• Обновено
Neewer EN-EL15 EN-EL15A Батерија Полнач Поставен Компатибилен со Nikon d750, d7200, d7500, d850, d610, d500, МЗ-25a, d7200, z6, d810 Батерии (2-Pack, Микро USB Порта, 2100mAh)

Neewer EN-EL15 EN-EL15A Батерија Полнач Поставен Компатибилен со Nikon d750, d7200, d7500, d850, d610, d500, МЗ-25a, d7200, z6, d810

DEN 1134.96
Достапно за вашата нарачка

Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Разноврсна Полнење Опција : Заедничка микро-USB влез и способност за полнење со USB ѕид полнач за во автомобил полнач, или надворешна батерија ви дава повеќе опции од една стандардна батерија полнач.Кога полнење на батерии за 90% ниво на батеријата, а потоа тоа ќе се префрлат на trickle полнење и LED индикатор ќе се претвори во зелено светло.Повеќе Батерија, Повеќе Фото : Три вашата камера runtime со целосна копија пакет вклучувајќи и две замена на батеријата и двојна батерија полнач за да ја задржи празни оние полнење.Токму Како Оригиналот : Но поголем капацитет на 2100m Ah Батеријата, може да полнење во внатрешноста на камерата, или со користење на 2.1 Со текст полнач за да се зголеми ефикасноста на полнење.Стандардна Компатибилност : Направен да точната спецификација на Nikon EN-EL15 батеријата, компатибилен со Nikon 1 V1, D7100, D750, D7000, D7200, D7500, D810, D610, D800, D850, D600, D800e, D810a.Брзо полнење со напредни постојан струја контрола го спречува батеријата од преполнувањето, со текот на испуштање, во текот-температура, во текот на струја, во текот на напон, краток спој, и електронски шок.Answer : ___________________________ Note : Камерата НЕ е вклучена.Опис : Никогаш не Пропуштајте Moment Always се подготви за неочекувани моменти и мртвите батерии.Neewer Батерија информации за Батеријата и Полначот Поставите ви дава целосен бекап решение со две дополнителни замена на батерии и двојна полнач за да ја задржи празни батерии на полнење, бидејќи Не Батеријата, Не Слики.Полнете ја Батеријата Everywhere With на Neewer за Полнење на Батеријата на страна, ќе се речиси тројно се кандидира на време на вашата камера и, исто така, треба да опција за надополнување на батеријата со USB ѕид полнач, полнач, или било каков надворешен батеријата пакет.Повеќе опција значи повеќе време на полнење со батеријата, и полесно да ги добие подготвени за подолг видео пука и продолжен фото сесии.Токму Како Original Neewer замена на батерии се направени за да се точните спецификации на Nikon EN-EL15 батеријата со малку поголем капацитет на 2100m Ah.Како вашата оригинална батерија, Neewer оние може исто така да биде наплатена во вашата камера или со оригиналниот полнач.Полначот и батеријата што се целосно меѓусебно.Compatibility The Neewer Батерија и Полнач за Полнење е компатибилен со : Nikon 1 V1, D7100, D750, D7000, D7200, D7500, D810, D610, D800, D850, D600, D800e, D810a Пакет Содржина : - 2 x Замена на Батеријата за Nikon EN-EL15 1 x DC Двојна Батерија Полнач 1 x микро-USB Кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

за iPhone 12 Про MAX 11 Про Max Керамички Приватност Мека Филм,Приватноста Целосно Покриени Мека Анти Шпионски Екран Заштитник Филм,HD/Мат
 • Обновено

за iPhone 12 Про MAX 11 Про Max Керамички Приватност Мека Филм,Приватноста Целосно Покриени Мека Анти Шпионски Екран Заштитник Филм,HD/Мат

DEN 239.04

【За заштита на приватноста на】 : Приватност screen saverот може да ги заштити вашите лични и доверливи инфор�

XIXIDIAN Сол и црн Пипер Мелница Сет,Премиум Дрвени Сол Мелница за Бибер Мелница Shakers, Мазна Керамика Зачин Брусилки со Лесно
 • Обновено

XIXIDIAN Сол и црн Пипер Мелница Сет,Премиум Дрвени Сол Мелница за Бибер Мелница Shakers, Мазна Керамика Зачин Брусилки со Лесно

DEN 4497.36

МАТЕРИЈАЛ : Тоа е направен од природно дрво, без било полирање третман внатре, без боја, здрави и хигиенс�

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно
 • Обновено

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно

DEN 7528.80

Број на модел : KB25 KB30 KB40 KB50 KB60 Површина Грубост : Ra 0.05 Материјал : 52100 Хром Челик.Премази : Antirust масло.Структ

Шише за вода Спорт Топката Бејзбол Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише
 • Обновено

Шише за вода Спорт Топката Бејзбол Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода се Задржи Топло Ладно, Обновливи Метал Шише

DEN 791.76

ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Железо Колба е направен од 304 од не' рѓосувачки челик кој е 100% BPA free, екоп�

Munchkin Рака & Чекан Мулти-Фаза 3-во-1 Медиокритет Седиште, (Медиокритет Стол, Тренер Прстен и Чекор Столица), Сива и Расадник Освежувачи,
 • Обновено

Munchkin Рака & Чекан Мулти-Фаза 3-во-1 Медиокритет Седиште, (Медиокритет Стол, Тренер Прстен и Чекор Столица), Сива и Расадник Освежувачи,

DEN 862.80

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Вредност Пластика Женски Луер Повлечи Стилот на Класичен Серија Barb, 3/32 (2.4 mm) ID Цевки, Природни Полипропилен (Пакување од
 • Обновено

Вредност Пластика Женски Луер Повлечи Стилот на Класичен Серија Barb, 3/32 (2.4 mm) ID Цевки, Природни Полипропилен (Пакување од

DEN 1329.60

Женски Луер.Бела.Вредност Пластика нуди дизајнери во светот најширока избор на машки и женски луер фити

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре
 • Обновено

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре

DEN 734.40

Трибарел дизајн, лесно да се одделат ѓубре, внатрешниот и надворешниот барел дизајн, лесно да се ослобод

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна
 • Обновено

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна

DEN 1120.80

Достапни во повеќе бои, убава и модерен, едноставен и елегантен, со highend темперамент.Ви даде подобро визу

ZWNAV Безжична Автомобил Полнач Планината за Jaguar XE/XF/XEL/XFL/F-ТЕМПО 2017-2019, Qi Уверение, 10W Брзо Полнење Компатибилен со
 • Обновено

ZWNAV Безжична Автомобил Полнач Планината за Jaguar XE/XF/XEL/XFL/F-ТЕМПО 2017-2019, Qi Уверение, 10W Брзо Полнење Компатибилен со

DEN 496.80

[ZWNAV БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ : ПОСЕБЕН АВТОМОБИЛ ПОСЕБНИ УПОТРЕБА] : Одговара на оригиналот автомобил структура,

Детски Велосипед 1-3-6 Година Стариот Бебе Дете Велосипед Возење Tricycle Бебе Внатрешна и Надворешна Combination66X48X62CM (Боја
 • Обновено

Детски Велосипед 1-3-6 Година Стариот Бебе Дете Велосипед Возење Tricycle Бебе Внатрешна и Надворешна Combination66X48X62CM (Боја

DEN 6802.08

♥ [структура на триаголник : структурата на безбедно триаголник, стабилност, цврстина, висока издржливо

SLATIOM Милениче Внесувач, Автоматски Фонтана за Пиење, Пет Фонтана за Пиење, Не-Навлажни Устата и Анти-превртување Милениче Сад
 • Обновено

SLATIOM Милениче Внесувач, Автоматски Фонтана за Пиење, Пет Фонтана за Пиење, Не-Навлажни Устата и Анти-превртување Милениче Сад

DEN 2092.56

Принципот на св : Автоматски рефил домашни миленици.Перат : Посебен нерѓосувачки челик сад, лесен за чис�