• Обновено
HHWKSJ Носот Коса Тример за Хигиенски Чешлање со Rinseable, Меѓусебно Глави за Веѓите, Деколте, Нос, Уши, и Други Детали

HHWKSJ Носот Коса Тример за Хигиенски Чешлање со Rinseable, Меѓусебно Глави за Веѓите, Деколте, Нос, Уши, и Други Детали

DEN 1365.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

РАЗНОВРСНА : Ова high-end cordless носот тример Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, ова cordless Увото и Носот Коса Тример може ефективно и удобно да ги отстраните несаканите влакна од вашиот нос, уши, веѓите, брада и лицето.Едно-копче дизајн е лесен за употреба и е погоден за мажите и жените.DUAL-EDGE ВРТИ НОЖЕВИ : Ова носот коса тример карактеристики dual-edge врти ножеви систем со заштитна маска, внатрешниот 360° ротирачки дизајн, кој прецизно ги отстранува влакната без да се болни и непријатни влечење.Тоа е удобен и лесен за употреба.IPX7 ВОДООТПОРЕН и ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Водоотпорен и перат, лесно се справи со остаток од впие чистење, дури и ти се тушираат.Мие и се отстранува тример главата е лесен за чистење и одржување.ЕНЕРГИЈА-ЗАШТЕДА на енергија и ШЕПОТ ТИВОК : Со нови и помоќен мотор, на заштеда на енергија е зголемена за 5%.Оваа носот тример е погодна за патот патувања и за патување.Бучавата е помала од 50db, па можете да го користите носот коса clippers самоуверено додека вашите семејства се спие.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба во нашата продавница, ние ќе продолжиме да работиме напорно.Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви послужи додека сте задоволни!.A Thoughtful Gift Nose Коса Тример усвојува неутрален дизајн, кој е елегантен и модерен, погоден за мажите и жените.Висок степен на квалитет и исклучителна пакување направи оваа Носот Коса Тример вашиот прв избор за подароци за љубовници, пријатели, познаници и роднини.Мазна и Precise The dual-edge врти ножеви им овозможува на косата, да го внесете тример главата од врвот и страни, отстранување на влакна од деловите што сакате да го отстраните брзо и прецизно.IPX7 Waterproof Our најдобра водоотпорен дизајн ви овозможува да го користите овој средување алатка во туш без било неуредна коса во мијалникот.Покаже Confidence Easily се отстранат сите богати коса, да ви даде чисто и свежо чувство, и да покаже со шарм на мажите цело време.Име на производ : Мултифункционален container Charging време : околу 5 HUse време : околу 30min Rated моќ : 3 WRated напон : 5 VPower снабдување на владата : USB charging Product функција : поправка на нос/веѓите/бричење/sideburns Product пакување:Носот коса trimmer Eyebrow средување на knife Temple knife Shaver Although нарачката е завршена, нашата услуга не е завршена.Твое е дефинитивно најголемата мотивација за мене.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YLHXYPP WiFi 10.1 Инчен Дигитална Слика Фото Рамка 1280 X 800 IPS Екран на Допир 16GB Паметен Фото Рамка СТАН Контрола со кој се
  • Обновено

YLHXYPP WiFi 10.1 Инчен Дигитална Слика Фото Рамка 1280 X 800 IPS Екран на Допир 16GB Паметен Фото Рамка СТАН Контрола со кој се

DEN 15269.04

16 GB внатрешна меморија ви нуди голем капацитет за складирање на фотографии и видеа во брилијантен јасно

Детски Велосипед 1-3-6 Година Стариот Бебе Дете Велосипед Возење Tricycle Бебе Внатрешна и Надворешна Combination66X48X62CM (Боја
  • Обновено

Детски Велосипед 1-3-6 Година Стариот Бебе Дете Велосипед Возење Tricycle Бебе Внатрешна и Надворешна Combination66X48X62CM (Боја

DEN 6802.08

♥ [структура на триаголник : структурата на безбедно триаголник, стабилност, цврстина, висока издржливо

ZHANGL 1/22 Off-road High-definition Камера Качување Автомобил 2.4 G Безжичниот Далечински Управувач Off-road Возило Несреќа отпорни
  • Обновено

ZHANGL 1/22 Off-road High-definition Камера Качување Автомобил 2.4 G Безжичниот Далечински Управувач Off-road Возило Несреќа отпорни

DEN 1572.00

【Материјал+Карактеристики】 електронски компоненти, материјалот е здрава и загадувањето на околината�

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]
  • Обновено

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]

DEN 959.52

★ PUNKCASE S9 Плус СЛУЧАЈ [ЕКСТРЕМНИ СЕРИЈА] : Вашиот панк другар дека ќе punkproof вашиот Samsung Галакси S9 Плус прот�

LKJH Црни Алуминиумски Легури Телескопски Завеса Род,не Вежба Туш Згусне Тензија Пол за Туш Закачалка Плакарот Туш Кабина-на 150-290cm(59-114inch)
  • Обновено

LKJH Црни Алуминиумски Легури Телескопски Завеса Род,не Вежба Туш Згусне Тензија Пол за Туш Закачалка Плакарот Туш Кабина-на 150-290cm(59-114inch)

DEN 575.76

♥Мултифункционален : Тензии Род Може да Се Користи За Гардероба Барови, Windows за Поддршка на Прачки, Суше�

2 парчиња Поставени Модел Пејзажна Архитектура Туш Завеса Поставите Водоотпорен Не се Лизга Мат Килим Тоалет и Бања Дома Декор Денот
  • Обновено

2 парчиња Поставени Модел Пејзажна Архитектура Туш Завеса Поставите Водоотпорен Не се Лизга Мат Килим Тоалет и Бања Дома Декор Денот

DEN 1627.20

[Високо квалитетни материјали] : нашата божиќ туш завеса во собата е направен од полиестер влакна и има д