• Обновено
HJLSANXINLINY Електрична инвалидска Количка Интелигентен Автоматски Мулти-Функција По Лежи Стари Луѓе Исклучен

HJLSANXINLINY Електрична инвалидска Количка Интелигентен Автоматски Мулти-Функција По Лежи Стари Луѓе Исклучен

DEN 756.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Сопирачки систем] LCD контролер, не екстремни регулатива. [Структура Стабилност] Задебелена профил главната структура, низок центар на гравитација, безбедно, без вртење, и товарот капацитет можат да стигнат до 330 фунти. [Хуманизирано Дизајн] автомобилската-ниво седиште се користи во согласност со агол на човечкиот половината, sedentially дисперзирани lumbar притисок; седиштето назад ширина може да се прилагоди. [Моторни] Тешки моторни, моќ промоција, перформанси, излез стабилен, намалување на моторни отпад стапка, лесно се искачи, лесно да се справи со различни коловози, погодно за живот. [Безбедност Дизајн] Електромагнетни кочница, со наклон не е лизгава, олабави рака-на ниво стоп; сигурносен појас, избегнување не и бог, со што се предизвикува лична повреда; анти-вртење на тркалото, спречување на спуст процес да се прелива важни структурни делови. ● Карактеристики : Може да се постават станот, ги прошируваат инвалидски колички, задебелена перници, прирачник за виткање● Функција : Седи / назад може да се расклопуваат, backrest може да се навалена, на парапет може да се прилагоди, нога висина може да се прилагоди, седиштето може да се прилагоди, нога може да се отвори● Спецификации : ● Име на Производ : Електрична инвалидска Количка● Материјали : челик цевководни● Максимално оптоварување : 101kg и над● Гуми тип : гумени фетусот● Предни / задни тркала големина : 9/14 инчи● Производот нето тежина (Kg) : 90● Мотор моќност (W) : 24 V320 W × 2● Безбедност качување : 15 °● Седиште материјал : кожа● Батерија тип : олово-киселина батеријата● Теоретска време на полнење (H) : 8-10● High : 55cm● Порција : 45см● Длабоко : 55cm● Benevites : 150kg (околу 330 кг)● Сол-шок систем : задните тркала шок апсорпција● Максималната стапка (km / h) : 10● Оценет издржливост (КМ) : 40● капацитетот на Батеријата (AH) : 12 V52 AH × 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува
  • Обновено

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува

DEN 5952.00

3 M Scotchgard посебно се намали за 2015 BMW 528 I ЛУКСУЗЕН СЕДАН.Покриеност вклучува пресече боја заштита филм наве

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче
  • Обновено

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче

DEN 1637.76

КВАЛИТЕТ : Изработени од високо квалитетен Материјал, Висока еластичност сунѓерот перница, удобно, и СТ�

Веѓа Lift & Веѓа Виткање Комплет,Професионални Eyelash Perming Веѓата Ламиниране Комплет За Трендовски Целосни Веѓата & Завиткан
  • Обновено

Веѓа Lift & Веѓа Виткање Комплет,Професионални Eyelash Perming Веѓата Ламиниране Комплет За Трендовски Целосни Веѓата & Завиткан

DEN 551.76

И за Веѓи и Трепки воведување на веѓата форма, подобрување на густата, но неуредна, груб, надолу долго ве

EuisdanAA Топлина се Смалуваат Цевки 18mm Кол 29mm Рамен Ширина 1m 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Жица Заврши Црвено(Tubo termorretráctil
  • Обновено

EuisdanAA Топлина се Смалуваат Цевки 18mm Кол 29mm Рамен Ширина 1m 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Жица Заврши Црвено(Tubo termorretráctil

DEN 239.76

Дијаметар(Пред Намалување на) : 18mm / 0.7"; Рамен Ширина : 29mm / 1.1"; Должина(прибл.) : 1 M / 3.2 ft; се Смалуваат Соо�

Equipto 671-5A V-Зафат 18-Мерач Тешки Челик Затворени Полица Додадете На Единица со 5 Полиците, 650 кг Полица Капацитет, 36 Ширина
  • Обновено

Equipto 671-5A V-Зафат 18-Мерач Тешки Челик Затворени Полица Додадете На Единица со 5 Полиците, 650 кг Полица Капацитет, 36 Ширина

DEN 1439.76

Црвено текстура во прав грб заврши.Тешки 18 мерач челична конструкција со лесно да се движите полиците.П�

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица
  • Обновено

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица

DEN 1692.00

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери
  • Обновено

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери

DEN 2073.60

【Совршен Скалило Слајд Песна】 : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Би�

2 Парчиња Брашно Вреќи Кујнски Крпи Слатка Housewarming Подарок Смешно Јадење Крпи Симпатична Декоративни Dishcloths Farmhouse Кујна
  • Обновено

2 Парчиња Брашно Вреќи Кујнски Крпи Слатка Housewarming Подарок Смешно Јадење Крпи Симпатична Декоративни Dishcloths Farmhouse Кујна

DEN 287.76

Производ содржина : добиете 2 парчиња на кујнски крпи со смешна понуда за секој еден, и дизајниран со сир�