• Обновено
Европски Стил Фрлија Алуминиумски Отворен 3 Дел Патио Бистри Постави на Маса и Столици со Мраз Кофа Бронза

Европски Стил Фрлија Алуминиумски Отворен 3 Дел Патио Бистри Постави на Маса и Столици со Мраз Кофа Бронза

DEN 6015.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Европски Стил.Вовед : Оваа табела содржи мраз кофа да се чува вашите пијалаци кул на жешките летни денови.Направен од лесен, рѓа отпорни фрлија алуминиум за трајни, отворено јадење искуство.Само го зграби вашиот партнер или пријател да уживате во совршено разладени шише на вашиот омилен шампањ, пиво, или сода!Можете да заборавите на грижите на ден како што се излади и да се релаксираат во вашиот двор.Бидете мирни и да останат ладен.Само добие!Карактеристики : 1. Вклучува погодно мраз кофа во центарот 2. Во склопот чува вашите пијалаци ладни 3. Дава интимен бистри се чувствуваат да било област 4. Убава антички бронза крај 5. Здрав, фрлија алуминиум изградба Спецификации : 1. Материјал : Алуминиум Нерѓосувачки Челик 2. Боја : 3 Бронзени. Стол Тежина Капацитет : 250lbs / 113kg 4. Табела Тежина Капацитет : 180lbs /81.7 кг 5. Хардверски Додатоци Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 6. Маси и Столови Содржат Кревање на Ноктите 7. Табела Димензии : (27.6 x 27.6 x 26.8) / (70 x 70 x 68)cm (L x W x H) 8. Табела Тежина : 14.1 кг / 6.385 кг(без мраз кофа) 9. Мраз Кофа Горниот Дијаметар : 8.9 / 22.5 10 cm. Мраз Кофа Дното Дијаметар : 6.3 / 16cm 11. Мраз Кофа Висина : 7.1 / 18cm 12. Мраз Кофа Капацитет : 5 L 13. Мраз Кофа Покрие Дијаметар : 9.8 / 24.8 cm 14. Стол Димензии : (20.5 x 21.3 x 33.7) / (52 x 54 x 85.5)cm (L x W x H) 15. Ширина на седиште : 15.2 / 38.5 cm 16. Длабочина на седиште : 14.6 / 37cm 17. Седиште Висина : 16.3 / 41.5 cm 18. Парапет Висина : 24 / 61cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Aquarobo Резервоарот за Вода Индикатор за Нивото,Ниво Колосек,Резервоарот за Вода Сензор на Температура е Погоден за Висок Пораст
  • Обновено

Aquarobo Резервоарот за Вода Индикатор за Нивото,Ниво Колосек,Резервоарот за Вода Сензор на Температура е Погоден за Висок Пораст

DEN 720.24

инсталиран на врвот на резервоарот за вода, примачот на течни длабочина на ниво метар ќе се користат улт

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува
  • Обновено

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува

DEN 5952.00

3 M Scotchgard посебно се намали за 2015 BMW 528 I ЛУКСУЗЕН СЕДАН.Покриеност вклучува пресече боја заштита филм наве

XIXIDIAN Сол и црн Пипер Мелница Сет,Премиум Дрвени Сол Мелница за Бибер Мелница Shakers, Мазна Керамика Зачин Брусилки со Лесно
  • Обновено

XIXIDIAN Сол и црн Пипер Мелница Сет,Премиум Дрвени Сол Мелница за Бибер Мелница Shakers, Мазна Керамика Зачин Брусилки со Лесно

DEN 4497.36

МАТЕРИЈАЛ : Тоа е направен од природно дрво, без било полирање третман внатре, без боја, здрави и хигиенс�

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна
  • Обновено

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна

DEN 1716.24

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

LKJH Црни Алуминиумски Легури Телескопски Завеса Род,не Вежба Туш Згусне Тензија Пол за Туш Закачалка Плакарот Туш Кабина-на 150-290cm(59-114inch)
  • Обновено

LKJH Црни Алуминиумски Легури Телескопски Завеса Род,не Вежба Туш Згусне Тензија Пол за Туш Закачалка Плакарот Туш Кабина-на 150-290cm(59-114inch)

DEN 575.76

♥Мултифункционален : Тензии Род Може да Се Користи За Гардероба Барови, Windows за Поддршка на Прачки, Суше�

Леќи на камерата Миленици Носат Дуксери за Куче, Мачка Костим Мека Пет Топли Пижами Симпатична Миленичиња Зимска Облека Кошула
  • Обновено

Леќи на камерата Миленици Носат Дуксери за Куче, Мачка Костим Мека Пет Топли Пижами Симпатична Миленичиња Зимска Облека Кошула

DEN 431.76

Големина : Ова домашно Милениче Одговараат Има 6 Големини За Да Изберете Од,Видете на Производ Слики За Д

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна
  • Обновено

LICHUAN Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Отворено со Ashtray Нерѓосувачки Челик Круг Dustbins канти за Складирање Без Капак за Домашна

DEN 1120.80

Достапни во повеќе бои, убава и модерен, едноставен и елегантен, со highend темперамент.Ви даде подобро визу