• Обновено
Автомобил Tweeter,12V 500W Мини Автомобили Говорникот Аудио Tweeter,165mm 91dB Звучникот Автомобилот Говорникот Црна

Автомобил Tweeter,12V 500W Мини Автомобили Говорникот Аудио Tweeter,165mm 91dB Звучникот Автомобилот Говорникот Црна

DEN 1567.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Широко Применливи】автомобил tweeter е сосема нов и добар квалитет додаток.Совршено погодни за повеќето модели.Производи може да се направи вашиот возачки повеќе да се забавуваат и да добијат подобра музика искуство. 【Професионални Производство】Со напредни процесот на производство ,овој автомобил tweeter е изградено за да ги задоволи стандардната спецификација, строго почитување на стандардот индустриска контрола на квалитетот. 【Лесен за Употреба】 производот усвојува компактен дизајн за да се олесни монтажа и инсталација.Лесен за употреба и високо ниво на квалитет,повеќе удобен и практичен.Директна замена за носење или оштетена една. 【Напредни Материјали】Изградена на премиум пластични материјали за максимална сигурност , прашина и отпорност на корозија. 【Гаранција Услуга】Како одговорни продавачот ,ние обезбеди за задоволување на производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нешто,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе контактирајте го нашиот техничар тим да ви даде совршено решение за тоа во рок од 24hours.Функција : Овој јазик е еден пискав tweeter за автомобили со ниво на звук од 91 db. 500 W, силен звучен излез.Производот усвојува компактен дизајн за да се олесни монтажа и инсталација.Производи може да се направи вашиот возачки повеќе да се забавуваат и да добијат подобра музика искуство.Производот е наменет за општа употреба и е погоден за повеќето модели.Спецификација : Напон : 12 V Моќност : 500 W Струја : 5 A Отпорност : 4Ω ниво на Звук : 91d B Материјал : Пластични Тежина : 69g / 2.4 оз Боја : Црна Производ димензија : 165mm / 6.5 во Пакет листа : 1 * Автомобил Говорникот Аудио(Пар) 1 * Завртка(Кеса) Забелешка : актуелната производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Кон својствата

Voltage:
12V
Power:
500W
Current:
5A
Impedance:
Sound level:
91dB
Material:
Plastic
Weight:
69g / 2.4oz
Color:
Black 
Product dimension:
165mm / 6.5in
Package list:
1 * Car Speaker Audio(Pair) :
1 * Screw(Bag) :
Note:
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Најдобри предлози во категоријата

Маска за Чување, Преносни Маска Носителот Маски За Лице, Пластични Лицето Маска Складирање Кутија - Dustproof, Безбедно и Светлина
 • Обновено

Маска за Чување, Преносни Маска Носителот Маски За Лице, Пластични Лицето Маска Складирање Кутија - Dustproof, Безбедно и Светлина

DEN 1305.60

Пакет содржина пакетот содржи складирање кутија со големина на L 19 x W 11 x H 1.7 CM / L 13 x W 13 x 0,8 cm; рамен, мал во

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола
 • Обновено

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола

DEN 263.76

Уживајте во слободата на 10 метри пренос 10 метри долги пренос е постојано поврзан и може да се слуша дури

Пластични Складирање Случај Организаторот За Лице Маска, Преносни Пластични Кутии за Складирање, Загадување Превенција Складирање
 • Обновено

Пластични Складирање Случај Организаторот За Лице Маска, Преносни Пластични Кутии за Складирање, Загадување Превенција Складирање

DEN 191.76

Пакет содржина пакетот содржи складирање кутија со големина на L 19 x W 11 x H 1.7 CM / L 13 x W 13 x 0,8 cm; рамен, мал во

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Симпатична Слон Љубов Балон Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен
 • Обновено

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Симпатична Слон Љубов Балон Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен

DEN 1708.80

Тери Памук ★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа матер

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza
 • Обновено

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza

DEN 1288.56

【Подобрување на ефикасноста】Taillights Задна Кочница Светилка,Усвојување на напредни прозрачна единствен

Опашката Светла VT1020L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот Страна Црвено
 • Обновено

Опашката Светла VT1020L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот Страна Црвено

DEN 1691.28

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со "Опел" Movano 8 / 20035 / 2010 + Nissan Interstar X70 8 / 2003 + "Рено" Господа�

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1203L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот
 • Обновено

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1203L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот

DEN 1770.24

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со "Фолксваген" Multivan T5 04 / 2003.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Про�

Право Опашка Светлина Компатибилен Со Ауди А3 8L 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 VT182R Десната Страна Задни светла Собранието
 • Обновено

Право Опашка Светлина Компатибилен Со Ауди А3 8L 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 VT182R Десната Страна Задни светла Собранието

DEN 1688.88

Задни светла за компатибилен со Ауди А3 8 L 9 / 19964 / 2003 Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неко�

Homyl Трајни 3W Полн Спектар на Аудио Звучници 16 Серпентина Висок Квалитет на Звукот за Автомобил Дом Канцеларија
 • Обновено

Homyl Трајни 3W Полн Спектар на Аудио Звучници 16 Серпентина Висок Квалитет на Звукот за Автомобил Дом Канцеларија

DEN 316.80

* Лесно да го инсталирате,погодно демонтажа Користење на гумени работ дизајн, neodymium ferromagnetic целосна фрек�

RODAKY Притиснете на Ноктите за Жени, Полн Покрие Лажни Ноктот Мода Лажни Нокти за Пети Девојка Artifical Ноктите, Акрилик Дизајн
 • Обновено

RODAKY Притиснете на Ноктите за Жени, Полн Покрие Лажни Ноктот Мода Лажни Нокти за Пети Девојка Artifical Ноктите, Акрилик Дизајн

DEN 167.76

Како Да Го Користите : На Желе Лепак Трае Најмалку 5 Дена, А Ноктот Парчиња Може Да Се Користи.Пакување : Л�

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings
 • Обновено

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings

DEN 1826.40

2021 Ажурирани Лесна Плен Шорцеви за жени,Tiktok задник краток за жените.Spandex, Најлон, Полиестер.Лесен и еласт