• Обновено
ПОЛУ-Тубуларна Заковки, 9/16 инчен, 100 Пак, Црна Оксид

ПОЛУ-Тубуларна Заковки, 9/16 инчен, 100 Пак, Црна Оксид

DEN 143.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ПОЛУ-ТУБУЛАРНА ЗАНИТВАМ 9/16 ЦРНА ОКСИД.Одлична сврзувачки елементи за брзо и ефтино приклучат работа-парче материјали заедно.Долго должина навртки може да се примени без закопчување или виткање на занитвам месо тело.Евтина алтернатива на навој сврзувачки елементи со добар заеднички сила.Зачувај кога ќе го купите во рефус!.Ова може да се користи за да се зацврсти слични или различни материјали на повеќе работа-парчиња.Може да се применат за да се цврсто се зацврсти зглобовите заедно или да се користат во шарки собранија.Тоа исто така може да се користи со занитвам капа за да се подобри изгледот на освои крајот.Комбинираат овие навртки со прстен врзивно механизми, а занитвам поставување алатка и свој опфаќа избор за да се создаде свој врзива.Притисни вашиот занитвам на избор преку маска и потоа преку механизам, што си сигурен дека станот лице е надвор од вашиот капак.Потоа користете ги поставува стандардите алатка и чекан да заврши на занитвам, обврзувачки тоа да го врвот на вашиот механизам.Бидете сигурни да го користите исклучително силна и цврста површина како вашата база, инаку занитвам не може да поставите правилно.Купи врзивно заковки онлајн во неколку големини, во зависност од вашиот покрие дебелината, како и во секој бела, црна или сребрена.Спецификации : Име на Производ : Полу-Тубуларна Занитвам Материјал : Железо месо тело Дијаметар(D) : M4(0.16 инчи) Дупка со Дијаметар од(Б) : 2.55 mm(0.1 инчи) Глава Дијаметар(A) : 7.88 mm(0.31 инчи) Глава Дебелина(H) : 1.5 mm(0.06 инчи) Боја : Црна Насликани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка
  • Обновено

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка

DEN 1108.80

【Апликации】Оваа распрснување алатка за полнење е идеален за цевки распрснување и може да се користи з�

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,
  • Обновено

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,

DEN 3839.76

【Снимање и Прикажување на Вашето тело Податоци】Дигитални Следење ќе ги следи и прикажете го вашиот на�

Халоген Сијалица G4 Светилка Монистра Халоген Светилка Монистра 220V/110V Транспарентен Xenon Светилка Кристал Светилка Монистра,110V-5W,30Pcs
  • Обновено

Халоген Сијалица G4 Светилка Монистра Халоген Светилка Монистра 220V/110V Транспарентен Xenon Светилка Кристал Светилка Монистра,110V-5W,30Pcs

DEN 1171.20

Работниот век на G4 светилки надминува 2000 часа, намалување на замена и трошоци за одржување.Нашите G4 топл

illombo 1/4-Инчен Вози Socket Set со Брзо Ослободување Ratchet Клуч Сет Cr-V Метрички 72 Заби Ratchet се Справи & Продолжување Бар
  • Обновено

illombo 1/4-Инчен Вози Socket Set со Брзо Ослободување Ratchet Клуч Сет Cr-V Метрички 72 Заби Ratchet се Справи & Продолжување Бар

DEN 2236.80

72заб се вози ratchet клуч алатка со ергономски, леснодршка рачка за удобност и исклучителна издржливост, бр

Авто-Технолошки 1 Пар Страна Rearview Огледало Вода се Претвори Јачина на Светилка Компатибилен За Toyota RAV4 -2019 (Жолта Светлина)
  • Обновено

Авто-Технолошки 1 Пар Страна Rearview Огледало Вода се Претвори Јачина на Светилка Компатибилен За Toyota RAV4 -2019 (Жолта Светлина)

DEN 3816.00

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

QMSILR Коса Опашка Алатки за Коса, Плетенка Додатоци, конска опашка Создателот, Опашка Комплет Плетенка Алатка за Косата, Шарени
  • Обновено

QMSILR Коса Опашка Алатки за Коса, Плетенка Додатоци, конска опашка Создателот, Опашка Комплет Плетенка Алатка за Косата, Шарени

DEN 167.52

【Материјал】Косата плетење алатки се направени од високо квалитетни пластични смола, лесно да се навед

JUSTYUSHU Тешки-Должност Ореви Splitter Алатки Поставите Орев Прекинувач Алатка Трајни Преносни Рачен Смена Extractor Рака Разделување
  • Обновено

JUSTYUSHU Тешки-Должност Ореви Splitter Алатки Поставите Орев Прекинувач Алатка Трајни Преносни Рачен Смена Extractor Рака Разделување

DEN 1329.60

Термичка обработка, со висока цврстина, силна отпорност.TThis орев отстранување алатка го користи појачан

39inch ЛАТ Pulldown Бар Прилог Макара за Кабел Машина, Навивам Tricep Притиснете Надолу Лентата со Гумена Рачка, ЛАТ Повлечете Надолу
  • Обновено

39inch ЛАТ Pulldown Бар Прилог Макара за Кабел Машина, Навивам Tricep Притиснете Надолу Лентата со Гумена Рачка, ЛАТ Повлечете Надолу

DEN 2090.40

КОРИСТИ Закачите на Оваа ЛАТ Бар До Вашиот Дом, Салата Или Смит Машина за Да се Изгради Горниот дел од Те