• Обновено
Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza 2019-2020

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza

DEN 1288.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Подобрување на ефикасноста】Taillights Задна Кочница Светилка,Усвојување на напредни прозрачна единствен постојан струја контрола на технологијата, целосно загадување‑бесплатно, бучава‑бесплатно, а не електронски пречки,Зајакнување на осветлување во врнежлив и магла дена да избегне сообраќајни несреќи. 【Подобрување на ефикасноста】Taillights Задна Кочница Светилка,Усвојување на напредни прозрачна единствен постојан струја контрола на технологијата, целосно загадување‑бесплатно, бучава‑бесплатно, а не електронски пречки,Зајакнување на осветлување во врнежлив и магла дена да избегне сообраќајни несреќи. 【Делокруг на примена】Задни-колона сопирачките, светлата се специјално направени според дизајнот на специфични возило опашка светла, која има висока осветленост, замена за Axela / 6 Atenza 2019-2020. Ве молиме потврдете го моделот пред купување за да се постигне добра Адаптација ефект. 【Високо-квалитетни материјали】Столб Опашка Кочница Светлина,Тој е направен од премиум ABS школка и LED Светло, солиден, траен;запечатена работа да го издржат тешките временски услови, и целосно затворени за да се спречи влага и прашина од внесување на куќиште.Shockproof, dustproof, поголема ефикасност, заштеда на енергија, заштита од прегревање уред да се спречи прегревање и изгореници. 【Обезбедување на квалитет】Задните Столб Опашка Кочница Светлина,Произведени од страна на производителот во согласност со строгите спецификации на оригинални делови за автомобили, тоа е истиот или дури и подобри работни перформанси, како на оригиналниот автомобил додатоци, кои совршено одговараат на оригиналните кола и да се подобри осветлувањето на вашиот автомобил светла. 【Лесно да се инсталира】Taillights Задна Кочница Светилка,инсталација, метод е едноставен, Plug and play со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита.нема потреба од инсталации или кодирање, директна завртки‑за замена за стариот светлина.Како да го Користите : Жици инструкции : Црна линија негативни Црвена линија позитивни Жолта линија позитивни Зелена линија позитивни инструкции за Инсталација на : Фиксен инсталација, plug and play Спецификација : Предмет Тип : Автомобил Задниот Браник Светлина Материјал : ABS + LED Светло Извор : LED Леќа Боја : Црвена Леќа Оперативен Напон : DC 12 V Температурата на работа : -40-60℃ Температура на Чување : -5℃-80℃ Температура на Бојата : 5000 K-8000 К Долг Живот : 15000+ Часа Паркинг светла Боја : Црвено Светло Кочница светла Боја : Светла Црвена 3 Функции : Возење, Кочење, микрофон Последователни Волан Инсталација Позиција : Задниот Браник Водоотпорен Одделение : IP65 Заштита Функција : Обратна Врска Заштита, Отворено Коло Заштита Водоотпорен Тест : По Дожд, Магла Вода Тест Fitment : Замена за Axela / 6 Atenza 2019-2020 Пакет Листата : 2 x Автомобил Задниот Браник Light8 x Додатоци 1 x Прирачник.

Кон својствата

Item Type:
 Car Rear Bumper Light
Material:
ABS + LED
Light Source:
 LED
Lens Color:
Red Lens
Operating Voltage:
DC 12V
Operating Temperature:
-40-60℃
Storage Temperature:
-5℃-80℃
Color Temperature:
5000K-8000 K
Long Life:
15000+ Hours
Parking Light Color:
Light Red
Brake Light Color:
Bright Red
3 Functions:
Driving, Braking, mic Sequential Steering
Installation Position:
Rear Bumper
Waterproof Grade:
IP65
Protection Function:
Reverse Connection Protection, Open Circuit Protection
Waterproof Test:
After Rain, Fog Water Test
Fitment:
Replacement for Axela / 6 Atenza 2019-2020
Package List:
2 x Car Rear Bumper Light8 x Accessories :
1 x Manual :

Најдобри предлози во категоријата

illombo 1/4-Инчен Вози Socket Set со Брзо Ослободување Ratchet Клуч Сет Cr-V Метрички 72 Заби Ratchet се Справи & Продолжување Бар
  • Обновено

illombo 1/4-Инчен Вози Socket Set со Брзо Ослободување Ratchet Клуч Сет Cr-V Метрички 72 Заби Ratchet се Справи & Продолжување Бар

DEN 2236.80

72заб се вози ratchet клуч алатка со ергономски, леснодршка рачка за удобност и исклучителна издржливост, бр

Eyelash Продолжување Tweezer Случај,Eyelash Продолжување Професионални Трепките Козметички Алатка за Складирање Кутија Организатор
  • Обновено

Eyelash Продолжување Tweezer Случај,Eyelash Продолжување Професионални Трепките Козметички Алатка за Складирање Кутија Организатор

DEN 230.16

❤ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ❤ Направени од tinplate материјал, квалитетни и издржливи да ја користите.Н�

DIOMOR Плус Големина Спорт Повик Краток Ракав Пот Т Кошула ,Велосипедска Трка Патент Стои Јака Големи и Високи Блуза
  • Обновено

DIOMOR Плус Големина Спорт Повик Краток Ракав Пот Т Кошула ,Велосипедска Трка Патент Стои Јака Големи и Високи Блуза

DEN 81.36

златна кошула mens кошули mens корални маица кошула продавница нане зелена маица mens бела јака кошула mens црв�

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се
  • Обновено

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се

DEN 1466.40

Се Вклопува Во Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали.Се користи На Повеќето Мобилн

SunshineBio Сено Храна Бин Внесувач, Сено и Храна Фидер Чаши Јасли Решетката за Зајакот морско свинче Chinchilla и Други Мали Животни
  • Обновено

SunshineBio Сено Храна Бин Внесувач, Сено и Храна Фидер Чаши Јасли Решетката за Зајакот морско свинче Chinchilla и Други Мали Животни

DEN 239.76

* Pefect за Фидер : Ова домашно Милениче Хранење Чаши усвојува крстот завртка фиксна дизајн, лесно можат да �

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка
  • Обновено

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка

DEN 1108.80

【Апликации】Оваа распрснување алатка за полнење е идеален за цевки распрснување и може да се користи з�

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање
  • Обновено

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање

DEN 813.60

Само приклучете во SDкартичката и поврзување на напојување.Автомобилот цртичка камерата ја елиминира п�

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух
  • Обновено

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух

DEN 234.96

Силна поврзаност,Лесен за инсталација и лесен за употреба.Големина:1 G / 4 Inch машки Надворешни тема.Ова п�