• Обновено
Garmin Forerunner 945 Премиум GPS Работи/Триатлон Smartwatch со Вклучени Wearable4U Earbuds со Полнење Случај Пакет (Црна +Earbuds)

Garmin Forerunner 945 Премиум GPS Работи/Триатлон Smartwatch со Вклучени Wearable4U Earbuds со Полнење Случај Пакет (Црна +Earbuds)

DEN 14879.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ВО КУТИЈА : Garmin Forerunner 945, Wearable4 U 2 во 1 Ear Buds + Power Pack.Премиум работи/триатлон smartwatch со пристап до повеќе глобални навигациски сателитски системи (GPS, ГЛОНАСС и Galileo) за следење во повеќе предизвик средини од GPS сам.Синхронизирање на музиката од изберете премиум стриминг услуги спарен со компатибилен smartphone (може да бараат премиум претплата), или да зачувате до 1,000 песни на вашиот види, и да се поврзете со слушалки (се продава одделно) овозможено со BLUETOOTH технологија.Мониторинг на учинокот на функции вклучуваат VO2 max и обука статус со корекциите за топлина, надморска височина acclimation статус, обука оптоварување фокус, закрепнување време, и аеробна и анаеробна обука ефекти.WEARABLE4 U КРАЈНАТА EARBUDS + POWER PACK : Wearable4 U 2 во 1 Ear Buds + Моќ Пакет содржи Wearable4 U Моќ Банка 1500 m Ah, Wearable4 U Bluetooth Ear Buds Про.Чувајте ги вашите часовници наплаќаат на сите времиња и уживајте во вашата музика за време спортски активности со нашите Wearable4 U 2in1 Earbuds Pro!.Forerunner 945 е совршен избор за до-во-зората тркачи и triathletes.Тоа ви овозможува да ги синхронизирате со премиум музички услуги да се стави до 1000 песни спарен со паметен телефон (може да бараат премиум претплата).Тоа се поврзува со earbuds (се продава одделно).Мониторинг на учинокот на карактеристики помогне да ги пратите на напредокот за време на тренинг сесиите, додека инцидент откривање испраќа во реално време сигнали за итни контакти преку спарени паметен телефон.Видете безбедност и следење на функции барања и ограничувања.Wearable4 U 2in1 Earbuds Pro + Моќ Банка 1500 m Ah.Работно Време : Повик / Музика 4h.Време во мирување : 300h.Водоотпорен ниво : слушалка ipx6. Операцијата на владата : допир.Уживајте во!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4
  • Обновено

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4

DEN 551.52

Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи / 31.5x31.5 инчи / 39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21 / 0.26 / 0.31 кг.Стандардната големина �

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна
  • Обновено

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна

DEN 1120.80

Достапни во повеќе бои, убава и модерен, едноставен и елегантен, со highend темперамент.Ви даде подобро визу

HGVVNM Лаптоп КОМПЈУТЕР Канцеларија Mouse Pad со врвка за околу Поддршка Удобност Рака Остатокот Кинески Стил Gaming Mouse Pad
  • Обновено

HGVVNM Лаптоп КОМПЈУТЕР Канцеларија Mouse Pad со врвка за околу Поддршка Удобност Рака Остатокот Кинески Стил Gaming Mouse Pad

DEN 3336.00

Живописни бои за печатење.функција : трајни.На рачниот зглоб дел е исполнет со еколошки силика гел, мека

50 X Јастиви Злато Лист Листови 24 Karat Сс-големина 0.8 X 0.8 Вистински Автентични за Храна, Торти & Чоколади, Декорација, Здравје
  • Обновено

50 X Јастиви Злато Лист Листови 24 Karat Сс-големина 0.8 X 0.8 Вистински Автентични за Храна, Торти & Чоколади, Декорација, Здравје

DEN 599.76

50 Листови од Злато Лист 24 Karat (Стандард 999 / 1000).ЈАСТИВИ безбедно за готвење (Квалитет на Храна Злато Лист),

PowerTRC Лажни Привремено Тело И Арм Тетоважи | 16 Листови На Животни, Симболи, И Уникатни Дизајни Привремени Тетоважи
  • Обновено

PowerTRC Лажни Привремено Тело И Арм Тетоважи | 16 Листови На Животни, Симболи, И Уникатни Дизајни Привремени Тетоважи

DEN 2296.80

Сет Содржи 16 листови на привремени тетоважи, печатени со не токсични мастило па мора ништо да се грижите