид Потоне Тапа Виткање Растеглив Солидна Месинг Тапа со Две Рачки Една Дупка за Инсталација - Мат Црна

DEN 2087.76

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] Заверена од CUPC, 100% месинг изградба, proox тенџере додатен тапа со мат црна слој обезбедува

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza
  • Обновено

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza

DEN 1288.56

【Подобрување на ефикасноста】Taillights Задна Кочница Светилка,Усвојување на напредни прозрачна единствен

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење
  • Обновено

Xuulan Xianglaa-Рутер малку, 1PC 2/4 Флејта Зацементира Карбид Агол Заокружување Крајот Мелници,Топката Nosed Конкавна Радиус Мелење

DEN 511.20

Име : R Агол Заокружување Крајот мелници / Конкавни Мелење Машина.Материјал : Зацементира Карбид Ножот.Ин