• Обновено
AIMIMI Риба Резервоарот Растенија Украси Аквариум Оркестарот Додатоци Сет со Вештачки Пластични Растенија и Риби Пештерата Hideouts Мали Украси (5 компјутери),D

AIMIMI Риба Резервоарот Растенија Украси Аквариум Оркестарот Додатоци Сет со Вештачки Пластични Растенија и Риби Пештерата Hideouts

DEN 1127.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Сет од 5 вештачки аквариум растенија е зелена.Кога ќе се стави во аквариумот, тие ќе го направат вашиот аквариум светне и вашиот аквариум ќе биде поубаво.Риба резервоарот растенија се состои од два дела.Листовите дел е создадена од страна на животната средина ПВЦ материјали и база се направени од керамички.Керамичка база има одредена стабилност, која им овозможува на пластични аквариум растенија да стојат исправено во аквариум.Риба резервоарот оркестарот растенија се премијата и мека, што нема да му наштети на вашата риба.Тие ќе ниту избледи, ниту се создава загадување на водата, со кој ќе се обезбеди удобен и чистење на животната средина за рибите.Вештачки аквариуми растенија се различни од живи растенија, вештачки аквариум растенија, тие не се поголеми и ќе остане убава цело време, и не ви треба време да се грижи за режење.Тие нема да изгние во вода, кој може да се користи за долго време.Со вештачка растенија, вашиот акваскејпингот опции се бескрајни.Можете да поставите било кој вид или големина на растенијата каде ќе желба во вашиот аквариум.Вашиот избор е ограничен само од вашата имагинација.Лесно Да се Install Rinse и се впие фабрика во топла вода за 15-30 минути, да се релаксираат на ткаенина и да им даде дури и повеќе реални изглед.Ставете ја во аквариумот, потонувањето на керамички база во gravel Easy Да Decorate To се создаде визуелна длабочина во аквариум, место повисоки растенија во задниот дел на резервоарот и пократки растенија во предниот дел.Мешавина на стилови и бои на растенија за да се создаде аквариум за разлика од било кој друг.

Кон својствата

Material:
Plastic and ceramic
Height:
40cm/15.7 inch
Application:
Aquarium landscaping
Instructions for use:
The aquatic plants may be squeezed and deformed during the packing process, which can be restored by soaking in 40-° 60° warm water.
Package Includes:
5 pcs x Aquarium Decorations Plants :
Warm Note:
Do not expose to the sun, and do not put it at a temperature higher than 65° :
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
Please allow slight color difference due to different monitor. :

Најдобри предлози во категоријата

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се
  • Обновено

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се

DEN 1466.40

Се Вклопува Во Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали.Се користи На Повеќето Мобилн

Bluetooth Предавател, Oliomp 5.0 Безжична Bluetooth Адаптер за во Автомобил & Bluetooth Автомобил Помошен Адаптер, Ресивер со Клипови
  • Обновено

Bluetooth Предавател, Oliomp 5.0 Безжична Bluetooth Адаптер за во Автомобил & Bluetooth Автомобил Помошен Адаптер, Ресивер со Клипови

DEN 239.76

►5.0 Bluetooth Примачот : Изграден со Bluetooth 5.0 / HFP / HSP / A2 DP / AVRCP да smart Вашиот живот кои ќе можат да уживаат во муз�

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,
  • Обновено

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,

DEN 3839.76

【Снимање и Прикажување на Вашето тело Податоци】Дигитални Следење ќе ги следи и прикажете го вашиот на�

Binize Автомобил Стерео Двојно Din Компатибилен со Carplay Андроид Авто 7 Инчен Екран на Допир Indash HD е Радио за Автомобил MP5
  • Обновено

Binize Автомобил Стерео Двојно Din Компатибилен со Carplay Андроид Авто 7 Инчен Екран на Допир Indash HD е Радио за Автомобил MP5

DEN 2495.76

【Компатибилен со Apple Carplay / Андроид Авто】Едноставно поврзани со оригинални USB кабел, замена на мобилен т

QMSILR Коса Опашка Алатки за Коса, Плетенка Додатоци, конска опашка Создателот, Опашка Комплет Плетенка Алатка за Косата, Шарени
  • Обновено

QMSILR Коса Опашка Алатки за Коса, Плетенка Додатоци, конска опашка Создателот, Опашка Комплет Плетенка Алатка за Косата, Шарени

DEN 167.52

【Материјал】Косата плетење алатки се направени од високо квалитетни пластични смола, лесно да се навед

Eyelash Продолжување Tweezer Случај,Eyelash Продолжување Професионални Трепките Козметички Алатка за Складирање Кутија Организатор
  • Обновено

Eyelash Продолжување Tweezer Случај,Eyelash Продолжување Професионални Трепките Козметички Алатка за Складирање Кутија Организатор

DEN 230.16

❤ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ❤ Направени од tinplate материјал, квалитетни и издржливи да ја користите.Н�

Премиерот Нерѓосувачки Решенија Светло Должност Malleable Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1 Кабли, T316 Морски Одделение –
  • Обновено

Премиерот Нерѓосувачки Решенија Светло Должност Malleable Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1 Кабли, T316 Морски Одделение –

DEN 1315.20

ЗА ПРАВЕЊЕ на КАБЕЛ ОЧИ – Облоги и обезбедува кабел назад на себе, формирајќи кабел око или прашка.ЛЕСЕН

Халоген Сијалица G4 Светилка Монистра Халоген Светилка Монистра 220V/110V Транспарентен Xenon Светилка Кристал Светилка Монистра,110V-5W,30Pcs
  • Обновено

Халоген Сијалица G4 Светилка Монистра Халоген Светилка Монистра 220V/110V Транспарентен Xenon Светилка Кристал Светилка Монистра,110V-5W,30Pcs

DEN 1171.20

Работниот век на G4 светилки надминува 2000 часа, намалување на замена и трошоци за одржување.Нашите G4 топл