• Обновено
TNP 2-Pack Држачи за Кабел за Полнење Кабел за Fitbit Luxe/Fitbit Полнење 5-3FT Замена Полнач, USB Полнење Кабелот Додатоци со Копчето за Ресетирање за Fitbit Фитнес отчукувањата на Ср?

TNP 2-Pack Држачи за Кабел за Полнење Кабел за Fitbit Luxe/Fitbit Полнење 5-3FT Замена Полнач, USB Полнење Кабелот Додатоци со Копчето

DEN 215.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Екстра слим полнење кабел - Специјално дизајниран за Fitbit Luxe и Fitbit Полнење 5 фитнес тракер објавен во 2021, не се компатибилни со други претходните модели.Брзо Полнење Брзина - густата мерач жици и намалена кабел отпор им овозможат на нашите кабел за да се обезбеди брзо полнење преку кој било USB полнач; Едноставно приклучете го во USB-порта на вашиот PC, Mac, лаптоп, лаптоп, преносни моќ банка, ѕидниот штекер, во автомобил или на патување полнач за практично и брзо полнење.Макс текст : 5 V / 2 A.Макс Излез : 5 V / 1 A.Со Копчето за Ресетирање - користење метод е иста како на оригиналните кабел.Додека вашиот уред се одмазди, ве молиме следете ги инструкциите подолу : 1. Поврзете го вашиот уред со полнење кабел. 2. Притиснете на копчето се наоѓа на станот крајот на држачи за 3 пати, pausing за 1 секунда помеѓу притиска. 3. Почекајте 10 секунди или додека не се Вклопуваат-малку логото се појавува.Регулатор на напон (PTC) Внатре - Спречете го вашиот Полнење 5/Luxe да бидат оштетени со прекуструјна кога е поврзан на USB извор на енергија.Чувајте ги вашите smartwatch наполнета до безбедно и подготвени да одите.Високо-Квалитет Бакар Жица Материјал - ги Зголемува полнење брзина и зголемување на издржливост; Висока отпорност на изолација штити секој комплет на жици; Надворешниот јакна направени од цврст PVC помага да се заштити кабли од оштетување и протриване.Фитнес значи да се биде активен, да спие добро, и јаде попаметни и Полнење 5/Luxe помага да ги направите сите три.Во текот на денот, тоа се песни на вашите чекори, растојание, калории изгори и да се искачи по скалите.Дојде ноќта, тоа мерки вашиот сон циклус да ви помогне да се види како да спијат подобро и тоа дури и може да се разбудам во утрото, без будење на вашиот партнер.Овој кабел е дизајниран за употреба како резервна или замена компатибилен со Fitbit Luxe и наплатува 5 кабел.Спецификација : Замена полнење кабел компатибилен со Fitbit Luxe Фитнес и Wellness Tracker / Fitbit Полнење 5 Напредни Фитнес & Здравје Tracker Length : 3 Нозете / 1m Max Текст : 5 V / 2 AMax Излез : 5 V / 1 AColor : Black Package Содржина : 2x Држачи за Кабел за Fitbit Полнење 5 - 3 FT USB Адаптер Жица Кабелот Понудата за Замена на Резервни Клип Клупа Додатоци за Fitbit Полнење 5 отчукувањата на Срцето Фитнес Wristband.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza
  • Обновено

Taillights Собранието Кочница Светилка,2 ПАРЧИЊА Автомобил Задниот Браник Светлината LED Кочница Светилка Замена за Axela / 6 Atenza

DEN 1288.56

【Подобрување на ефикасноста】Taillights Задна Кочница Светилка,Усвојување на напредни прозрачна единствен

Пластични Складирање Случај Организаторот За Лице Маска, Преносни Пластични Кутии за Складирање, Загадување Превенција Складирање
  • Обновено

Пластични Складирање Случај Организаторот За Лице Маска, Преносни Пластични Кутии за Складирање, Загадување Превенција Складирање

DEN 191.76

Пакет содржина пакетот содржи складирање кутија со големина на L 19 x W 11 x H 1.7 CM / L 13 x W 13 x 0,8 cm; рамен, мал во

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола
  • Обновено

Безжичен Адаптер Мини Стерео Bluetooth ПОМОШЕН USB 3,5 мм Џек Bluetooth 5.0 Аудио Приемникот Предавател за ТВ PC Слушалки за во Кола

DEN 263.76

Уживајте во слободата на 10 метри пренос 10 метри долги пренос е постојано поврзан и може да се слуша дури

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Јарец Astrological Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок
  • Обновено

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Јарец Astrological Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок

DEN 1514.40

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

Водоотпорен Кат Мат, Бебе Јадење Стол Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM, SMT105-EF345)
  • Обновено

Водоотпорен Кат Мат, Бебе Јадење Стол Мат Мазна и Мека за Индексирање Подлога за Бебе Заштита Подлога(110110CM, SMT105-EF345)

DEN 609.36

【МУЛТИФУНКЦИЈА】Мултифункционален и големи димензии, тоа може да се користи како бебе заштита подлога,

Tengan Кат Заштитник Мат за Висока Нога Стол Бебе Анти-Капка Подлога Лесно да се Носат и Продавница за Детска Уметност Занаети за
  • Обновено

Tengan Кат Заштитник Мат за Висока Нога Стол Бебе Анти-Капка Подлога Лесно да се Носат и Продавница за Детска Уметност Занаети за

DEN 311.28

Преносни Игра Мат : Со овој пренослив бебе игра мат, можете да го користите за да се заштити подот и тепих

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Симпатична Панда Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок
  • Обновено

N/ A Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Симпатична Панда Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок

DEN 1492.80

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

Опашката Светла VT1020L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот Страна Црвено
  • Обновено

Опашката Светла VT1020L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот Страна Црвено

DEN 1691.28

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со "Опел" Movano 8 / 20035 / 2010 + Nissan Interstar X70 8 / 2003 + "Рено" Господа�

spotblinds 2-Инчен Елита Corded Faux Дрво Хоризонтална Ролетни со Contoured Урбани Valance Изберете Големина, Боја & Планината Тип
  • Обновено

spotblinds 2-Инчен Елита Corded Faux Дрво Хоризонтална Ролетни со Contoured Урбани Valance Изберете Големина, Боја & Планината Тип

DEN 2112.00

Ние сопствени направи овие faux дрво, ролетни.Ако овој оглас не покажуваат големина или боја сакате, ве мо�

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1081L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот
  • Обновено

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1081L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот

DEN 1691.28

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со Рено Megane 1 Седан 8 / 19953 / 1999 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Про