• Обновено
KFidFran Лаборатории Burette Менгеме 2 Prongs 360 степени Вртливата Bosshead Двојна Прилагодливи Тест Цевка Менгеме Отвора До 75мм Дијаметар, 2 Прст Лабораторија Менгеме Retort Prong Вил?

KFidFran Лаборатории Burette Менгеме 2 Prongs 360 степени Вртливата Bosshead Двојна Прилагодливи Тест Цевка Менгеме Отвора До 75мм

DEN 2229.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Материјал] - Јаглероден челик изградба и ПВЦ Обложени Вилица. [Заштита] - PVC-Завиткани вилици може добро заштитете го вашиот стакло од гребење, слој може да носи 100℃ / 212℉ во кратко време и ние ве советуваме да се отстрани слој пред екстремни температура се користи. [Прилагодливи] - 2 вилици лабораторија менгеме, вртливата bosehead, dual knob за прилагодување, Отворање Опсег : 15-75mm. [Лесна Употреба] - Завртка прилагодувања, можете да ги прилагодите на вилицата ширина сакате лесно.([Einfache Bedienung] - Schraubeneinstellungen, können Sie die gewünschte Kieferbreite einfach einstellen. [Апликации] - Одлична за одржување на колба, стаклени цевки, burette, одделување на инка и друго стакло во лабораторија, наука училница и дома.([Anwendungen] - Идеален zum Halten фон Kolben, Glasröhren, Büretten, Scheidetrichtern und anderen Glaswaren im Труд, im naturwissenschaftlichen Klassenzimmer und zu Hause.KFid Fran Лаборатории Burette Менгеме 2 Prongs 360 степени Вртливата Bosshead Двојна Прилагодливи Тест Цевка Менгеме Отвора До 75мм Дијаметар, 2 Прст Лабораторија Менгеме Retort Prong Вилица Стил ПВЦ Обложени Head Specifications : Материјал : Јаглероден Челик, PVCFinish : Цинк Plated Color : Сребрен Тон, Red Total Должина : 170mm / 6.69"Макс Вилица Отворање : 75mm / 2.95"Пакет Содржина : 1 x Лаборатории Burette Clamp Descriptions : 1. ПВЦ-Завиткани вилици може добро заштитете го вашиот стакло од scratching2. 2 вилици лабораторија менгеме, вртливата bosehead, dual knob за прилагодување, Отворање Опсег : 15-75mm.3. 2 Prongs Прилагодување Лабораторија Менгеме идеален за лабораторија, совршен за тест цевки, burettes, или колби и сите Универзални Менгеме.4. 2 прст стил ПВЦ-завиткани главата лабораторија менгеме Користи за beaker менгеме, тест цевка менгеме, burette менгеме, кондензаторот цевка се стега.Опис на German Labs Bürettenklemme 2 Zinken 360-Град-Schwenkkopf Doppelverstellbare Reagenzglasklemme öffnet бис zu 75 mm Durchmesser, 2-Прст-Laborklemme Retortenzinken-Kiefer-Stil ПВЦ-beschichteter Kopf[Материјал] - Konstruktion ани Kohlenstoffstahl und ПВЦ-beschichtete Backe.[Schutz] - PVC-umwickelte Backen können Ihre Glaswaren стомакот vor Kratzern schützen.[Einstellbar] - 2-Backen-Laborklemme, schwenkbarer Bosehead, Doppelknopf zur Einstellung, Öffnungsbereich : 15-75 mm.[Einfache Bedienung] - Schraubeneinstellungen, können Sie die gewünschte Kieferbreite einfach einstellen.[Anwendungen] - Идеален zum Halten фон Kolben, Glasröhren, Büretten, Scheidetrichtern und anderen Glaswaren im Труд, im naturwissenschaftlichen Klassenzimmer und zu Hause.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Преносни Памук Бонбони Креаторите на Машина за Децата, Домаќинството Мини Бонбони Изработка на Полнење, за Дома Роденден Семејството
 • Обновено

Преносни Памук Бонбони Креаторите на Машина за Децата, Домаќинството Мини Бонбони Изработка на Полнење, за Дома Роденден Семејството

DEN 935.52

????【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА 】 Пред да го користите, ќе можете да прочитате чекори за да се користат : 1.Вклучува

Природата Gnaws Силеџија Стапови за Кучиња - Премија за Природни и Вкусни Месо Коски - Едноставен Долготрајни Куче Џвакање Третира
 • Обновено

Природата Gnaws Силеџија Стапови за Кучиња - Премија за Природни и Вкусни Месо Коски - Едноставен Долготрајни Куче Џвакање Третира

DEN 70.80

ЕДНА СОСТОЈКА КУЧЕ CHEWS Направени со само 100% природни премиум квалитет Говедско месо Силеџија Стапчиња.�

Xmomx 2 Парчиња 4-Prong +2 Парчиња Tee Морон Вшмукување Чаша Топче За Голф Retriever Грабител Ги Собереш Назад Saver Ноктот Стави
 • Обновено

Xmomx 2 Парчиња 4-Prong +2 Парчиња Tee Морон Вшмукување Чаша Топче За Голф Retriever Грабител Ги Собереш Назад Saver Ноктот Стави

DEN 244.80

Боја : Црна.Материјал : Синтетички пластика / Гума.Едноставен за употреба, тоа одговара на било голф putter

lanskou Перница Табела Покрие Сјајна Солза Отпорни МИЛЕНИЧЕ Расположливиот Погодно Табела Декоративни Крпа за Лице - Светло Сина
 • Обновено

lanskou Перница Табела Покрие Сјајна Солза Отпорни МИЛЕНИЧЕ Расположливиот Погодно Табела Декоративни Крпа за Лице - Светло Сина

DEN 104.64

Оваа табела ги покрие е сјајот, со користење на тоа да ги красат маса во партијата е окофаќање и уникатен

Bedsure погоден за носене Ќебе Качулка - Долго-Должина Маскирани Ќебе Sweatshirt за Жени, Мажи, Тинејџери Sherpa Руно Ќебе Јакна
 • Обновено

Bedsure погоден за носене Ќебе Качулка - Долго-Должина Маскирани Ќебе Sweatshirt за Жени, Мажи, Тинејџери Sherpa Руно Ќебе Јакна

DEN 959.76

Sherpa,Руно.Машина За Миење.Изненадувачки Топло : Направен со 220 GSM од дебел, неустоимо мека полиестер руно и

Houndsense Мулти Пак Снопови Вклучувајќи ги и Оригиналните Greenies 12oz Стоматолошки Куче Третира - 2pk и Бонус Кадифен Squeaker
 • Обновено

Houndsense Мулти Пак Снопови Вклучувајќи ги и Оригиналните Greenies 12oz Стоматолошки Куче Третира - 2pk и Бонус Кадифен Squeaker

DEN 719.76

ВКЛУЧУВА : (2ct) 12oz, Оригинални Greenies Стоматолошки Куче Третира Редовни Големина и (1) Houndsense Кадифен Squeaker Куч

Естетиката Манекен Главата Гума Пракса Обука Главата Козметологијата Манекен Кукла Лице Главата за Трепки Шминка Пракса - Шминка
 • Обновено

Естетиката Манекен Главата Гума Пракса Обука Главата Козметологијата Манекен Кукла Лице Главата за Трепки Шминка Пракса - Шминка

DEN 237.12

СПЕЦИФИКАЦИЈА : Големина9.37*5.5*4.5 инчи; Тежина1.1 кг;.МАТЕРИЈАЛ : Нашата eyelash сочинуваат главата е полна со м�

Цвет и Пеперутка Привремени Тетоважи за Жените, 14 Големи Листови Секси Зголеми Peony Тетоважи Налепници Тело Рака на Нога Уметност
 • Обновено

Цвет и Пеперутка Привремени Тетоважи за Жените, 14 Големи Листови Секси Зголеми Peony Тетоважи Налепници Тело Рака на Нога Уметност

DEN 143.76

【Цвет и Пеперутка Привремени Тетоважи за Жените】 Постојат 14 Листови Висока Quallity Голема Тетоважа Нале�

QXIAOYANus Количка Авиони инвалидска Количка, Лесни Виткање Количка со Handbrakes, Алуминиум Легура Преносни Еден Човек Трансфер
 • Обновено

QXIAOYANus Количка Авиони инвалидска Количка, Лесни Виткање Количка со Handbrakes, Алуминиум Легура Преносни Еден Човек Трансфер

DEN 8946.48

1, Материјал : лесни рамката е направена од алуминиум, што е лесно да се носат.На гуми се направени од тврд

Bedsure погоден за носене Ќебе Качулка - Долго-Должина Маскирани Ќебе Sweatshirt за Жени, Мажи, Тинејџери Sherpa Руно Ќебе Јакна
 • Обновено

Bedsure погоден за носене Ќебе Качулка - Долго-Должина Маскирани Ќебе Sweatshirt за Жени, Мажи, Тинејџери Sherpa Руно Ќебе Јакна

DEN 959.76

Sherpa,Руно.Машина За Миење.Изненадувачки Топло : Направен со 220 GSM од дебел, неустоимо мека полиестер руно и

Тема Поправка Алатка, Nultipurpose Вежба и Допрете го Постави, за Висок Напон малиот менувач на брзини Микробранова Комуникација
 • Обновено

Тема Поправка Алатка, Nultipurpose Вежба и Допрете го Постави, за Висок Напон малиот менувач на брзини Микробранова Комуникација

DEN 2148.00

Metricимпериал единици навој дупка конверзија со навој внеси, тоа е лесен и брзо.Погоден за висок напон мал