• Обновено
практични производи Преносни Акустична Divider - Home Office самостојна - Училница - Предавање на Организаторите - Биро Простор countertops - Тестирање Центри - Звук dampening - Компјут

практични производи Преносни Акустична Divider - Home Office самостојна - Училница - Предавање на Организаторите - Биро Простор countertops

DEN 1031.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ВИЗУЕЛНИ И ПРОСТОР за ПРИВАТНОСТ : Акустична десктоп приватност divider и делумно куќиште големина 16" L 25"" W x 16" H. работна Станица екран седи на врвот на работна станица обезбедување на училиште, на работа или канцеларија биро за приватност.Акустична десктоп divider издвојува вашата работна површина од другите видите.Изработени од 100% домашно МИЛЕНИЧЕ се чувствува.ЗВУК НАМАЛУВАЊЕ : Acoustical клупи dividers апсорбирање на звук нагоре во отворен простор.Блокирање на бучава и создавање акустични рамнотежа е докажано да бидат ефикасни во зголемувањето на продуктивноста.100% полиестер влакна овозможува високо ефективни звучна апсорпција.БРЗО И ЛЕСНО СОБРАНИЕТО собранието ги зема секунди, и, се распаѓа да се постават рамна, без потребни алатки.Оваа преносливост е голема корист доколку и вие се ограничени на просторот и треба привремено партиција решенија.ЛЕСНО/ФЛЕКСИБИЛЕН ОДГОВАРА : со големина од 16" L 25"" W x 16" H, divider лесно може да се вклопи во workspace, со што се предизвикува штета на биро.Оваа divider лесно може да се отстрани од работна станица и може да се премести.Divider може да се прекине за лесни за складирање.ОБЕЗБЕДУВА ПОДЕЛБА : Овозможува лична работна станица.На divider делува како подвижен бариера за да се обезбеди посебен простор и блок одвлекување на вниманието.Може да се премести лесно и функционира добро за канцеларии, медицински установи, call центри и образование и тестирање центри, училници, home office, соби.Виртуелно учење и работа може да биде предизвик за секој.Оваа станица обезбедува приватност на звукот и намалување така студентите ќе можат да се фокусираат на нивните онлајн часови.Дали учење со зумирање состаноци, гледање видеа или да разговараат со вашиот наставник, овој звук бариера ќе го направи денот потивок и помалку оттргнува на секој исто така се користи за организирање, прикажување ,презентации, countertops, зумирате или skype состаноци работа од дома Дополнителни Бенефиции : Акустична панели апсорбира 85% на амбиенталниот звук кој поминува низ нив.Визуелна одвлекување на вниманието во open office и училница средини се познати да го попречат продуктивноста и три двострано заштита е одлично решение Не глупост јасна биро divider Биро организатор изграден во мала соба или голема соба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1/4 месо тело Конкавна Радиус Конвексни Мелење Секачи Колона Линија Нож Калапи Рутер Малку Tenon Машина Алатка(1pcs)
  • Обновено

1/4 месо тело Конкавна Радиус Конвексни Мелење Секачи Колона Линија Нож Калапи Рутер Малку Tenon Машина Алатка(1pcs)

DEN 1192.80

Со користење на рачно производство на фиока или други машини.Цврст челик, прекалени тела со анти провиз�

RODAKY Притиснете на Ноктите за Жени, Полн Покрие Лажни Ноктот Мода Лажни Нокти за Пети Девојка Artifical Ноктите, Акрилик Дизајн
  • Обновено

RODAKY Притиснете на Ноктите за Жени, Полн Покрие Лажни Ноктот Мода Лажни Нокти за Пети Девојка Artifical Ноктите, Акрилик Дизајн

DEN 167.76

Како Да Го Користите : На Желе Лепак Трае Најмалку 5 Дена, А Ноктот Парчиња Може Да Се Користи.Пакување : Л�

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator
  • Обновено

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator

DEN 359.76

НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ ќе добиете 2 HEPA филтри заедно со 4 Перат Пена, Филтри и 4 Перат УлтраДебел Чувствува

QSDGFH 2 Парчиња Божиќ Свеќа, Борови Дизајн Свеќи Новина Восок Ароматерапијата Свеќи за Farmhouse Божиќ Партија Декорација 3.2x3.3во
  • Обновено

QSDGFH 2 Парчиња Божиќ Свеќа, Борови Дизајн Свеќи Новина Восок Ароматерапијата Свеќи за Farmhouse Божиќ Партија Декорација 3.2x3.3во

DEN 407.76

Елката ОБЛИК : Нашата свеќа е дизајниран во облик на елка, која е различна од обичните конус свеќи.Тоа е р

Повлечете Надолу Кујна Тапа Палубата Монтирани Бранеа Никел Бар Потоне Една Рачка Тенџере Додатен Ѕид Монтирани Виткање Растеглив
  • Обновено

Повлечете Надолу Кујна Тапа Палубата Монтирани Бранеа Никел Бар Потоне Една Рачка Тенџере Додатен Ѕид Монтирани Виткање Растеглив

DEN 1197.12

【Вклучени】Тапа тело и црева, топла и ладна цевки, counter маска, гравитација топката, и други hardwares 【Cinwiny е �