• Обновено
Empava Електрични Конвекција Еден Ѕид Рерна Црна, A01

Empava Електрични Конвекција Еден Ѕид Рерна Црна, A01

DEN 11759.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Со 2 години НИ се базира производство ограничена гаранција, двојки вообичаените индустрија гаранција за исклучителен квалитет гас ѕид рерна.Компатибилен да се инсталира над било Empava 24 во. - 30 во.гас cooktops и индукција cooktops.Broil елемент да браун вашите омилени десерти и зеленчук, скриени греење елементи, прави чистење на вашиот печка лесно, се задржи топло функција ви овозможува вашите оброци остане топол и е подготвен да им служи.Лесно да се готви големи оброци со 2.3 кубни нога капацитет, тешки професионален стил полици се цврсти и издржливи, црна керамички внатрешни работи - нуди премиум изгледаат и се чувствуваат, доаѓаат со 5-слој полица да се одржи на скара решетки и на печење послужавник.Голем рерна прозорецот и халоген осветлување нуди јасна и светла внатрешност, минимизирање на потребата да се отвори вратата за да се провери напредокот, ви овозможува лесно да ги видите статусот на вашата чинија.На ергономски контролните копчиња се дизајнирани за едноставност и леснотија.Вграден тајмер (до 120minutes max) и температура (до 480°f max) ви помогне да се готви совршено и прецизно.Дршката е направен од нерѓосувачки челик натпревар вашата кујна совршено.Отстранлив вратата е направен од надгради 3-слој калено стакло кои може ефикасно да се изолира висока температура пареа за да се осигура безбедноста.ETL уверение за НАС & Канада употреба.Производ приближни димензии - 23.42 во.W x 23.83 во.D x 23.6 во.Ж, кроени димензии - 22.24 во.W x 22.64 во.D x 23.42 во.H, внатрешни димензии - во 17.48.W x 16.57 во.D x 13.78 во.Ж, 2000 w, 240 volts/60hz, 20 засилувачи прекинувач е потребно, ул заверена електрични тешко жици вклучени.Стил : A01 Капацитет(Cu.f) : 2.3 Сертификати.f (65 L).Внатрешни Димензии : во 17.48.W x 16.57 во.D x 13.78 во.H.Контрола Тип : Механички Копчиња За Контрола.Минимална Коло Прекинато Amperage : 20 Amp.Отсечени големина : 22.24 во.W x 22.64 во.D x 23.42 во.H.Производ Големина : 23.42 во.W x 23.83 во.D x 23.6 во.H.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

100Pcs Само Дупчење Base Подлога со Завртки, Ahier 50Pcs Метал Само-Дупчење Подлога и 50Pcs Завртки за Полнење, Нема Вежба Или Дупки
  • Обновено

100Pcs Само Дупчење Base Подлога со Завртки, Ahier 50Pcs Метал Само-Дупчење Подлога и 50Pcs Завртки за Полнење, Нема Вежба Или Дупки

DEN 262.80

【Материјал】Направени од јаглероден челик и поцинкуван, Трајни base подлога и завртки за полнење не се ле

Бебето Спие Вреќа Вреќа – Бебе Спие Кеси 0-6 Месеци – 3 Pack - Памук погоден за носене Ќебе Бебе Спие Торба – Унисекс Zip До Бебето
  • Обновено

Бебето Спие Вреќа Вреќа – Бебе Спие Кеси 0-6 Месеци – 3 Pack - Памук погоден за носене Ќебе Бебе Спие Торба – Унисекс Zip До Бебето

DEN 479.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Tulle се Тркалаат Tulle Ткаенина Панделки, Модерен 3.14 во Ширина Шарени Практични Цвеќиња Tulle Ролни за DIY Здолниште Облека Декорација
  • Обновено

Tulle се Тркалаат Tulle Ткаенина Панделки, Модерен 3.14 во Ширина Шарени Практични Цвеќиња Tulle Ролни за DIY Здолниште Облека Декорација

DEN 2164.80

Широка Примена : Погоден за кукла одлуки, везови, капа на одлуки и губење на занаети, шиење, дизајнот на е�

2-Точка Пакет: 4-Pack Кафе Спаси Обновливи К Шолја Кафе Филтри + EZ-Лажичка 2 Tbsp Лажичка Кафе со Интегриран Инка, Refillable Кафе
  • Обновено

2-Точка Пакет: 4-Pack Кафе Спаси Обновливи К Шолја Кафе Филтри + EZ-Лажичка 2 Tbsp Лажичка Кафе со Интегриран Инка, Refillable Кафе

DEN 335.76

☕ ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ Нашите Кафе Спаси обновливи к првенство pod кафе филтри нудат најдобра вредност за пре�

Екстра Мека Четка за заби, Прирачник Четка за заби, Белење Четка за Бремените Жени, Старите лица И Протези, Заштита Кревка Непцата(Розева)
  • Обновено

Екстра Мека Четка за заби, Прирачник Четка за заби, Белење Четка за Бремените Жени, Старите лица И Протези, Заштита Кревка Непцата(Розева)

DEN 174.96

Заштити Непцата : супер мека четка за заби влакната ќе не предизвикува оштетување на непцата време за чи

FSD-МЈ Дете столче потпирачи за глава Спиење Главата Поддршка на Децата Нап Рамо Појас Подлога Вратот Маска за Деца Патување Внатрешни
  • Обновено

FSD-МЈ Дете столче потпирачи за глава Спиење Главата Поддршка на Децата Нап Рамо Појас Подлога Вратот Маска за Деца Патување Внатрешни

DEN 561.60

Децата Автомобил Сигурносен Појас Поддршка Покрие Рамо Перница Памук Подигнат Подлога Мека Перница На

Авто-Технолошки 1 Пар Страна Rearview Огледало Вода се Претвори Јачина на Светилка Компатибилен За Toyota RAV4 -2019 (Жолта Светлина)
  • Обновено

Авто-Технолошки 1 Пар Страна Rearview Огледало Вода се Претвори Јачина на Светилка Компатибилен За Toyota RAV4 -2019 (Жолта Светлина)

DEN 3816.00

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла, Исконски Palmette Ткаеше Метал, Knob Врвот, Облечен Дното, Текстура Стакло, 4 ¾ Инчи Дијаметар
  • Обновено

Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла, Исконски Palmette Ткаеше Метал, Knob Врвот, Облечен Дното, Текстура Стакло, 4 ¾ Инчи Дијаметар

DEN 1665.60

БОГАТО И LUXE, Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла носи окофаќање на елегантна форма заедно со функц

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings
  • Обновено

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings

DEN 379.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 2021 Ажурирани Лесна Плен Шорцеви за же�

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,
  • Обновено

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,

DEN 3839.76

【Снимање и Прикажување на Вашето тело Податоци】Дигитални Следење ќе ги следи и прикажете го вашиот на�