• Обновено
Thermacell Гориво-Само заменливите патрони за уредите за Комарец Repellers; Вклучува 4 Касети за 48-Часовен Траење; Компатибилен Со сите Гориво Електричен Thermacell Комарец Repellers;

Thermacell Гориво-Само заменливите патрони за уредите за Комарец Repellers; Вклучува 4 Касети за 48-Часовен Траење; Компатибилен

DEN 311.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Вклучете ГО.. КОМАРЦИ КАЧИЛ : Thermacell создава 15-метарски комарец заштита зона.Оваа 48-hr гориво-само рефил пакет содржи 4 гориво касети е компатибилен со гориво-напојува Thermacell производи.Исто така се користи со резервни отвратителен душеци (не се вклучени).ТОПЛИНА се АКТИВИРА со : Нема кабли и батерии.Напојува со безбедни и компактен гориво кертриџ (вклучена), Thermacell repels без чад, пламен, или citronella.Не е неуредна стапица или gimmicky sonic.Независно тестирани.ЕПА ревидираат за безбедност пакетот вклучува 4 гориво кертриџ заменливите патрони за уредите за вкупно 48 часа на траење.Нема хаос, не DEET, не спреј, а не на кожата хемикалии се направи Thermacell подобро решение.ПРИРОДАТА-ИНСПИРИРАН ОТВРАТИТЕЛЕН : активната состојка во нашата отвратителен душеци (не се вклучени) се базира на природно се случуваат repellents се наоѓаат во растенијата.Ние го искористи својата моќ да се борат против најтешките комарци на земјата (вклучувајќи ги во вашиот двор).THERMACELL ГАРАНЦИЈА : Сите Thermacell Комарец Отвратителен производи доаѓаат со 100% гаранција за квалитет.Развиени и Тестирани во нашата Нова Англија врз основа R&D центар.Ние стоиме зад нашите производи.Mosquitos постои мал проблем - тие може да го уништи добро време со болни каснувања, досаден зуењето, и денови на чешање потоа.До сега, спрејови, лосиони, факели, DEET и citronella биле само опции за борба против комарците.Почнавме Thermacell бидејќи сакавме подобар начин за борба против комарците.Од скромните почетоци, нашиот тим на entomologists, истражувачи, и отворено ентузијасти има над 100 години на комбинираното искуство на борбата против комарци.Внесете Thermacell.За дворовите на куќите и пошироко, Thermacell Кертриџ Refills чувајте ги вашите Патио Штитови, Фенери, Факели, и други гориво електричен Thermacell Repellers поткрепен за подолг период, без батерии или кабли е потребно.Секогаш да бидат подготвени од страна на чување дополнителни касети во вашиот шатор, ранец, гаража, или се справи кутија, подготвени кога ви треба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Carnation Појадок Essentials Подготвени за Пијалок, Крем Јагода, 8 Унца Шише (Пакување од 24) (Пакување Може да се Разликува)
  • Обновено

Carnation Појадок Essentials Подготвени за Пијалок, Крем Јагода, 8 Унца Шише (Пакување од 24) (Пакување Може да се Разликува)

DEN 95.52

Полни Исхрана Пијалок : Како ужинка, мини оброк, или за појадок, Carnation Појадок Essentials Подготвени Да Пијат п

Harisu Cosmeceuticals е USDA Трепките Раст Серум рицинус - Природни Веѓи & Eyelash Раст -За Здрави Трепки - Најдобро за Здрав Раст
  • Обновено

Harisu Cosmeceuticals е USDA Трепките Раст Серум рицинус - Природни Веѓи & Eyelash Раст -За Здрави Трепки - Најдобро за Здрав Раст

DEN 284.40

Лесно да се однесуваат на вашите трепки и веѓи.Ладноцедените рицинус содржи повеќе омега6 есенцијални м

Ewha Ѓумбир Шампон, Ѓумбир Скалпот Грижа Шампон, Анти-Губење на Косата, Анти-Првут и Анти-Чеша, Освежување Масло-Контрола Шампон
  • Обновено

Ewha Ѓумбир Шампон, Ѓумбир Скалпот Грижа Шампон, Анти-Губење на Косата, Анти-Првут и Анти-Чеша, Освежување Масло-Контрола Шампон

DEN 959.76

1 Отстранување првут, го негуваат скалпот, подобрување на скалпот средина, и да се направи косата посмир�

UMXOSM Божиќ Венец Лакови, Голем Сјај Елка Лакови 10x12Inch Bowknot Гарланд Врски за Божиќ Treetopper Божиќ Декорација(Злато)
  • Обновено

UMXOSM Божиќ Венец Лакови, Голем Сјај Елка Лакови 10x12Inch Bowknot Гарланд Врски за Божиќ Treetopper Божиќ Декорација(Злато)

DEN 167.76

Применливи сцена : Овие bowknot може да ги красат било каде ви се допаѓа како елка и повеќе.Обновливи : Овие bo

Ноктите Поправка Заштита Гел за Нокти Проширување и Fiberglass Помине Уметност Набавки, Помага да се Зголеми Помине Раст и Обновување
  • Обновено

Ноктите Поправка Заштита Гел за Нокти Проширување и Fiberglass Помине Уметност Набавки, Помага да се Зголеми Помине Раст и Обновување

DEN 119.76

Инстант Помине Поправка : Веднаш пломби се скршени или дели ноктите додека додавање убав сјај и завршни�

Вера, Надеж, Љубов Цитат Ѕид Decal Налепница, Creatiee Отстранлив DIY Винил Библијата Стихови Ѕид Оркестарот Уметност Mural за Дома
  • Обновено

Вера, Надеж, Љубов Цитат Ѕид Decal Налепница, Creatiee Отстранлив DIY Винил Библијата Стихови Ѕид Оркестарот Уметност Mural за Дома

DEN 215.76

Направени од врвот винил материјал и никогаш не се на штета на ѕидот.Дојде со трансфер филм, лесно да луп

Yinpecly 9Mx25mm Ratchet Вратоврска Надолу Lashing Рака Полипропилен, за Движење на Товар Ремени Логорување на Отворено Багаж Црна
  • Обновено

Yinpecly 9Mx25mm Ratchet Вратоврска Надолу Lashing Рака Полипропилен, за Движење на Товар Ремени Логорување на Отворено Багаж Црна

DEN 1615.20

【Ratchet Рака Големина】 Должина на : 9 Метри / 29.53 Ft; Width : 25мм / 0.98" 【Материјал】 На товар вратоврска надолу �

VELIHOME Дигитален Часовник Сложувалки Геометрија Блокови, Дрвени Цртан филм Пингвин Рано Образование Број Играчка за Деца
  • Обновено

VELIHOME Дигитален Часовник Сложувалки Геометрија Блокови, Дрвени Цртан филм Пингвин Рано Образование Број Играчка за Деца

DEN 239.76

Геометриски учење часовник : Опремен со 12 монтажни градежни блокови, дрвени материјали, мазни рабови и д

spotblinds 2-Инчен Елита Corded Faux Дрво Хоризонтална Ролетни со Contoured Урбани Valance Изберете Големина, Боја & Планината Тип
  • Обновено

spotblinds 2-Инчен Елита Corded Faux Дрво Хоризонтална Ролетни со Contoured Урбани Valance Изберете Големина, Боја & Планината Тип

DEN 2112.00

Ние сопствени направи овие faux дрво, ролетни.Ако овој оглас не покажуваат големина или боја сакате, ве мо�