• Обновено
Aquarobo Резервоарот за Вода Индикатор за Нивото,Ниво Колосек,Резервоарот за Вода Сензор на Температура е Погоден за Висок Пораст Покривот Резервоари за Вода, Резерво?

Aquarobo Резервоарот за Вода Индикатор за Нивото,Ниво Колосек,Резервоарот за Вода Сензор на Температура е Погоден за Висок Пораст

DEN 720.24
Достапно за вашата нарачка

Залиха

инсталиран на врвот на резервоарот за вода, примачот на течни длабочина на ниво метар ќе се користат ултразвукови сензор за брзо и точно мерење на нивото на водата, и термички сензор за мерење на температура.Безжична течни ниво метар доаѓа со 433 MHz емитува фрекфенција, која обезбеди стабилен безжичен перформанси.резервоарот за вода сензор на температура може да се користи за мерење на течни ниво на резервоари за вода, водата, резервоари, вода, растенија, отпадни води растенија, масло, тенкови, резервоари, вода, кули и сл.на висок пораст згради.Ние со ова ви ветувам дека ќе уживате во една година гаранција период од денот ќе го купите производот.Под нормални околности, пакетот ќе биде доставен во рок од 7-15 дена.Опис : резервоарот за вода индикатор за нивото да се внимава на вашиот отворено резервоарот за вода од удобноста на вашата дневна соба, до 100 далеку.Можете да висат примачот на течни метар длабочина на ниво на ѕидот или извлечете го издржи, и поставете го на кујната workbench, маса или биро.Приказ на вашата соба на температурата, резервоар температурата и нивото на водата (претставена од 10 елемент бар график).Можете да ги зачувувате мин/макс евиденција и поставување на аларми за специфично ниво на водата (високо/ниско) или кога се празни.Карактеристики : Материјал : пластика.Внатрешна Температура Опсег : 0~60℃.Надворешна Температура Опсег : -40~60℃.Температурата Точност : ±1℃Нивото на Водата Мерка Заѕвони : 0~15 милиони.Резолуција : 0.01 m.Точни : +/-0.03 М Пренос Фреквенција : 433 MHZ.Пренос Опсег : 100 метри(околу 300 метри)во отворен простор.Пренос Интервал : 30 години кога ниво промени или 3 минути кога ниво не се менува.Примачот на Батеријата : 2 X АА ОД 1,5 V LR3 Алкални батерии (Не се вклучени).Предавателот Батерија : 6 X ААА 1.5 V LR6 Алкални или литиум батерии (Не се вклучени).Пакет содржи : 1 * Внатрешна Приемник.1 * Нивото На Водата Сензор Предавател.1 * Прирачник За Корисникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)
  • Обновено

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)

DEN 431.76

Гроздобер, декоративни вратата стоп за вашиот дом Можете да го користите нашите леано железо doorstop како

KABITA Левата Страна Крило Огледало Пак Сигнал Светлина Светилка Компатибилен Со Мерцедес Бенц Класа W169 W245 2008-2013
  • Обновено

KABITA Левата Страна Крило Огледало Пак Сигнал Светлина Светилка Компатибилен Со Мерцедес Бенц Класа W169 W245 2008-2013

DEN 815.52

1 Според фабричките спецификации 2 Совршен натпревар за оригиналот 3 Висока осветленост,лесна инсталаци

Леќи на камерата Миленици Носат Дуксери за Куче, Мачка Костим Мека Пет Топли Пижами Симпатична Миленичиња Зимска Облека Кошула
  • Обновено

Леќи на камерата Миленици Носат Дуксери за Куче, Мачка Костим Мека Пет Топли Пижами Симпатична Миленичиња Зимска Облека Кошула

DEN 431.76

Големина : Ова домашно Милениче Одговараат Има 6 Големини За Да Изберете Од,Видете на Производ Слики За Д

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]
  • Обновено

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]

DEN 959.52

★ PUNKCASE S9 Плус СЛУЧАЈ [ЕКСТРЕМНИ СЕРИЈА] : Вашиот панк другар дека ќе punkproof вашиот Samsung Галакси S9 Плус прот�

Детски Велосипед 1-3-6 Година Стариот Бебе Дете Велосипед Возење Tricycle Бебе Внатрешна и Надворешна Combination66X48X62CM (Боја
  • Обновено

Детски Велосипед 1-3-6 Година Стариот Бебе Дете Велосипед Возење Tricycle Бебе Внатрешна и Надворешна Combination66X48X62CM (Боја

DEN 6802.08

♥ [структура на триаголник : структурата на безбедно триаголник, стабилност, цврстина, висока издржливо

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре
  • Обновено

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре

DEN 734.40

Трибарел дизајн, лесно да се одделат ѓубре, внатрешниот и надворешниот барел дизајн, лесно да се ослобод

2 Парчиња Брашно Вреќи Кујнски Крпи Слатка Housewarming Подарок Смешно Јадење Крпи Симпатична Декоративни Dishcloths Farmhouse Кујна
  • Обновено

2 Парчиња Брашно Вреќи Кујнски Крпи Слатка Housewarming Подарок Смешно Јадење Крпи Симпатична Декоративни Dishcloths Farmhouse Кујна

DEN 287.76

Производ содржина : добиете 2 парчиња на кујнски крпи со смешна понуда за секој еден, и дизајниран со сир�

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна
  • Обновено

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна

DEN 1120.80

Достапни во повеќе бои, убава и модерен, едноставен и елегантен, со highend темперамент.Ви даде подобро визу