• Обновено
Без Дупчење Ѕид Хартија Пешкир Фармацевт со Капак,Јасно Укината Хартиена Крпа Држачот за Тоалет Тоалет и Кујна,Погоден за Z-пати или Повеќе Пати Хартиени Крпи,Пакув

Без Дупчење Ѕид Хартија Пешкир Фармацевт со Капак,Јасно Укината Хартиена Крпа Држачот за Тоалет Тоалет и Кујна,Погоден за Z-пати

DEN 431.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Два типа на инсталацијата.Вежба-бесплатна инсталација е погоден за мазни ѕидови, и перфорирани инсталација е погодна за тешки ѕидови,Големина : 10.9 X6.5 X4.3 Инчи, дебелина 0.3 MM,Внатрешен големина : 10.5x6.2 Инчи.Погодна за речиси сите оригами хартија крпи.Прашина Маска На Врвот Прашина маска и да се спречи остатоци од воздухот паѓа на уредни хартиена крпа во ѕид монтирани фармацевт.Тоа функционира одлично во гаража и кујната или на отворено.Има 150-број еден оџакот на Z-пати, C-пати или повеќе пати хартиени крпи (проверете на сликата погоре за спецификите) Хартиени крпи не се вклучени.Издржливи И Елегантни,Модерни - направи од акрил,тоа има убав дебел и трајни изградба.Дното отворот е широк,можете лесно може да се повлече крпи надвор.Убав прилог за да се бања, кујна канцеларија тоалетот.Ако квалитет и Транспорт штета проблеми може да се избере замена или враќање, нема проблем, кој е зошто тоа дојде со 30-дневниот гаранција за квалитет.Должина : 10.5".Ширина : 4.2".Висина : 6.3".Се користи за : C пати, Z пати , мулти-пати хартиена крпа,итн.Материјал : кристално јасна висок квалитет акрилик.Должина : 10".Ширина : 4".Висина : 6".Се користи за : C пати, Z пати , мулти-пати хартиена крпа,итн.Материјал : кристално јасна висок квалитет акрилик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица
  • Обновено

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица

DEN 1692.00

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е

CRW Четка за заби Држачот за Бања, 3 Слотови Електрична Четка за заби Складирање Бања Прибор за Паста за заби Организатор, 2 Четка
  • Обновено

CRW Четка за заби Држачот за Бања, 3 Слотови Електрична Четка за заби Складирање Бања Прибор за Паста за заби Организатор, 2 Четка

DEN 551.76

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ЗАБИ НОСИТЕЛОТ】:четката носителот поставите има 3работни класификација дизајн з�

Tulle се Тркалаат Tulle Ткаенина Панделки, Модерен 3.14 во Ширина Шарени Практични Цвеќиња Tulle Ролни за DIY Здолниште Облека Декорација
  • Обновено

Tulle се Тркалаат Tulle Ткаенина Панделки, Модерен 3.14 во Ширина Шарени Практични Цвеќиња Tulle Ролни за DIY Здолниште Облека Декорација

DEN 2164.80

Широка Примена : Погоден за кукла одлуки, везови, капа на одлуки и губење на занаети, шиење, дизајнот на е�

1Pcs 3D Печатач DIY Клучеви, 5 во 1 Мулти-Функција Spanner Инсталација Алатка Рамен Spanner Колекции 3D Печатач Делови Алатки Додатоци
  • Обновено

1Pcs 3D Печатач DIY Клучеви, 5 во 1 Мулти-Функција Spanner Инсталација Алатка Рамен Spanner Колекции 3D Печатач Делови Алатки Додатоци

DEN 215.76

【Висококвалитетни материјали】Користење на висококвалитетна железна материјал, површински третман е�

RSQJ Притисок-Доказ Креветчето,Постелнина Постелнина,Бебе Преносни Мулти-Функција Новороденче Анти-Притисок Bionic Кревет Светло
  • Обновено

RSQJ Притисок-Доказ Креветчето,Постелнина Постелнина,Бебе Преносни Мулти-Функција Новороденче Анти-Притисок Bionic Кревет Светло

DEN 650.40

✿Спречи рамна глава синдром : На анатомски потпирачи за глава е изграден во да се намали ризикот на рамн

UNEAK - Eyeglass Шрафцигер Поправка Комплет Прецизност Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Мини Screwdrivers Поставите Keychain Очила, очила
  • Обновено

UNEAK - Eyeglass Шрафцигер Поправка Комплет Прецизност Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Мини Screwdrivers Поставите Keychain Очила, очила

DEN 94.80

Пакетот вклучува една мултиалатка шрафцигер, со погодност за врвовите на вашите прсти : највредните поп

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,
  • Обновено

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,

DEN 3839.76

【Снимање и Прикажување на Вашето тело Податоци】Дигитални Следење ќе ги следи и прикажете го вашиот на�