• Обновено
Место Chomp Најдобрите Светски Тепих Дамка Смена, Професионална Сила Дамка Почиста, Тепих килим и тапацир заштитник

Место Chomp Најдобрите Светски Тепих Дамка Смена, Професионална Сила Дамка Почиста, Тепих килим и тапацир заштитник

DEN 1190.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ПРОФЕСИОНАЛНА СИЛА ИНСТАНТ ЧИСТЕЊЕ И ЗАШТИТА : Моќен чистење пакет е дизајниран да веднаш да се прекине и да се исчисти сите дамки видови нечистотија, валкано, кал, крв, храна и пијалок spills.Безбеден и ефективен за употреба на сите colorfast теписи, килими, тепих, ткаенина, мебел или облека.БОСА ЧИСТА НУЛА ХЕМИСКИ ОСТАТОЦИ : Ова phemominal дете безбедно и домашно милениче безбедно формула содржи tetraflex дека embrittles почви и мириси.Се грижите повеќе за домашни миленици и деца кожата контакт со nastie хемикалии кога ќе ги користат нашите еко-пријателски производи.ШТИТИ ТЕПИХ СО СЕКОЈА УПОТРЕБА : Повеќето тепих средства за чистење, како и урината ќе лента далеку фабриката применува дамка отпор.Нашиот производ, всушност, додадете дамка отпор секој пат кога ќе го користите.Оваа помага да го заштитите вашиот тепих од идните spills и домашно милениче несреќи. 1 CRI ОДОБРЕН ПРОИЗВОД : 1 Производ некогаш за да се добие Тепих и Килим Институт (CRI) Печат на Одобрување како супериорен тепих почиста-надминува CRI стандарди.Се потпира на и доверени од страна на домашни сопственици и сопствениците на домашни миленичиња.Со напор се стави во нашата спреј сам, не е ни чудо што нашите средства за чистење се некои од најдобрите на пазарот.Гаранција за парите назад.ПРАВОСМУКАЛКА Е ПОЛЕСНО : за разлика од другите производи, не постои вулгарен остатоци да се одржи почви, додаде дамка отпор помага да се одвратат почви - правосмукалка е полесно и поефикасно.Место Chomp е моќна, но нежно чистење акција се распаѓа почви и дамки од левата страна на храна, пијалоци, домашни миленици, маст, и валкано, распаѓање на нив instandly.Производот суши целосно по употребата кој овозможува вкупно отстранување текот на правосмукалка и се остава вулгарен остатоци да се привлечат нечистотија (дамки не доаѓаат назад).Единствени двојно дејство, помага да се спречат идни дамки, како и, заштита на тепих влакна, со додадени дамка отпор.Вашите теписи ќе остане почиста подолго.Без вештачки ароми или надразнувачи, противалергиски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Екстра Мека Четка за заби, Прирачник Четка за заби, Белење Четка за Бремените Жени, Старите лица И Протези, Заштита Кревка Непцата(Розева)
  • Обновено

Екстра Мека Четка за заби, Прирачник Четка за заби, Белење Четка за Бремените Жени, Старите лица И Протези, Заштита Кревка Непцата(Розева)

DEN 174.96

Заштити Непцата : супер мека четка за заби влакната ќе не предизвикува оштетување на непцата време за чи

UNEAK - Eyeglass Шрафцигер Поправка Комплет Прецизност Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Мини Screwdrivers Поставите Keychain Очила, очила
  • Обновено

UNEAK - Eyeglass Шрафцигер Поправка Комплет Прецизност Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Мини Screwdrivers Поставите Keychain Очила, очила

DEN 94.80

Пакетот вклучува една мултиалатка шрафцигер, со погодност за врвовите на вашите прсти : највредните поп

BILXXY Дом Салата V-бар Макара за Кабел Машина Прилози, Bicep Навивам Tricep ЛАТ pulldown Бар Назад Сила за Обука се Справи со Костец
  • Обновено

BILXXY Дом Салата V-бар Макара за Кабел Машина Прилози, Bicep Навивам Tricep ЛАТ pulldown Бар Назад Сила за Обука се Справи со Костец

DEN 616.80

▶Сила за Обука Барови : Овој додаток го прави сила за обука бриз и има повеќе вежба способности.Во прило�

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух
  • Обновено

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух

DEN 234.96

Силна поврзаност,Лесен за инсталација и лесен за употреба.Големина:1 G / 4 Inch машки Надворешни тема.Ова п�

CRW Четка за заби Држачот за Бања, 3 Слотови Електрична Четка за заби Складирање Бања Прибор за Паста за заби Организатор, 2 Четка
  • Обновено

CRW Четка за заби Држачот за Бања, 3 Слотови Електрична Четка за заби Складирање Бања Прибор за Паста за заби Организатор, 2 Четка

DEN 551.76

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ЗАБИ НОСИТЕЛОТ】:четката носителот поставите има 3работни класификација дизајн з�

Халоген Сијалица G4 Светилка Монистра Халоген Светилка Монистра 220V/110V Транспарентен Xenon Светилка Кристал Светилка Монистра,110V-5W,30Pcs
  • Обновено

Халоген Сијалица G4 Светилка Монистра Халоген Светилка Монистра 220V/110V Транспарентен Xenon Светилка Кристал Светилка Монистра,110V-5W,30Pcs

DEN 1171.20

Работниот век на G4 светилки надминува 2000 часа, намалување на замена и трошоци за одржување.Нашите G4 топл

YLHXYPP Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Поддршка Mouse Pad Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Гејмер
  • Обновено

YLHXYPP Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Поддршка Mouse Pad Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Гејмер

DEN 2408.88

Ергономски облик и само право висина држи вашиот зглоб во природна положба отколку извртени агол.млеко

Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла, Исконски Palmette Ткаеше Метал, Knob Врвот, Облечен Дното, Текстура Стакло, 4 ¾ Инчи Дијаметар
  • Обновено

Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла, Исконски Palmette Ткаеше Метал, Knob Врвот, Облечен Дното, Текстура Стакло, 4 ¾ Инчи Дијаметар

DEN 1665.60

БОГАТО И LUXE, Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла носи окофаќање на елегантна форма заедно со функц

KIMOBER 36PCS Денот на Вљубените Дрвени Парчиња,Недовршени Празно Cutouts за Валентин Партија Декорација, Деца DIY Занаети
  • Обновено

KIMOBER 36PCS Денот на Вљубените Дрвени Парчиња,Недовршени Празно Cutouts за Валентин Партија Декорација, Деца DIY Занаети

DEN 311.76

Вредност Пакет : 36pcs дрвени парчиња се вклучени,доаѓа со 5 боја сликарство пенкала (розова, сина, виолетов

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка
  • Обновено

11pc Цевка Распрснување Комплет Кочница за Гориво Цевка Поправка Одблесокот Комплет Со Машина Свиткување Постави Алатка

DEN 1108.80

【Апликации】Оваа распрснување алатка за полнење е идеален за цевки распрснување и може да се користи з�