• Обновено
Водоотпорен Кат Мат, Бебе Јадење Стол Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM, SMT105-EF345)

Водоотпорен Кат Мат, Бебе Јадење Стол Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM, SMT105-EF345)

DEN 609.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА】Мултифункционален и големи димензии, тоа може да се користи како бебе заштита подлога, индексирање подлога, отворено пикник подлога, бебе салфетка подлога, итн. 【ГРАНУЛИ ЛАТЕКС МАТЕРИЈАЛ】задниот ткаенина е направен од гранули латекс не се лизга материјал, кој може да се задржи висок стол кат мат во место. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Овој мат е водоотпорен и лесно да се чисти, и повеќето нечистотијата може да се избриша надвор со влажна крпа. 【УДОБНО ДА се КОРИСТИ】Овој мат се чувствува мазна и мека на допир, а тоа е удобно да се користи. 【БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ】Тоа се прави на здрава и безбедна материјали, не‑токсични, и може да се користат со доверба.Функција : 1. Мултифункционален и големи димензии, тоа може да се користи како бебе заштита подлога, индексирање подлога, отворено пикник подлога, бебе салфетка подлога, итн.2. Назад ткаенина е направен од гранули латекс не се лизга материјал, кој може да се задржи висок стол кат мат во место.3. Овој мат е водоотпорен и лесно да се чисти, и повеќето нечистотијата може да се избриша надвор со влажна крпа.4. Овој мат се чувствува мазна и мека на допир, а тоа е удобно да се користи.5. Тоа се прави на здрава и безбедна материјали, не‑токсични, и може да се користат со доверба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Бебе Јадење Стол Mat Material : 100% Полиестер Fiber Size : Прибл. 110 x 110 CM/43.3 x 43.3 неприменливи Луѓе : Општи Пакет Листа : 1 x Baby Јадење Стол Мат.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Baby Dining Chair Mat
Material:
100% Polyester Fiber
Size:
Approx. 110 x 110CM/43.3 x 43.3in
Applicable People:
General
Package List:
1 xBaby Dining Chair Mat :

Најдобри предлози во категоријата

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола
  • Обновено

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола

DEN 263.76

Уживајте во слободата на 10 метри пренос 10 метри долги пренос е постојано поврзан и може да се слуша дури

Бебе Јадење Стол, Мат, Латекс Не се лизга Материјал, Водоотпорен Кат Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM,
  • Обновено

Бебе Јадење Стол, Мат, Латекс Не се лизга Материјал, Водоотпорен Кат Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM,

DEN 587.76

【МУЛТИФУНКЦИЈА】Мултифункционален и големи димензии, тоа може да се користи како бебе заштита подлога,

Tengan Кат Заштитник Мат за Висока Нога Стол Бебе Анти-Капка Подлога Лесно да се Носат и Продавница за Детска Уметност Занаети за
  • Обновено

Tengan Кат Заштитник Мат за Висока Нога Стол Бебе Анти-Капка Подлога Лесно да се Носат и Продавница за Детска Уметност Занаети за

DEN 311.28

Преносни Игра Мат : Со овој пренослив бебе игра мат, можете да го користите за да се заштити подот и тепих

beiyoule Тенџере Додатен Виткање Тапа Ѕид,Месинг Комерцијални Кујна Ресторан Виткање Тапа со Двојно Заеднички Замав Раце и 2 се Справува,Анти-Истекување,со
  • Обновено

beiyoule Тенџере Додатен Виткање Тапа Ѕид,Месинг Комерцијални Кујна Ресторан Виткање Тапа со Двојно Заеднички Замав Раце и 2 се Справува,Анти-Истекување,со

DEN 1511.76

ДУВАЧКИОТ : Изработени од месинг тело, безбедно за пиење вода, обезбедува висока топлинаотпор и притисо�

1/4 месо тело Конкавна Радиус Конвексни Мелење Секачи Колона Линија Нож Калапи Рутер Малку Tenon Машина Алатка(1pcs)
  • Обновено

1/4 месо тело Конкавна Радиус Конвексни Мелење Секачи Колона Линија Нож Калапи Рутер Малку Tenon Машина Алатка(1pcs)

DEN 1192.80

Со користење на рачно производство на фиока или други машини.Цврст челик, прекалени тела со анти провиз�