• Обновено
Go2Kits Функционирам Отстранување Комплет со Штиклирање на Смена Алатка за Луѓето & домашни Миленици

Go2Kits Функционирам Отстранување Комплет со Штиклирање на Смена Алатка за Луѓето & домашни Миленици

DEN 1260.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ГИ СОДРЖИ СИТЕ ESSENTIALS - Секој Комплет Содржи 1 Tick Алатка/Tweezer Комбо, 1 Примерок Торба, 1 лупа, 2 Антисептик Брише, 1 Трокреветна Антибиотска Маст, 2 Алкохол Првично Влошки и 1 Tick Отстранување Инструкции Водич.ДОБРО СПАКУВАНИ RESEALABLE КОМПЛЕТ - Сите лична заштита essentials се уредно спакувани во компактен resealable комплет со лесен пристап до essentials.Лесно може да се вклопи во преградата за ракавици или патни торби.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ - Нашата понуда е неспоредлив во однос на вредноста и цените.Ние го направија неверојатен квалитет на производи на нашите клиенти во многу разумна цена.Ние разбираме колку е важно за вас и вашите најблиски, за да остане безбедно особено во овие времиња.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД – Сите наши производи се дизајнирани и пакувани во Keene, Њу Хемпшир.Go2 Kits поддржува локалните бизниси преку НАС, преку обезбедување на лична заштита колекции да ги задржи вработените, клиентите и поединци безбедно.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДИ - се Има одгледува преку поддршка на задоволни клиенти низ целата земја, Go2 Kits се стреми да постигне вкупно задоволство за секој производ на нашите клиенти употреба.За било која причина, ако сте незадоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас, ние ќе го реши и наплата тебе, без прашања праша.Оваа Функционирам Комплет со Патентиран Функционирам Алатка е дизајнирана за луѓето и животните.Одликувајќи се со парична казна совет на едниот крај, дизајниран за отстранување на крлежи.Според CDC , парична казна падна tweezer се најдобри за правилно отстранување на крлежи од луѓето.На дупчиња крајот на уред е идеален за домашни миленици.Секој комплет, исто така, има инструкции, брише, Тројно Маст, примерок торба, чистење брише и нашето Функционирам Алатка и НИ направија standup торбичка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Надворешна Монтажа Заградата за Ductless Мини Сплит клима уред Топлинска Пумпа Системи, Универзална, 9000-36000 Btu Кондензаторот
 • Обновено

Надворешна Монтажа Заградата за Ductless Мини Сплит клима уред Топлинска Пумпа Системи, Универзална, 9000-36000 Btu Кондензаторот

DEN 1391.76

Тешки Паркинг (Надворешен Ѕид Заградата.Се Вклопува 900036000 Btu Единици.Димензии : Ширина : 33.5" Height : 18" Длабоч

Coffing 08207W JLC Серија Електрични Синџир ја воочи големината, 600 lb. Капацитет, 15' Лифт со Синџир Сад, 0.5 hp, 230/460v Мотор
 • Обновено

Coffing 08207W JLC Серија Електрични Синџир ја воочи големината, 600 lb. Капацитет, 15' Лифт со Синџир Сад, 0.5 hp, 230/460v Мотор

DEN 1312.80

Електрични синџир ја воочи големината и 600lb капацитет.Електрични диск моторни 230 / 460 V.Вклучува куки со б�

Mouse Pad со врвка за околу Поддршка Ергономски Глушец Подлога со ременче за на Одмор Удобно Mouse Pad за Игри на среќа/Работни Мемориска
 • Обновено

Mouse Pad со врвка за околу Поддршка Ергономски Глушец Подлога со ременче за на Одмор Удобно Mouse Pad за Игри на среќа/Работни Мемориска

DEN 263.76

★【Ергономски Дизајн Зглоб Поддршка】На ергономски мека гелисполнет врвката за на одмор обезбедува до�

Ноктите Dappen Јадење Помине Кристал Сад Dapping Јадење Стакло, Кристал Чаша со Нерѓосувачки Челик Метален Капак Стакло Алатка за
 • Обновено

Ноктите Dappen Јадење Помине Кристал Сад Dapping Јадење Стакло, Кристал Чаша со Нерѓосувачки Челик Метален Капак Стакло Алатка за

DEN 191.76

Материјал : направен од високо Оценети чисто стакло материјал,со нерѓосувачки челик капак,подвижен,изд�

TAIER RGB Прстен Светлина со Tripod Стојат Комплет, ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со Лулка на Главата и на Мобилен Телефон Носителот
 • Обновено

TAIER RGB Прстен Светлина со Tripod Стојат Комплет, ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со Лулка на Главата и на Мобилен Телефон Носителот

DEN 719.76

Димензионални Портрет : 10 инчен LED прстен светлина со димензионални сенка и да се нагласи обезбедува доб

Cfty Дрво Завртка M5 M6 М8 M10 М12 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB5787 Шестоаголна Глава со Serrated Страната Капа Хексадецимален
 • Обновено

Cfty Дрво Завртка M5 M6 М8 M10 М12 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик GB5787 Шестоаголна Глава со Serrated Страната Капа Хексадецимален

DEN 630.24

На шрафовите се направени на 304 нерѓосувачки челик, не е лесно да се скрши.Тоа е фирма и практични.Не е ле�

Долг Нос Plier, Хардвер Алатка Висока Јаглероден Челик Професионални Долг Нос Машина за Жица Кршење на Ноктите Nipping
 • Обновено

Долг Нос Plier, Хардвер Алатка Висока Јаглероден Челик Професионални Долг Нос Машина за Жица Кршење на Ноктите Nipping

DEN 2217.60

Има широк спектар на апликации, може да се користи за жица кршење и ноктите nipping.Не се лизга се справи со �

KFidFran Лаборатории Burette Менгеме 2 Prongs 360 степени Вртливата Bosshead Двојна Прилагодливи Тест Цевка Менгеме Отвора До 75мм
 • Обновено

KFidFran Лаборатории Burette Менгеме 2 Prongs 360 степени Вртливата Bosshead Двојна Прилагодливи Тест Цевка Менгеме Отвора До 75мм

DEN 2229.60

[Материјал] Јаглероден челик изградба и ПВЦ Обложени Вилица [Заштита] PVCЗавиткани вилици може добро заш

Skywin Безжична Станица за Полнење и да Игра и Полнење Пакет за Xbox Еден Контролер - Чи Полнење Контролер Застане и да Игра и Полнење
 • Обновено

Skywin Безжична Станица за Полнење и да Игра и Полнење Пакет за Xbox Еден Контролер - Чи Полнење Контролер Застане и да Игра и Полнење

DEN 599.76

Батерија на Pack и Безжични Полнење База со LED Статус на Полнење.Чело, а Екранот на вашиот XBOX Еден Контроло�

Дел Имајќи Возен имајќи 10pcs R166ZZ 4.762 * 9.525 * 3.175 мм Единствен Возен Метал Заштитените Длабоко Ритам Челик Топката Лежишта
 • Обновено

Дел Имајќи Возен имајќи 10pcs R166ZZ 4.762 * 9.525 * 3.175 мм Единствен Возен Метал Заштитените Длабоко Ритам Челик Топката Лежишта

DEN 557.04

Ова длабокомило запечатени топката имајќи е за употреба во апликации кои вклучуваат во комбинација рад

Пакет 3 Силикони Бендови за Fitbit Инспирира HR & Fitbit Инспирира 2 & Fitbit Инспирира & Ace 2 Замена Wristbands за Жени Мажи Мали
 • Обновено

Пакет 3 Силикони Бендови за Fitbit Инспирира HR & Fitbit Инспирира 2 & Fitbit Инспирира & Ace 2 Замена Wristbands за Жени Мажи Мали

DEN 239.76

Meliya Fitbit Инспирира / Инспирира HR / Ace 2 wristbands се направи повеќе модерен и различен стил секој ден!Материј�